Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Rośliny Zwierzęta  

Linki
 • IGLAK Iglaki
 • ocena:
 • ocena gości:
Ogród jest wizytówką naszego domu- to główna rzecz, poza parkanem, jaką widzi każdy odwiedzający nas gość. Przy tym jest również zachwycającym miejscem relaksu i wypoczynku. Warto, żeby był ładny przez cały rok, a przy tym nie potrzebował od właściciela mnóstwa pracy. Dzięki temu wysoką popularnością cieszą się drzewa oraz krzewy iglaste, które są zielone przez cały rok i nie zaśmiecają ogrodu spadłymi liśćmi. Fachowcy zatrudnieni w szkółce drzew i krzewów ozdobnych Iglak w Osuchowie poradzą Państwu najlepsze rozwiązanie oraz powiedzą, jak pielęgnować rośliny. Nasze sadzonki hodujemy w ziemi, nie w doniczkach, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Dzięki wysokiemu położeniu naszej szkółki, oddajemy naszym Klientom rośliny zahartowane, przygotowane do przeżycia w znakomitym stanie nawet najcięższych zim. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz, jak śliczne rośliny proponujemy.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jul 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PASTUSZYŃSKI znakowanie zwierząt
 • ocena:
 • ocena gości:
W propozycji Przychodni i Gabinetu Weterynaryjnego z Pruszcza Gdańskiego odnajdą Państwo okazały zakres usług. Działamy na rynku już od 1998 roku. Zajmujemy się wszechstronną opieką nad naszymi czworonożnymi przyjaciółmi-pomoc uzyskają u nas psy, koty, króliki, świnki morskie, papużki i wiele innych stworzeń. Posiadamy stosowny specjalistyczny sprzęt do realizowania badań - RTG, USG i wszelakie badania laboratoryjne przeprowadzamy na miejscu, podobnie jak zabiegi chirurgiczne. Przeprowadzamy szczepienia, odrobaczenia, chipowanie i inne usługi. Doradzamy także opiekunom zwierzaków, w jaki sposób dbać o zdrowie pupili. Nasi lekarze weterynarii to specjaliści z dużym doświadczeniem, dlatego jesteśmy pewni, że każdy zwierzak otrzyma stosowną pomoc. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się kompletna oferta i więcej informacji o przychodni.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta
Rośliny Zwierzęta > Weterynaria

Data dodania: Jul 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AGRO-SERWIS wyposażenie kurników
 • ocena:
 • ocena gości:
Prezentujemy Państwu firmę Agro - Serwis z Przedbojewic. Na rynku funkcjonujemy już od 1996 roku. Specjalizujemy się w wyposażaniu budynków inwentarskich: obór, chlewni, stajni itp. Oferujemy kojce porodowe, przegrody żywieniowe, ruszta betonowe, plastikowe, podciągi z włókna szklanego, deski PCV, poidła, autokarmiki wszelkiego typu oraz inne. Dla obór oferujemy: kurtyny, drabiny palisadowe, żywieniowe skośne, zatrzaskowe, bramy napędowe dla bydła, poskrom, stanowiska legowiskowe i wiązanie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy punktualną realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą opublikowaną na stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Jul 29, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT pielęgnacja kotów
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym w zawodowy sposób ktoś zadba o zdrowie oraz higienę Państwa pupila, serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą gabinetów weterynaryjnych Jarosława Matuszewskiego. Naczelna siedziba naszej lecznicy dla czworonogów znajduje się w Pile, lecz swoje usługi świadczymy również w gabinecie w Jastrowiu. Oprócz uzdrawiania, szczepienia oraz kastracji zwierząt oferujemy również zabiegi kosmetyczne oraz higieniczne: strzyżenie, kąpiel, czyszczenie uszu i obcinanie pazurów. serdecznie zachęcamy również do odwiedzania naszego sklepu zoologicznego, w jakim znajdą Państwo karmę i praktyczne przybory dla czworonogów. Cennik oraz więcej informacji o naszej lecznicy oraz świadczonych usługach znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Aug 13, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • PODROBEX podrobex
 • ocena:
 • ocena gości:
Podrobex to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem w specjalności, oferująca pokarmy dla psów oraz kotów. Od początku istnienia stawiamy na wysoką postać naszych produktów oraz zadowolenie klientów. Współczesny zakład i rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny pozwalają na wytwarzanie pełnowartościowych towarów, spełniających najwyższe standardy. W naszej ofercie Mamy mięso wołowe przeznaczone dla psów i kotów w przeróżnym wieku, wołowinę mieloną, podroby, w tym serca, wątroby, płuca, ozory oraz półprodukty do wyrobu karmy dla ryb akwariowych. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia. Mięso sprzedawane jest świeże i w formie mrożonej. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. W celu zapoznania się ze szczegółami na temat istnienia firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Aug 26, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • ZOO-ART producent kosmetyków dla zwierząt
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Zoo- Art- producent szamponów i innych kosmetyków dla zwierząt z siedzibą w Krakowie dostarczy wysokiej jakości artykuły niezbędne we właściwej pielęgnacji czworonogów. Obsługujemy Kontrahentów z całej Polski. Jesteśmy producentem kosmetyków dla zwierząt dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju sierści oraz wieku zwierzaka. Kosmetyki te sporządzamy zgodnie z najwyższymi standardami, żeby mieć pewność, że nie będą uczulały albo w inny sposób szkodziły naszym pupilom, dbając przy tym o ochronę środowiska naturalnego. Każdy Kontrahent jest dla nas równie ważny i każdy może liczyć na indywidualne podejście naszych pracowników. Staramy się szybko rozwiązywać wszelkie problemy związane z zapotrzebowaniem na kosmetyki zoologiczne oraz gwarantujemy elastyczność i terminowość dostaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Sep 14, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nawozy dolistne na zboża
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Agreko już od bardzo dawna zajmuje się produkowaniem nawozów pod uprawę. Agreko jest rozpoznawalnymznanym producentem nawozów dolistnych, dosiennych , a ponadto granulowanych nawozów uniwersalnych. Firma ta na rynku istnieje już kilka lat, cechuje się zatem bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkie nawozy produkowane przez producenta Agreko są nawozami mającymi niezbędne składniki i mikroelementy. Nawozy te nadają się pod różnorodne rodzaje upraw, między innymi po uprawy zboża, kukurydzy, rzepaku, ziemniaków, warzyw strączkowych i kilka innych.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firmy wg branż > Handel
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Sep 23, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tresura psów Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Ośrodek Tresura Psów jak sama nazwa wskazuje para się profesjonalnymi szkoleniami czworonogów. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, w skład której wchodzą instruktorzy związku kynologicznego. Ośrodek działa na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu i cieszy się dzisiaj bardzo dużą popularnością i renomą. Zakres kursy ośrodka jest bardzo zróżnicowany, między innymi obejmuje on szkolenie psów stróżujących, towarzyskich, psów obronnych czy także psów wykorzystanych na wystawy.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Data dodania: Oct 8, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • RAPEX produkcja roślinna
 • ocena:
 • ocena gości:
Prezentujemy Państwu firmę Rapex z siedzibą w Grabinie. Na rynku działamy od 1988 roku. Specjalizujemy się w wytwórczości roślinnej i handlu. Do wytwórczości roślinnej kwalifikujemy: rzepak ozimy, jęczmień ozimy, pszenicę ozimą, żyto ozime, jęczmień jary i kukurydzę. Dysponujemy magazynami płaskimi o całkowitej pojemności przeszło 4000 ton. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Sprawnie obsługujemy nowoczesne maszyny rolnicze. Zapewniamy punktualną realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę naszego przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta

Data dodania: Nov 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dostawa jaj Łódź
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona firmowa zawierająca ofertę handlową przedsiębiorstwa handlowego zajmującego się sprzedażą świeżych jaj kurzych. Na stronie znajdują się dodatkowo krótkie artykuły, z których można dowiedzieć się o najważniejszych zagadnieniach związanych z produkcją i kategoryzacją jaj kurzych. Wśród artykułów znajdują się opisy, jak oznacza się jaja kurze w Polsce, czy też jakie są rodzaje chowu kur.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Rośliny Zwierzęta
Inne > Catering

Data dodania: Mar 3, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags