Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Tlenoterapia
 • ocena:
 • ocena gości:
Tlenoterapia robi się coraz bardziej znana w kraju. Trzeba nadmienić, że w państwach za naszą zachodnią granicą i na całym globie jest znana i wykorzystywana od dawna. Komora ciśnieniowa została wynaleziona dla wojska, celem szkolenia żołnierzy z jednostek wysokościowych: spadochroniarzy oraz piechoty wysokogórskiej. Na szczęście zyskała funkcję także w medycynie. Wyższe ciśnienie wspomaga leczenie wielu schorzeń oraz chorób, takich jak: leczenie migreny czy wspomaganie odchudzania. W komorze Gamowa poddani jesteśmy działaniu wysokiemu ciśnieniu i wdychaniu zwiększoną dawką tlenu niż w standardowych uwarunkowaniach, co ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm pod wieloma względami. Aby odnaleźć naszą stronę, należy wstukać w wyszukiwarkę internetową poniższe frazy: leczenie migreny, autyzm leczenie lub komora hiperbaryczna cena.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Oct 5, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dietetyk Kraków - Augustowscy-dietetycy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Augustowscy-dietetycy zajmuje się poradnictwem dietetycznym. Gabinet zlokalizowany jest w Krakowie. Dietetyk przygotuje spersonalizowany program żywieniowy, dokona analizy składu ciała, nauczy, jak właściwie dobierać produkty spożywcze, by były najbardziej korzystne dla organizmu. W przypadku gdy chcesz schudnąć dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietą redukcyjną. W przypadku gdy chcesz przybrać na wadze dietetyk przygotuje dla Ciebie dietę wysokoenergetyczną. W przypadku gdy jesteś chory dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę eliminacyjną, w zależności od rodzaju problemu zdrowotnego. Jeśli jesteś sportowcem i chcesz optymalnie wykorzystać okres przygotowań poprzez właściwą dietę, dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę odpowiednią dla rodzaju Twojej aktywności fizycznej. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, lub też planujesz potomstwo dietetyk przygotuje dla Ciebie odpowiednio zbilansowany program żywieniowy, by zapewnić prawidłowe ilości niezbędnych witamin i minerałów. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, by Twoi pracownicy byli zadowoleni, a tym samym bardziej efektywni w wykonywanej pracy – skontaktuj się z dietetykiem. Zorganizujemy specjalne szkolenia/warsztaty dostosowane do oczekiwań uczestników. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Odchudzanie

Data dodania: Mar 19, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Neurolog katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Istnieje takie ważne stwierdzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Ale co w przypadku, jeśli to nasze zdrowie nie chce współpracować z naszymi planami i rzuca nam kłody pod nogi. Należy wybrać się z wizytą do specjalisty. Jeśli nasze problemy mają podłoże neurologiczne najlepiej wybrać się do prywatnej kliniki neurologii w Katowicach. W klinice Neuro-Care zajmujemy się pacjentami cierpiącymi na stwardnienie rozsiane (SM), alzheimera, parkinsona, padaczkę oraz cierpiących z powodu bólów głowy lub kręgosłupa. Każdy z naszych klientów jest dla nas indywidualnym przypadkiem, dlatego otaczamy go najwyższą troską i opieką. W naszych progach znajduje się także poradnia dla najmłodszych ponieważ jak wiemy choroba nie zna litości i dotyka również dzieci.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda

Data dodania: Jul 14, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

194. Zdrowie

 • Zdrowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Na portalu znajdziesz informacje jak zdrowo żyć i jak poradzić sobie w chorobie. Poznasz profilaktykę, przyczyny, objawy i skuteczne metody leczenia różnych chorób. Zanim trafisz do lekarza, służymy Ci wiedzą na temat twojego problemu zdrowotnego. Najtrafniejsze diagnozy, internetowe porady lekarskie za darmo. Opisz swoje objawy, a dowiesz się co mogą oznaczać. Możesz także podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Mar 7, 2018 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • okulistyczny.com.pl jaskra leczenie
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet okulistyczny doktora Zygmunta Będkowskiego w Gdańsku ma wieloletnie doświadczenie w zabiegowym usuwaniu jaskry i zaćmy. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym. Możliwe jest też zorganizowanie transportu dla pacjenta, po wcześniejszym umówieniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Apr 16, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • unidentunion.com
 • ocena:
 • ocena gości:
Unident Union Dental Spa we Wrocławiu to najlepsza klinika stomatologiczna, implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej. Oferuje usługi z zakresu stomatologii estetycznej, usuwania ósemek, ortodoncji bez usuwania zębów, implantologii i implantoprotetyki, bondingu, wybielania, leczenia kanałowego, protetyki, laseroterapii, czy periodontologii. Bazuje na autorskich programach leczenia. Unident Union Denral Spa to też medycyna estetyczna –zabiegi likwidujące zmarszczki, czy karboksyterapię fenix.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jun 13, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • gabinet dentystyczny Marki
 • ocena:
 • ocena gości:
Doświadczony stomatolog Lek. Łukasz Musiejewski, Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna - dentysta Białołęka, Marki, Targówek, Warszawa. Ciekawy zakres oferowanych usług w naszym zakładzie: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna. Licówki, bezproblemowe usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe i profesjonalne zdjęcia rentgenowskie zębów. Gabinet dentystyczny serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej wyjątkowo ciekawej oferty na zabiegi stomatologiczne w każdym zakresie - dentysta Białołęka, Targówek, Marki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 10, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Płock
 • ocena:
 • ocena gości:
Implanty, ortodonta, stomatolog, protetyk to główne usługi w szóstej przychodni stomatologicznej skupionej pod marką Centrum Stomatologiczne Demed. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarską popartą wieloletnim doświadczeniem. Implanty zębów to tytanowe wszczepy, na których można wykonać korony i mosty porcelanowe na stałe na wiele lat. Ortodonta w Demed - Płock jest wstanie wyleczyć rozmaite wady zgryzu. Stosuje przy tym wiele rodzajów aparatów ortodontycznych, które również można stosować dla celów estetycznych. Bezbarwne aparaty szafirowe lub nakładkowe mają duże powodzenie. Protetyk w razie braku możliwości leczenie ortodontycznego lub celu natychmiastowego efektu wizualnego zastosuje licówki, które zapewnią piękny, biały i równy uśmiech. Protetyka to także korony, mosty porcelanowe. Stomatolog uśmierzy ból zęba, wyleczy lub usunie ząb. Wybielanie zębów także wykonana dentysta w Demed. Chirurg stomatolog usunie chirurgicznie ósemkę lub torbiel oraz zmianę. Najważniejsza jest jednak możliwość wykonania wszystkich zabiegów w bardzo przystępnej cenie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Oct 22, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Lineacorporis.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej pozwala nam zapomnieć o kompleksach i czuć się pięknie. Aby jednak tak mogło być koniecznym jest skorzystanie z usług profesjonalnych lekarzy dysponujących wiedzą, doświadczeniem i sprzętem najwyższej jakości. Dlatego też warto odwiedzić Linea Corporis. To klinika chirurgii plastycznej, w której możemy liczyć na najlepszą, profesjonalną opiekę. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów pozwala nam kompleksowo zadbać o swoje ciało i zrealizować marzenia. Nic więc dziwnego, że klinika ta cieszy się sporą popularnością oraz doskonałą opinią wielu zadowolonych pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Dec 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Implanty Gdańsk | Klinika Perfect Smile
 • ocena:
 • ocena gości:
Perfect Smile jest profesjonalną kliniką implantologiczną w Gdańsku. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalności są implanty stomatologiczne. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nasze  nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia, a najwyższy poziom wiedzy stomatologicznej lekarzy zapewni długi okres z idealnym uśmiechem. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk

Data dodania: Mar 6, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags