Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Rośliny Zwierzęta  

Linki
 • AGROMAX Wycinka drzew
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Agromax, z Niesłuchowa, istnieje na rynku od wielu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie, stale procentuje znakomitą jakością naszych usług. Naszą specjalnością są różnorodne prace związane z wycinką drzew, wywozem nieczystości, przewiertami sterowanymi, piaskowaniem, wykopami ziemnymi pod budowle i instalacje oraz wyrównywaniem terenu. Dysponujemy najnowszej generacji, specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, umożliwiającymi, solidnie i szybko, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, wywiązać się z powierzonych nam zadań. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, jacy swoją, kompetencją, wiedzą i doświadczeniem, zdobyli zaufanie wielu klientów. Szczegóły oferty, adresowanej, zarówno do firm i instytucji, jak i osób prywatnych, z terenu Płocka i okolic, na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AgroSoft lochy
 • ocena:
 • ocena gości:
Niezależnie czy prowadzicie Państwo małą hodowlę czy też ogromną firmę trzody, warto zawsze korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistycznych przedsiębiorstw proponujących urządzenia ułatwiające prowadzenie wytwórczości. Na bazie swojego 25 letniego doświadczenia, firma AgroSoft, mające swoją siedzibę w Nakle nad Notecią, proponuje Państwu jedne z najnowocześniejszych w skali światowej narzędzi wspomagających procesy wytwórcze. Dzięki naszym programom, składającym się z elementów, zgromadzą Państwo całą informację o poszczególnych etapach produkcji, od jej początku aż po ubój. Posiadanie takiej informacji ułatwi Państwu precyzyjne nadzorowanie wytwórczością, dostarczy mądrości o jej wydajności oraz pomoże w decyzjach o optymalizacji kosztów. Szczegóły znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PRZEPIÓRKI- kurki przepiórki
 • ocena:
 • ocena gości:
Hodowla Przepiórek Dariusza Królika to żywiołowo rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku hodowlanym. Firma specjalizuje się w produkcji jaj przepiórczych we własnych fermach oraz we współpracy z innymi hodowlami przepiórek i zielononóżek kuropatwianych. Dzięki współpracy z innymi hodowlami firma jest w stanie zapewnić terminowe i ciągłe dostawy wysokiej jakości produktów. Firma posiada wszystkie żądane atesty hodowlane oraz prowadzi stały nadzór weterynaryjny nad hodowlą tak, aby oferowane produkty były nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Dzięki zrzeszaniu wielu hodowców firma ma dostęp do wysokiej jakości środków produkcji w dobrych cenach, co z kolei przekłada się na optymalizację ceny końcowego produktu płaconej przez Klienta. Więcej informacji odnośnie oferty znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Internet > Sklepy internetowe

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ZOO-CEL klatki dla zwierząt
 • ocena:
 • ocena gości:
Zoo-Cel to sklep zoologiczny istniejący w Białymstoku od 1995 roku. Powstał z pasji właścicieli do zwierząt. Od tego czasu poszerzają swoją ofertę, ale także wiedzę i praktykę. Dzięki temu dziś każdy może nie tylko kupić u nich towary najwyższej jakości, ale także poradzić się na temat rozlegle zrozumianej pielęgnacji pupilów. Jak zapewniają właściciele sklepu: z przyjemnością spotkamy się z Państwem w naszym sklepie i opowiemy dokładnie o proponowanych produktach tj. akwariach, zabawkach, szamponach i karmach dla psów oraz wielu akcesoriach dla zwierząt. Poradzą także jeśli chodzi o dobór zwierzęcia do domu, tak aby jego charakter zgodził się z temperamentem i oczekiwaniami przyjmującej go rodziny. W końcu chodzi o nowego jej członka. Szczegółowe informacje o sklepie i jego ofercie, a także namiary telefoniczne i mailowe, odszukać można na stronie:
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Rośliny Zwierzęta > Sklepy zoologiczne

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AGRO PROJEKT budowa oczek wodnych
 • ocena:
 • ocena gości:
Tereny zielone są ważnym elementem miejskiego krajobrazu. Nie bez znaczenia jest także sposób, w jaki zagospodarowane są nasze przydomowe ogrody. Architekci krajobrazu z firmy Agro- projekt z Będzina przygotują plany zagospodarowania dowolnej zieleni. Ważne jest, aby przestrzeń ogrodu, w której wypoczywamy była harmonijna czy przyjemna dla oka. Staramy się projektować ogrody tak, żeby uwzględnić życzenia i oczekiwania naszych Klientów i dobrać całość do stylu, w jakim utrzymany jest dom. Rozumiemy, że Klient życzy sobie wybudowania kaskady bądź oczka wodnego i realizujemy te pomysły. Możemy zaplanować ogrody w stylu japońskim albo współczesne ogrody, pasujące do ciekawych brył architektonicznych. Zajmujemy się również pielęgnacją nie tylko zaplanowanych przez nas ogrodów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania się z całością propozycji.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jun 10, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • BESTKILER skuteczne zwalczanie szkodników
 • ocena:
 • ocena gości:
W Twoim domu lub magazynie zalęgły się szkodniki? Doskonale trafiłeś! Firma Bestkiler znajduje się w Czepielowicach koło Pisarzowic w województwie opolskim. Zajmujemy się wszechstronnym zwalczaniem wszelkich szkodników- z powodzeniem przeprowadzimy dezynsekcję albo deratyzacje dowolnie sporego obiektu. Podejmujemy się również wszechstronnych działań dezynfekcyjnych. Likwidujemy pleśń, zagrzybienie ścian, bielimy ściany oraz zwalczamy chorobotwórcze bakterie czy wirusy. Pozbywamy się także nieprzyjemnych zapachów z dezynfekowanych pomieszczeń. Używamy wysokiej klasy środków chemicznych które nie powodują zanieczyszczenia środowiska w stopniu większym niż to konieczne. Żeby nie zostawiać naszych Klientów z problemem, jesteśmy do usług przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jul 1, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Najlepsza hurtownia owoców
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firm to hurtownia owoców i warzyw. Posiadamy wysokiej klasy produkty, cechuje nas też terminowość usług. Nasza usługi są wyjątkowo atrakcyjne dlatego nasi kontrahenci zawsze do nas wracają. Posiadamy bogaty asortyment owoców i warzyw oraz duże ilości. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szczegółowa kontrole produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jul 21, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Hodowla psów rasowych.
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma zajmuje się hodowlą psów rasowych. Maltańczyków, terrierów, yorków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego nasze psy są zadbane, zdrowe, co pozwala na długoletnie cieszenie się ze zdrowego psa. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych jak i firm. Nasza hodowla jest zalegalizowana co daje naszym psa dużą renomą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Hobby Rozrywka
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jul 21, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tania kremacja zwierząt domowych.
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma zajmuje się kremacja zwierząt domowych w specjalistycznym zakładzie do spopielania zwłok. W dużych miastach nie jest możliwe zakopywanie zwierząt poza wyznaczonymi miejscami, dlatego zajmujemy się spopielaniem zwłok, aby pomóc mieszkańca dużych miast. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dodatkowa usługą jest transport oraz możliwość dokupienia symbolicznych urn oraz tablic gdzie można wygrawerować imię pupila. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Rośliny Zwierzęta > Psy

Data dodania: Jul 21, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AS leczenie
 • ocena:
 • ocena gości:
W Olsztynie mieści się Lecznica Weterynaryjna As, która zachęca Państwa do korzystania ze swoich usług. Nasza lecznica prężnie istnieje już od 1996 roku. Oferujemy szeroki zakres usług w wysokim standardzie - dbamy o dobre samopoczucie czworonoga, dokładamy wszystkich wysilków, aby niejednokrotnie zestresowany właściciel uzyskał pełną wiedzę o tym, co dolega jego pupilowi i jak można mu pomóc. Przeprowadzamy USG, RTG, EKG i mnogie zabiegi chirurgiczne: kastrację, sterylizację, ekstrakcje zębów, w razie potrzeby możemy też wyczyścić zęby zwierzaka z zalegającego kamienia. Angażujemy tylko najlepszych lekarzy weterynarii, którzy w miłej atmosferze leczą zwierzęta. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów telefonicznie albo osobiście w naszej przychodni w Olsztynie. Więcej informacji i cała oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Rośliny Zwierzęta > Psy

Data dodania: Jul 21, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags