Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zakupy Online > Numizmatyka  

Linki
 • Numizmato - numizmatyka, monety
 • ocena:
 • ocena gości:
Numizmatyka to nie tylko monety! Sklep numizmatyczny Numizmato oferuje Państwu znacznie więcej - wysokiej jakości akcesoria numizmatyczne: kasety na monety, kasety na numizmaty i palety na monety, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dzięki naszym akcesoriom kolekcjonerskim Państwa monety i numizmaty zdobędą wyjątkową oprawę. Numizmatyka to nasza pasja. Zajmujemy się tą tematyką od dawna, wszystkie akcesoria kolekcjonerskie Numizmato.pl produkujemy w Polsce!
Kilka tysięcy kaset Numizmato znajduje się w domach naszych Klientów. Statystycznie nasze akcesoria na monety znajdują się w co czwartym domu Kolekcjonerów. Dodając do tej liczby Klientów hurtowych (stacjonarne i internetowe sklepy numizmatyczne) możemy z dumą powiedzieć - Numizmato jest pionierem a jednocześnie liderem w produkcji kaset tematycznych na monety. Dziękujemy!

Fakty:
Kilkaset wariantów akcesoriów numizmatycznych, kolejne w produkcji, oraz:
1. Kasety wykonane są z drewna liściastego (najlepsze drewno - bez żywicy).
2. Materiał z którego wykonano wnętrze nie wchodzi w reakcję z monetami.
3. Otwory na monety ograniczają dostęp powietrza do środka kapsla, czyli opóźniają powstawanie patyny.
4. Napisy na wieku wykonane są metodą grawerowania, która w przeciwieństwie do tampondruku, nie ściera się i nie blaknie wraz z upływem czasu. Napisy na zewnętrznej części wieka są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.
Kolekcjonerze, Numizmato!
Kategoria:   Zakupy Online > Numizmatyka
Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Kolekcjonerzy

Data dodania: May 31, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kapsle do monet
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma handlowa Marcia oferuje artykuły i akcesoria firmy MM-Schulz dla kolekcjonerów w przystępnych cenach. W asortymencie naszego internetowego sklepu znajdziecie Państwo kapsle do monet, palety i kasety na monety, klasery na monety w formie segregatorów, klasery kieszonkowe na monety i klasery na banknoty, strony i przekładki do klaserów, kuferki i wiele innych interesujących akcesoriów numizmatycznych. Dodatkowo oferujemy również artykuły filatelistyczne oraz folie na pocztówki.
Kategoria:   Zakupy Online > Numizmatyka
Hobby Rozrywka > Kolekcjonerzy

Data dodania: Jan 26, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

3. Monety

 • Monety
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep numizmatyczny dla kolekcjonerów w monet, w którym zakupić można nowo wyemitowane monety przez NBP, jak i monety wydane we wcześniejszych latach. W sklepie zamówić można abonament numizmatyczny, dzięki któremu klient będzie miał dostęp do nowo wyemitowanych monet. Oferowane w sklepie numizmatycznym monety, sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo sklep numizmatyczny zajmuje się również dystrybucją banknotów kolekcjonerskich oraz akcesoriów numizmatycznych służących głównie do przechowywania monet.
Kategoria:   Zakupy Online > Numizmatyka
Hobby Rozrywka > Kolekcjonerzy
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: Apr 15, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Skup Monet Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej skupu monet w Warszawie. Nasza Firma mieści się w samym Centrum Warszawy przy ul.Zielnej 45 w Warszawie. Zajmujemy się oprócz skupu monet także skupem i sprzedażą banknotów, sreber, antyków, malarstwa i porcelany. Zapraszamy państwa do wizyty w Galerii ARLO w Warszawie gdzie mogą państwo dokonac korzystnej sprzedaży Państwa walorów kolekcjonerskich. Gwarantujemy wysokie ceny skupu monet i fachową obsługę.
Kategoria:   Zakupy Online > Numizmatyka
Kultura Sztuka > Antyki i kolekcje

Data dodania: Jan 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Cena srebra
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy przeznaczony dla osób szukających bezpieczeństwa posiadanego przez nich kapitału i aktywów w postaci metali szlachetnych. Oferujemy bogatą ofertę srebra lokacyjnego, głównie w postaci monet bulionowych, które oferują wysoką płynność i rozpoznawalność. Według analiz metale szlachetne mają być najlepszą inwestycją bieżącej dekady oraz ponad wszelką wątpliwość złoto i srebro są stabilnym zabezpieczeniem działającym również wtedy, gdy dochodzi do kryzysu systemu finansowego i bankructw banków.
Kategoria:   Zakupy Online > Numizmatyka
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Firmy wg branż > Handel

Data dodania: Mar 23, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags