Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Dentysta Szczecin. Byrska Dentic
 • ocena:
 • ocena gości:
Anetta Byrska jest wybitnym stomatologiem ze Szczecina zajmującą się protetyką stomatologiczną. Oferta gabinetu dentystycznego, który prowadzi obejmuje także wstawianie implantów, stomatologię estetyczną i chirurgię dentystyczną.Gabinet działa samodzielnie na nowym osiedlu – „Magnolia Park” z bardzo dogodnym dojazdem z każdego miejsca miasta. Dzielnica, w której zlokalizowany jest gabinet to okolica bezpieczna i spokojna. W pobliżu znajduje się parking samochodowy, umożliwiający swobodne zaparkowanie pojazdu. Okalająca architektura zapewnia pacjenta, że trafił we właściwe, bezpieczne, przyjazne i gustowne miejsce.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Implanty Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet stomatologiczny Dens z Wrocławia założyła dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Oferujemy usługi dentystyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponaddwudziestoletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to zawód dla osób kompetentnych, a także serdecznych, więc staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Rozumiemy potrzebę psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, stąd też udzielamy gwarancji na zabiegi przeprowadzane w naszych placówkach. Zapraszamy też pacjentów wymagających poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, ortodoncji, czy też protetyki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Zakład optyczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Zakład Optyczny działa od 1991 r. Pracują w nim wysoko wykwalifikowane osoby , które chętnie pomogą odnaleźć ofertę skierowaną właśnie do Państwa potrzeb. Cechuje nas solidne wykonanie usługi i krótkie terminy realizacji w atrakcyjnej cenie dla każdego klienta. Gabinet okulistyczny oferuje: komputerowe badanie wzroku, dobór okularów, leczenie schorzeń oczu, badania profilaktyczne dla zakładów pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę szkieł okularowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Możemy zaoferować Państwu szkła jednoogniskowe do dali lub do bliży mineralne i organiczne oraz z materiałów specjalnych takich jak poliwęglan czy Trivex ; z wysokiej jakości powłokami uszlachetniającymi ; białe , barwione i fotochromowe. Dla osób z wysokimi mocami mamy w ofercie szkła indeksowe - tzw. "pocienione". Dla wymagających oferujemy szkła dwuogniskowe lub progresywne. W ofercie posiadamy modne oprawy z najnowszych kolekcji oraz ramki o klasycznych kształtach. Przy doborze kierujemy się obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Soczewki kontaktowe
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Dec 15, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • KRAWDENT - Dentysta w Rzeszowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Krawdent Rzeszów jest to nowoczesny gabinet dentystyczny. Proponujemy naszym Klientom w pełni profesjonalną obsługę stomatologiczną. Troszczymy się o to, żeby wizyta w naszym gabinecie odbywała się w przyjaznej oraz bezstresowej atmosferze. Gabinet stomatologiczny jest wyposażony w nowoczesny, całkowicie bezpieczny sprzęt. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały najwyższej jakości. Wszelkie usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach.
W ofercie mamy usługi bezpłatne, tj.: badanie stomatologiczne, znieczulenie i RTG przed zabiegami chirurgicznymi. Świadczymy także usługi w ramach profilaktyki, tj.: usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, lakowanie. Zajmujemy się również leczeniem próchnicy zębów stałych, przeprowadzamy rekonstrukcję zębów, licówki kompozytowe oraz leczymy endodontycznie. Ponadto nasza oferta zawiera: protezy szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, mosty pełnoceramiczne, adhezyjne mosty kompozytowe, odbudowy na implantach. Nasz gabinet to także wysokiej jakości stomatologia estetyczna.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Dec 20, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • badania okresowe warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Badania okresowe w Warszawie bez kolejek? Teraz to możliwe! Nasza przychodnia oferuje badania wstępne, profilaktyczne, okresowe oraz dodatkowe dla specyficznych zawodów np. kierowców czy operatorów wózków widłowych. Ponadto wykonujemy badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych, a także posiadamy nowoczesną bazę zabiegową pomocną w prowadzeniu kompleksowej rehabilitacji oraz kilka gabinetów stomatologicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej przychodni odwiedź naszą stronę internetową!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna

Data dodania: Jun 6, 2011 Trafień: 16 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Popularny
 • dentysta gdynia
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do Centrum Stomatologicznego w Gdyni i Sopocie. Oferujemy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, periodontologi, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, implantologii i protetyki. Zapraszamy na zabiegi wybielania zebów - beyond. Wykonasz u nas również rtg zębowe i panoramiczne.Jest u nas wielu specjalistów z Sopotu, protetyków o dużym doświadczeniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jul 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Logopeda Lublin
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych! Oferuję ciekawą i skuteczną terapię wad wymowy dla dzieci. Zapraszam młodzież z niepłynnością mowy, wadami wymowy, problemami z dykcją. Zapraszam na zajęcia z emisji głosu osoby dorosłe oraz osoby dorosłe z afazją. Pacjentom, którzy zapiszą się na terapię w gabinecie proponuję bezpłatną diagnozę logopedyczną. Oferuję Państwu profesjonalnie wyposażony gabinet logopedyczny, spokojną poczekalnię i parking.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 30, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • centrum stomatologiczne poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Laserdent to Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne oferujące profesjonalne leczenie chorób zębów. Świadczymy pełen zakres metod leczenia zębów, począwszy od tradycyjnych z użyciem wiertła, poprzez leczenie bez borowania na najnowszej metodzie ozonoterapii kończąc. W terapii parodontozy stosujemy laser biostymulacyjny, ozonoterapię oraz sprawdzone metody chirurgiczne i farmakologiczne. Ubytki w uzębieniu uzupełniamy protezami koronami, mostami porcelanowymi oraz implantami. Posiadamy liczne certyfikaty, nasza fachowość, oraz kwalifikacje zostały docenione i uhonorowane wielokrotnym przyznaniem Certyfikatów Najwyższej Jakości w Medycynie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Dec 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Intermed.pl - Informacja Medyczna w Rzeszowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Intermed.pl to strona internetowa Podkarpackiej Informacji Medycznej. Klienci, którzy zatelefonują pod wskazany numer telefonu, mają okazję otrzymać fachową informację o placówkach oraz gabinetach lekarskich, a także otrzymać ich dane kontaktowe oraz godziny funkcjonowania. Informacja medyczna zawiera placówki z całego Podkarpacia. Można przy jej pomocy dowiedzieć się także, jakie konkretne zabiegi świadczone są w danej placówce oraz czy można otrzymać refundację. Dużo cennych informacji macie możliwość Państwo wyszukać także na naszej witrynie internetowej. Na stronie informacji medycznej można także zaznajomić się z zasadami udzielania świadczeń medycznych, poznać dostępne profilaktyczne programy zdrowotne, a także przeczytać aktualności medyczne z regionu. Bardzo użyteczne mogą okazać się także podstrony, w których widnieją dyżury aptek i szpitali, dodano także informacje adresowe lekarzy świadczących wizyty domowe. Dostępne są również dane ułatwiające kontakt z placówkami NFZ. Zapraszamy do współpracy wszelkie placówki medyczne, zarówno duże szpitale jak i gabinety lekarskie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie

Data dodania: Jan 7, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Dentalexcellence - Dental Clinic - Stomatolog Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Piękne zęby są są bardzo ważnym elementem aparycji i często świadczą o zdrowiu. Gabinet Dentalexcellence gromadzi bardzo wielu ekspertów dentystyki i stomatologii z różnych dziedzin takich jak stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja oraz endodoncja (leczenie kanałowe). W kręgu świadczonych usług znajdują się: wybielanie zębów, korony porcelanowe oraz implantologia - profesjonalne implanty stomatologiczne. Obok tradycyjnych usług stomatologicznych w gabinecie posiadamy laboratorium protetyczne i radiologiczne. Zapewniamy najwyższej jakości opiekę, nasza obsługa pracuje w języku polskim, rosyjskim, angielskim oraz niemieckim.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags