Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów  

Linki
 • Koty rasowe maine coon norweskie lesne perskie SOPOCISKO*PL - hodowle kotow rasowych
 • ocena:
 • ocena gości:
Hodowla SOPOCISKO*PL została założona wiosną 2003 roku i aktualnie mieści się na obrzeżach Trójmiasta, w Rotmance. W hodowli prowadzimy koty rasowe trzech ras, i tak : koty maine coon, norweskie leśne i perskie. Wszystkie kotki mają stosowne pochodzenie, a w swoich rodowodach - nawet i Zwycięzców Świata. Mamy kocięta i zapraszamy na nasze strony internetowe.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Hobby Rozrywka

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 2 Ocena: 4.50 Głosów: 2
 • Maine Coon - Hodowla kotów - LynxCoon*PL
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona hodowki kotów rasy Maine Coon. Na stronie prezentujemy nasze koty. Można również przeczytać o różnych wydarzeniach związanych z naszymi kotami. Posiadamy kocięta na sprzedaż. Otwarte, towarzyskie, łatwo kontaktujące się z człowiekiem - z pewnością wniosa wiele radości w Wasze życie. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową rasą. Jeśli szukacie nowego domownika, to koty Maine Coon nadają się do tego idealnie.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Koty norweskie leśne - hodowla Duszek Lasu
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona hodowli kotów norweskich leśnych Duszek Lasu. Jeżeli w swoim domu pragniecie powitać nowego domownika, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Zajmujemy się hodowlą tej jakże wyjątkowej rasy, oferując Państwu piękne koty norweskie leśne, dzięki czemu możecie również stać się ich szczęśliwymi właścicielami. Gwarantujemy, że już przy pierwszym spotkaniu z tą rasą zakochacie się w niesamowitym spojrzeniu, wdzięku i wyjątkowej ekspresji kotów norweskich.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zakątek Maine Coona - strona miłośników kotów rasy Maine Coon
 • ocena:
 • ocena gości:
Kompendium wiedzy na temat kotów rasy maine coon. Informacje dotyczące: pochodzenia rasy, standardów charakteryzujących rasę, kontaktu z hodowcą, wyboru kociaka, wyposażenia kota, problemów zdrowotnych, zabiegów pielęgnacyjnych, przygotowania do podróży, temperamentu i zachowania, problemów żywieniowych, rozmnażania. Poradnik dla miłośników kotów rasowych. Obszerna lista polskich hodowli. Ogłoszenia hodowców. Bardzo bogate forum.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: Jan 4, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Rasowe koty syberyjskie w hodowli, kot syberyjski, kocięta
 • ocena:
 • ocena gości:
Na naszej stronie znajdziesz informacje o hodowli kotów i kocięta syberyjskie. Posiadamy rasowe kociaki na sprzedaż. Kociaki są po rodzicach z najwyższymi tytułami World Champion. Kot syberyjski jest przyjazny alergikom. Zapraszamy do obejżenia zdjęć i przeczytania informacji o tej rasie i historii naszej hodowli.
Nasze koty syberyjskie uczestniczą w wystawach w kraju i za granicą odnosząc liczne sukcesy co jest potwierdzone uzyskanymi dyplomami i nagrodami. Kocięta z naszej hodowli znalazły domy nie tylko w Polsce ale w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Feb 10, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wonder Lake*PL - Hodowla Kotów Rasowych Maine Coon
 • ocena:
 • ocena gości:
Wonder Lake*PL to wyjątkowa hodowla kotów rasy Maine Coon, dla której priorytetem jest zdrowie i miłość do kotów oraz kontynuacja wyjątkowej linii hodowlanej rasy Maine Coon. Rasa Maine Coon charakteryzuje się przyjacielskim i bardzo towarzyskim nastawieniem do ludzi. Dlaczego Wonder Lake? Nazwa mojej hodowli pochodzi z Alaski. "Cudowne Jezioro" znajduje się u podnóża największego szczytu Ameryki Północnej - Mt. McKinley. Rasa Maine Coon pochodzi właśnie z tego kontynentu. Alaska wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Niezwykłe krajobrazy oraz przestworza to piękno natury, z którymi kojarzą mi się moje koty...
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Cornish Rex
 • ocena:
 • ocena gości:
Moja pierwsza "korniszka" Sonia trafiła do naszej rodziny przypadkowo 4 lata temu. Spodobało nam się stworzonko o dość dziwnym wyglądzie, pokryte cudownym aksamitnym, pofalowanym futerkiem. Nie wiedziałam wtedy, że ta mała istotka całkowicie odmieni moje życie... Po kilku miesiącach wiedziałam już, że to nie będzie jedyny cornish w moim domu. Zaczęła kiełkować myśl o założeniu hodowli. Do realizacji pomysłu upłynęło trochę czasu ale przecież MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!! Zarejestrowałam hodowlę w 2008 r w stowarzyszeniu "Klub Felinologiczny PFA" - (Polish Feline Association) działającym pod patronatem FIFE.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów

Data dodania: Feb 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dzikie Serce*PL hodowla Kota Syberyjskiego
 • ocena:
 • ocena gości:
Myślę, że niejedna osoba kochająca jedynie psiaki, zmieni bądź poszerzy swoje zamiłowanie także o koty syberyjskie.
Hodowla „Dzikie Serce*PL” jest domową hodowlą posiadającą dwie miziaste koteczki syberyjskie Daszę Siberian Dream*PL i luzarę Fenię Polih Prestige*PL. Moim zamierzeniem jest ukaznanie piękna charakteru "kota syberyjskiego", zwanego też "kotem z północy", ze względu na jego bardzo fajny, przymilny, przyjacielski, psi charakter. Chcę hodować koty syberyjskie klasyczne o barwie od rudej po dzikie, pręgowane i szylkretki, czyli piękne i wdzięczne kociaki o łagodnym charakterze, które mogą Nam umilić każdy dzień.
Zapraszam na stronę.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszam serdecznie na moją stronę i gorąco zachęcam do zapoznania się z moimi wspaniałymi zwierzakami.
Koty to jedne z najpiękniejszych zwierząt łownych.
Dumne, eleganckie i niezależne. Czasami mówi się, że są wyniosłe i gardzą towarzystwem człowieka. Z pewnością nie jest to prawda. Szkoda, że tak wiele złych mitów stworzył człowiek, który chce podporządkować sobie wszystko na świecie. Kot po prostu nie narzuca się ze swoim towarzystwem. Potrafi człowieka obdarzyć prawdziwą przyjaźnią. Uwielbiam obserwować ich bogaty wachlarz zachowań. Wspaniałe są chwile, kiedy mój kot przytula się do mnie i mruczy mile do ucha, prosząc o chwilę pieszczot, kiedy wita mnie, gdy przychodzę do domu. Wtedy przynosi swoje zabawki, dając tym do zrozumienia, że chce się ze mną bawić. W domu dotrzymuje mi towarzystwa. Bardzo często jest blisko mnie. Czasami odnoszę wrażenie, że sprawia mu przyjemność obserwowanie tego, co robię.
Koty zawsze mnie fascynowały. Zawsze marzyłam by je mieć i móc wpływać na poprawianie i utrwalanie ich najlepszych cech.
W grudniu 2004 roku pojawiła się u mnie pierwsza brytyjska piękność. Od tego czasu rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z hodowlą w której realizuję swoje marzenie.
Wkładam w hodowlę wiele serca. Wybieram najlepsze osobniki do kojarzeń. Cieszę się, że mogę spełniać marzenia tych ludzi, którzy pragną mieć i kochać te wspaniałe zwierzęta.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Koty brytyjskie
 • ocena:
 • ocena gości:
Koty Brytyjskie są z natury przyjazne i spokojne. Charakteryzują się wysoką kulturą, inteligencją, co sprawie iż są predysponowane do ścisłej współpracy z człowiekiem zarówno w życiu codziennym jak też gdy zaczynamy z swoim kotkiem przygodę z wystawami czy pokazami.
Koty rasowe tzw. brytyjczyki doskonale radzą sobie z używaniem kuwety, towarzystwo psów i innych zwierząt kompletnie im nie przeszkadza. Człowieka dla niego jest na najwyższej pozycji a co najważniejsze nie są problemem dla kotów brytyjskich polecenia typu: przywoływanie, gwizdanie, imię czy inne hasła np. na śniadanie, dobranoc, fee, nie wolno kochanie, moje słoneczko i grzeczny kot.

Koty nabywają nową wiedzę poprzez zabawę czy nagradzanie pożądanych zachowań np. jedzeniem. Koty Brytyjskie doskonale aportują, chodzą na smyczy, jeżdżą samochodem czy wychodzą na spacer.

Zapraszamy na naszą stronę internetową brytyjskie.com.pl gdzie dowiesz się o wiele więcej o tej wspaniałej rasie, zobaczysz naszą hodowlę na fotografiach jak i wiele innych ciekawych informacji.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie

Data dodania: Sep 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags