Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Stomatolog implanty wybielanie zębów protezy licówki Toruń Drosd paradontoza stomatologia
 • ocena:
 • ocena gości:
Stomatologia estetyczna protetyka implantologia stomatologia zachowawcza ortodoncja oraz implanty i licówki ceramiczne, wybielanie zębów, protezy, leczenie paradontozy i chorób zębów to nie liczne z usług jakie oferuje stomatolog Maciej Drosd. Profesjonalny zespół dentystów, stomatologów i higienistek jest do Państwa usług przez caly czas. Zapraszamy do naszego nowo otwartego gabinetu Kliniki Stomatologii Estetycznej we Włocławku.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jun 2, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • IMPLANTY - Clinica - Twój dentysta. Stomatologia: implanty, protetyka, chirurgia
 • ocena:
 • ocena gości:
Prywatna klinika stomatologiczna - Clinica - Dąbrowa Górnicza, województwo śląskie. Protetyka, implanty, nowoczesna endodoncja (leczenie kanałowe), chirurgia stomatologiczna (zabiegi w narkozie), periodontologia, ortodoncja bezekstrakcyjna, stomatologia zachowawcza i estetyczna.
Implanty są najlepszą formą odbudowy brakujących zębów. Dentysta, stomatolog, ortodonta zaprasza - stomatologia, usługi stomatologiczne, leczenie zębów, wybielanie zębów.
Gabinet dentystyczny Dąbrowa Górnicza - zdrowe zęby, implanty, ortodoncja - dentyści, gabinet stomatologiczny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jun 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Prima Dent
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. W gabinecie używamy nowoczesnych metod leczenia próchnicy, które są całkowicie bezbolesne. W naszej ofercie znajduje się leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca a także leczenie chorób przyzębia.

Wizyta u stomatologa może być całkowicie bezbolesna, a w naszym Gabinecie znieczulenia przy zabiegach stomatologicznych traktowane są jako standard. Dysponujemy zestawem środków znieczulających oraz doświadczonym zespołem lekarzy, co pozwala na wykonanie znieczulenia u każdego pacjenta.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • CTM TransMedica - Przewóz chorych, zabezpieczanie medyczne imprez, transport sanitarny
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma TransMedica prowadzi przewozy chorych, transport sanitarny oraz przewozy w kraju i zagranicą. Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni, szpitali, firm ubezpieczeniowych oraz osób prywatnych. Zakres: przewóz pacjenta do szpitala, ze szpitala do miejsca zamieszkania, przewóz pacjenta na konsultacje lekarskie w pełnym zakresie, przewóz pacjenta na dializę i po dializie, przewozy na zabiegi rehabilitacyjne, przewozy do domów opieki. Zabezpieczamy imprezy masowe, sportowe, pielgrzymki itp. Posiadamy klimatyzowane ambulanse klasy A, B, C / reanimacyjne, wypadkowe, przewozowe/. Przewozy wykonują przeszkolone, profesjonalne zespoły lekarsko - ratownicze.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Centrum Informacji Pacjenta
 • ocena:
 • ocena gości:
Centrum Informacji Pacjenta 
to największa ujednolicona ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy oraz usług medycznych kontraktowanych w ramach umowy z NFZ. Dzięki ogólnopolskiej wyszukiwarce lekarzy możecie Państwo bez trudu odnaleźć poszukiwanego lekarza wg stosownej lokalizacji, specjalizacji oraz zakresu usług medycznych, kontraktowanych w NFZ. CIP jest organizacją zorientowaną na niesienie pomocy dla pacjentów, poprzez dostarczanie obiektywnej informacji o produktach sprzedawanych w aptekach. Niesiemy pacjentom pomoc w zagadnieniach zarówno prawnych jak i logistycznych. Udostępniamy informacje pomagające pacjentom na egzekwowanie należnych im praw. Serwis CIP poza ogólnopolska wyszukiwarką lekarzy oferuje szeroki wachlarz innych usług, który będzie stopniowo rozbudowywany.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Firma Synapsa Tychy - lek. Piotr Bogucki - usługi medyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Synapsa Tychy - lekarz Piotr Bogucki - usługi medyczne z zakresu neurologii; porady lekarskie w domu pacjenta; porady medyczne dotyczące chorób obwodowego i ośrodkowegu układu nerwowego oraz schorzeń mięśni takich jak stwardnienie rozsiane, padaczka, miastenia, choroba Parkinsona, miopatie, neuropatie; wizyty domowe umawiane są telefonicznie w dogodnym dla pacjenta terminie
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dentysta Lublin
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli szukasz stomatologa w Lublinie to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na stronę internetową gabinetu lek. stom. Alicji Siejki. Oferujemy leczenie zachowawcze, leczenie w znieczuleniu, scaling, profilaktykę fluorową, stomatologie dziecięcą. Mamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami również w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przyjdź do naszego gabinetu i raz na zawsze pozbądź się problemów z zębami.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Dec 5, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
 • Stomatolog Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
W naszych gabinetach zajmujemy się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Młody dobrze wykształcony, personel z kilkunastoletnim doświadczeniem dąży do zapewnienia pacjentom wszechstronnej i profesjonalnej opieki stomatologicznej w miłej i bezstresowej atmosferze. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, zapewniając pacjentom pełen komfort leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie dostosowując się do ich potrzeb.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk – Katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez Romana Borczyka, uznanego specjalistę, wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów.
Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss.
Klinika posiada 800 m2, 13 gabinetów, komfortową poczekalnię oraz bajkowy kącik dla dzieci. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
 • Medserwis w Rzeszowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Czas internauty spędzony na stronie www.medserwis.pl będzie zależał oczywiście od tego, czy znajdzie na niej informacje jakich poszukiwał oraz jak bardzo znaleziona treść będzie dla niego interesująca.Nadrzędnym celem autorów serwisu www.medserwis.pl, było stworzenie bezpłatnej bazy wiedzy dla wszystkich jego użytkowników.Zależy nam na tym, aby zawarte informacje posiadały wysoką wartość użytkową.Mamy nadzieję, że serwis spodoba się Państwu zarówno pod względem formy jak i treści. Nie zwlekaj i odwiedź nas już dzisiaj.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Kobiety

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags