Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Anadent - dentysta Gocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Braki w uzębieniu nie stanowią już takiego problemu jak jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj, przy wykorzystaniu najnowszej technologii, specjaliści w dziedzinie implantologii są w stanie uzupełnić uzębienie w taki sposób, że wstawiony ząb niczym nie różni się od naturalnego, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Implantologia to obecnie najlepszy i najmniej inwazyjny sposób na odtworzenie ubytków – nie wymaga naruszania zębów z nim sąsiadujących, jak jest to robione w przypadku wstawiania mostu na spiłowanych pod korony zębów. Metoda ta pozwala na odbudowę zęba niemal natychmiast, po jego usunięciu. Anadent jest też partnerem medycznym światowego lidera implantologii, dzięki czemu wszystkie stosowane materiały i urządzenia są najwyższej jakości.

Prywatna klinika stomatologiczna Anadent mieści się w Warszawie przy ul. Śniadeckich 10 oraz przy ul. Meissnera 1/3 na osiedlu Gocław. Gabinet kliniki Anadent znajduje się również w Piasecznie przy ul. Ludowej 5. Klinika Anadent zajmuje się również innymi dziedzinami stomatologii, takimi jak ortodoncja, protetyka, paradontologia oraz chirurgia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Mar 25, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pracownia Psychologiczna Alfa Żyrardów
 • ocena:
 • ocena gości:
Nazywamy się Pracownia Psychologiczna ALFA oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, osób dorosłych, a także par i małżeństw. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Pracujemy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe czy przeżywającymi inne trudne sytuacje. Wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy /samochody służbowe, praca na urządzeniach, praca na wysokości/ , i prowadzimy także niezbędne badania do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy czy instruktora. Wykonujemy badania osobom, które przekroczyły limit pkt karnych czy mają odebrane prawo jazdy. Więcej informacji znajdziecie Państwo o naszej firmie na stronie internetowej do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Zespół PPA
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 19, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Psychoterapia- gabinet
 • ocena:
 • ocena gości:
Psychoterapia świadczona przez najlepszych specjalistów przynosi widoczne efekty w dłuższej perspektywie czasu. W gabinecie terapeutycznym poddają się jej zarówno dzieci, jak i dorośli. Doświadczony psychoterapeuta na bazie swoich doświadczeń oraz kompetencji dobiera najlepszą metodę leczenia. Stopniowe wdrażanie wszystkich elementów terapii pozwala na odzyskanie harmonii życiowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Problem niepłodności coraz powszechniejszy
 • ocena:
 • ocena gości:
Coraz więcej par ma problemy z poczęciem dziecka, co ma związek między innymi z rozwojem cywilizacji, a także faktem, że często czeka się z decyzją o dziecku, a w późniejszym wieku kobietom trudniej jest zajść w ciążę. W każdym z takich przypadków pomóc może wizyta w centrum leczenia niepłodności Parens, w którym można poddać się przede wszystkim zabiegowi in vitro.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jul 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pomoc dla samotnych
 • ocena:
 • ocena gości:
W dzisiejszych czasach często można zaobserwować rozpad więzi, wobec czego wielu ludzi czuje się samotnie i ma wrażenie, że w ich życiu panuje pustka. Otworzyć się na innych i nawiązać z nimi trwałe relacje pomóc może doświadczony psychoterapeuta, o czym wiele osób w ogóle nie wie. Magdalena Pelc specjalizuje się w takiej terapii, dlatego zawsze można mieć pewność, że da ona doskonałe skutki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia

Data dodania: Jul 21, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sensima-Gabinet psychologiczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy doświadczonymi psycholożkami i psychoterapeutkami.
Czego oczekujemy od Ciebie? Tylko jednego - silnej motywacji.

W czym możemy Ci pomóc?
-zrozumieć Twoją chorobę
-przezwyciężyć Twoje lęki i niepewność
- nauczyć Cię jak radzić sobie ze stresem
-poprawić Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi
-opracować plan radzenia sobie z kryzysami
-jak pozbyć się destrukcyjnych nawyków
- zrozumieć dlaczego niektóre rzeczy przeszkadzają Ci i co można z tym zrobić
Musisz uwierzyć, właściwa psychoterapia jest skuteczna.
Jesteśmy po to, aby Cię wysłuchać i znaleźć skuteczny sposób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia

Data dodania: Jul 29, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Stomatolog Danuta Majewska w Radomiu
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet stomatologiczny Danuty Majewskiej jest nowoczesną placówką, która oferuje bogatą gamę zabiegów stomatologicznych w Radomiu. W naszej ofercie znajdą państwo: stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe oraz implanty. Gabinet stomatologiczny Danuty Majewskiej jest wyposażony w nowoczesny sprzęt wiodących marek medycznych. Nasza klinika dentystyczna jest wyposażona w nowoczesny rentgen RTG. Przyjmujący w gabinecie dentyści mają wieloletnie doświadczenie medyczne oraz szereg szkoleń, które umożliwia im przyjmowanie pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 24, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rehabilitacja Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Rehabilitacja uzdrowiskowa opiera się głównie na czynnikach pochodzenia przyrodniczego jak np.: wody lecznicze (mineralne - kuracja pitna), aerozol morski (talasoterapia), specyficzne uwarunkowania terenu (subterraneoterapia - kopalnie soli w Wieliczce) czy właściwości samego klimatu. W zależności od potrzeb indywidualnych pacjenta wybiera się ośrodek położony m.in. nad morzem albo w górach.
Rehabilitacja taka jest kontynuacją i uzupełnieniem leczenia zalecanego przez lekarza prowadzącego, niejednokrotnie przyspiesza okres zdrowienia m.in. po zabiegach operacyjnych.
W leczeniu uzdrowiskowym pacjent poddawany jest działaniu czynnika jakim jest klimat, leczeniu balneologicznemu (kąpiele, terapia pitna, okłady), leczeniu dietetycznemu, ale również ma do dyspozycji zabiegi fizykoterapeutyczne wytwarzające bodźce z zakresu ciepła, zimna, światła, prądu elektrycznego wywołujące reakcje zarówno miejscowe jak i ogólne.
Każdy pacjent, który przyjeżdża do ośrodka na turnus rehabilitacyjny odbywa wizytę u lekarza. W oparciu o jednostkę chorobową, choroby współistniejące, ogólny stan zdrowia pacjenta i jego wiek wyznaczana jest rehabilitacja czyli program terapeutyczny, w skład którego najczęściej wchodzą dwa, trzy zabiegi (z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii) i kuracja pitna. Późnym popołudniem pacjenci mają czas wolny, który wykorzystują na spacery, wycieczki terenoznawcze, ogniska i wieczorki integracyjne.
Do szpitala uzdrowiskowego pacjenci kierowani są bezpośrednio po leczeniu szpitalnym. Szpital uzdrowiskowy przygotowuje stopniowo chorego do powrotu do codziennego życia. Cała 21 – dniowa rehabilitacja i pobyt są finansowane przez NFZ i odbywają się w ramach zwolnienia lekarskiego. Natomiast w sanatoriach uzdrowiskowych przebywają pacjenci z chorobami przewlekłymi, a NFZ pokrywa tylko częściowo koszty całego pobytu. Zarówno szpital uzdrowiskowy jak i sanatorium uzdrowiskowe zapewniają całodobową opiekę medyczną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Mar 21, 2017 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Psychoterapia w Częstochowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub dla bliskiej sobie osoby, odczuwasz jakiś rodzaj bólu emocjonalnego związanego z historią Twojego życia, relacjami z ludźmi, niezrozumieniem siebie i brakiem akceptacji dla siebie w twojej rzeczywistości, zachęcamy Cię do skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Jesteśmy profesjonalnymi psychoterapeutami pracującymi w nurcie humanistycznym (Gestalt) i poznawczo-behawioralnym. Swoją pomoc kierujemy do osób powyżej 13 roku życia, do par i małżeństw, rodziców, rodzin.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Apr 17, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dermatolog Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Borykasz się z problemem zmian skórnych, łupieżu, grzybicy paznokci, a może dokucza Ci łupież. W każdym z tych przepadków jesteśmy w stanie Ci pomóc. Na prezentowanej stronie internetowe odnajdziesz ciekawe wpisy, które pomogą Ci w uporaniu się z tym problemem, spotkasz tu także bazę klinik dermatologicznych w Krakowie, gdzie również możesz rozwiązać swój problem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Uroda

Data dodania: Apr 27, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags