Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Rośliny Zwierzęta > Koty  

Linki
 • Koty rasowe maine coon norweskie lesne perskie SOPOCISKO*PL - hodowle kotow rasowych
 • ocena:
 • ocena gości:
Hodowla SOPOCISKO*PL została założona wiosną 2003 roku i aktualnie mieści się na obrzeżach Trójmiasta, w Rotmance. W hodowli prowadzimy koty rasowe trzech ras, i tak : koty maine coon, norweskie leśne i perskie. Wszystkie kotki mają stosowne pochodzenie, a w swoich rodowodach - nawet i Zwycięzców Świata. Mamy kocięta i zapraszamy na nasze strony internetowe.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Hobby Rozrywka

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 2 Ocena: 4.50 Głosów: 2
 • Kocia Strona
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona powstała z myślą o wszystkich którzy kochają koty, chcą się nimi profesjonalnie opiekować i dbać o ich zdrowie.
Wskazówki znajdą tu także ludzie zastanawiający się nad adopcją kota. Skąd wziąć kota? Jaką rasę wybrać? Na te i inne pytania związane z kotami postaram się udzielić tutaj odpowiedzi.
Na stronie można znaleźć wiele wskazówek, galerię zdjęć oraz przeróżne ciekawostki. W miarę możliwości strona będzie rozbudowywana, uzupełniana o nowe działy i aktualizowana. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub uwag zapraszam do działu kontakt.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Maine Coon - Hodowla kotów - LynxCoon*PL
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona hodowki kotów rasy Maine Coon. Na stronie prezentujemy nasze koty. Można również przeczytać o różnych wydarzeniach związanych z naszymi kotami. Posiadamy kocięta na sprzedaż. Otwarte, towarzyskie, łatwo kontaktujące się z człowiekiem - z pewnością wniosa wiele radości w Wasze życie. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową rasą. Jeśli szukacie nowego domownika, to koty Maine Coon nadają się do tego idealnie.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Koty norweskie leśne - hodowla Duszek Lasu
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona hodowli kotów norweskich leśnych Duszek Lasu. Jeżeli w swoim domu pragniecie powitać nowego domownika, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Zajmujemy się hodowlą tej jakże wyjątkowej rasy, oferując Państwu piękne koty norweskie leśne, dzięki czemu możecie również stać się ich szczęśliwymi właścicielami. Gwarantujemy, że już przy pierwszym spotkaniu z tą rasą zakochacie się w niesamowitym spojrzeniu, wdzięku i wyjątkowej ekspresji kotów norweskich.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zakątek Maine Coona - strona miłośników kotów rasy Maine Coon
 • ocena:
 • ocena gości:
Kompendium wiedzy na temat kotów rasy maine coon. Informacje dotyczące: pochodzenia rasy, standardów charakteryzujących rasę, kontaktu z hodowcą, wyboru kociaka, wyposażenia kota, problemów zdrowotnych, zabiegów pielęgnacyjnych, przygotowania do podróży, temperamentu i zachowania, problemów żywieniowych, rozmnażania. Poradnik dla miłośników kotów rasowych. Obszerna lista polskich hodowli. Ogłoszenia hodowców. Bardzo bogate forum.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: Jan 4, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • Rasowe koty syberyjskie w hodowli, kot syberyjski, kocięta
 • ocena:
 • ocena gości:
Na naszej stronie znajdziesz informacje o hodowli kotów i kocięta syberyjskie. Posiadamy rasowe kociaki na sprzedaż. Kociaki są po rodzicach z najwyższymi tytułami World Champion. Kot syberyjski jest przyjazny alergikom. Zapraszamy do obejżenia zdjęć i przeczytania informacji o tej rasie i historii naszej hodowli.
Nasze koty syberyjskie uczestniczą w wystawach w kraju i za granicą odnosząc liczne sukcesy co jest potwierdzone uzyskanymi dyplomami i nagrodami. Kocięta z naszej hodowli znalazły domy nie tylko w Polsce ale w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Feb 10, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wonder Lake*PL - Hodowla Kotów Rasowych Maine Coon
 • ocena:
 • ocena gości:
Wonder Lake*PL to wyjątkowa hodowla kotów rasy Maine Coon, dla której priorytetem jest zdrowie i miłość do kotów oraz kontynuacja wyjątkowej linii hodowlanej rasy Maine Coon. Rasa Maine Coon charakteryzuje się przyjacielskim i bardzo towarzyskim nastawieniem do ludzi. Dlaczego Wonder Lake? Nazwa mojej hodowli pochodzi z Alaski. "Cudowne Jezioro" znajduje się u podnóża największego szczytu Ameryki Północnej - Mt. McKinley. Rasa Maine Coon pochodzi właśnie z tego kontynentu. Alaska wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Niezwykłe krajobrazy oraz przestworza to piękno natury, z którymi kojarzą mi się moje koty...
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Pokaz-Pupila
 • ocena:
 • ocena gości:
Pokaż-pupila.com - portal twego zwierzaka. Odwiedź naszą społeczność i przyłącz się do nas , bo z nami możesz bardzo dużo np: zaprezentować i opublikować zdjęcia lub filmy swoich pupili. Udostępniamy swoim Użytkownikom bardzo wiele innych ciekawych funkcji, Przekonaj się Sam o tym wchodząc na pokaz-pupila.pl. Nie pozwól już więcej na to, aby być "fikcyjnym". Już teraz nie musisz się obawiać, że ktoś skasuje profil twego pupila. Wejdź, zarejestruj się, umieszczaj zdjęcia, filmy, zakładaj grupy dyskutuj na forum. I to wszystko zupełnie za darmo bez żadnych opłat. Tylko i wyłącznie na http://pokaz-pupila.com taki portal to skarb w którym Ty też możesz uczestniczyć a nawet musisz bo takiej okazji nie wypuszcza się z rąk, dołącz i pochwal się swoim pupilem.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Psy

Data dodania: Feb 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dzikie Serce*PL hodowla Kota Syberyjskiego
 • ocena:
 • ocena gości:
Myślę, że niejedna osoba kochająca jedynie psiaki, zmieni bądź poszerzy swoje zamiłowanie także o koty syberyjskie.
Hodowla „Dzikie Serce*PL” jest domową hodowlą posiadającą dwie miziaste koteczki syberyjskie Daszę Siberian Dream*PL i luzarę Fenię Polih Prestige*PL. Moim zamierzeniem jest ukaznanie piękna charakteru "kota syberyjskiego", zwanego też "kotem z północy", ze względu na jego bardzo fajny, przymilny, przyjacielski, psi charakter. Chcę hodować koty syberyjskie klasyczne o barwie od rudej po dzikie, pręgowane i szylkretki, czyli piękne i wdzięczne kociaki o łagodnym charakterze, które mogą Nam umilić każdy dzień.
Zapraszam na stronę.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • PETERBALD - Hodowla kotów rasy Peterbald Bella Bitis, reproduktory
 • ocena:
 • ocena gości:
Peterbald to kot żywy, wesoły, bardzo ciekawski i inteligentny. Bardzo przywiązuje się do swojej rodziny i bez przerwy szuka z nią kontaktu. Jest pokojowo nastawiony do świata, żyje w zgodzie z innymi domowymi zwierzętami. Lubi dzieci, pokornie akceptuje głaskanie, drapanie i inne pieszczoty, nawet niezbyt delikatne. Jest nadzwyczaj aktywny, wesoły, potrafi godzinami bawić się piłeczką lub inna zabawką. Potrzebuje dużo uwagi opiekuna. Rasę o nazwie peterbald (PEB) wyhodowano w Rosji, w St. Petersburgu, w hodowli kotów orientalnych w 1994 roku. Mimo dużego podobieństwa peterbalda do sfinksa, są to zupełnie inne rasy, gdyż badania genetyczne potwierdziły, że brak owłosienia wywołany jest u tych ras przez zupełnie inne geny. Brak owłosienia u peterbalda jest wywołany przez ten sam gen co u sfinksa dońskiego, ale koty te wyraźnie różnią się budową ciała.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta

Data dodania: May 10, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags