Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Tlenoterapia
 • ocena:
 • ocena gości:
Tlenoterapia robi się coraz bardziej znana w kraju. Trzeba nadmienić, że w państwach za naszą zachodnią granicą i na całym globie jest znana i wykorzystywana od dawna. Komora ciśnieniowa została wynaleziona dla wojska, celem szkolenia żołnierzy z jednostek wysokościowych: spadochroniarzy oraz piechoty wysokogórskiej. Na szczęście zyskała funkcję także w medycynie. Wyższe ciśnienie wspomaga leczenie wielu schorzeń oraz chorób, takich jak: leczenie migreny czy wspomaganie odchudzania. W komorze Gamowa poddani jesteśmy działaniu wysokiemu ciśnieniu i wdychaniu zwiększoną dawką tlenu niż w standardowych uwarunkowaniach, co ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm pod wieloma względami. Aby odnaleźć naszą stronę, należy wstukać w wyszukiwarkę internetową poniższe frazy: leczenie migreny, autyzm leczenie lub komora hiperbaryczna cena.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Oct 5, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dietetyk Kraków - Augustowscy-dietetycy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Augustowscy-dietetycy zajmuje się poradnictwem dietetycznym. Gabinet zlokalizowany jest w Krakowie. Dietetyk przygotuje spersonalizowany program żywieniowy, dokona analizy składu ciała, nauczy, jak właściwie dobierać produkty spożywcze, by były najbardziej korzystne dla organizmu. W przypadku gdy chcesz schudnąć dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietą redukcyjną. W przypadku gdy chcesz przybrać na wadze dietetyk przygotuje dla Ciebie dietę wysokoenergetyczną. W przypadku gdy jesteś chory dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę eliminacyjną, w zależności od rodzaju problemu zdrowotnego. Jeśli jesteś sportowcem i chcesz optymalnie wykorzystać okres przygotowań poprzez właściwą dietę, dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę odpowiednią dla rodzaju Twojej aktywności fizycznej. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, lub też planujesz potomstwo dietetyk przygotuje dla Ciebie odpowiednio zbilansowany program żywieniowy, by zapewnić prawidłowe ilości niezbędnych witamin i minerałów. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, by Twoi pracownicy byli zadowoleni, a tym samym bardziej efektywni w wykonywanej pracy – skontaktuj się z dietetykiem. Zorganizujemy specjalne szkolenia/warsztaty dostosowane do oczekiwań uczestników. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Odchudzanie

Data dodania: Mar 19, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Neurolog katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Istnieje takie ważne stwierdzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Ale co w przypadku, jeśli to nasze zdrowie nie chce współpracować z naszymi planami i rzuca nam kłody pod nogi. Należy wybrać się z wizytą do specjalisty. Jeśli nasze problemy mają podłoże neurologiczne najlepiej wybrać się do prywatnej kliniki neurologii w Katowicach. W klinice Neuro-Care zajmujemy się pacjentami cierpiącymi na stwardnienie rozsiane (SM), alzheimera, parkinsona, padaczkę oraz cierpiących z powodu bólów głowy lub kręgosłupa. Każdy z naszych klientów jest dla nas indywidualnym przypadkiem, dlatego otaczamy go najwyższą troską i opieką. W naszych progach znajduje się także poradnia dla najmłodszych ponieważ jak wiemy choroba nie zna litości i dotyka również dzieci.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda

Data dodania: Jul 14, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

194. Zdrowie

 • Zdrowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Na portalu znajdziesz informacje jak zdrowo żyć i jak poradzić sobie w chorobie. Poznasz profilaktykę, przyczyny, objawy i skuteczne metody leczenia różnych chorób. Zanim trafisz do lekarza, służymy Ci wiedzą na temat twojego problemu zdrowotnego. Najtrafniejsze diagnozy, internetowe porady lekarskie za darmo. Opisz swoje objawy, a dowiesz się co mogą oznaczać. Możesz także podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Mar 7, 2018 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • okulistyczny.com.pl jaskra leczenie
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet okulistyczny doktora Zygmunta Będkowskiego w Gdańsku ma wieloletnie doświadczenie w zabiegowym usuwaniu jaskry i zaćmy. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym. Możliwe jest też zorganizowanie transportu dla pacjenta, po wcześniejszym umówieniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Apr 16, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Nowy
 • gabinet dentystyczny Marki
 • ocena:
 • ocena gości:
Doświadczony stomatolog Lek. Łukasz Musiejewski, Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna - dentysta Białołęka, Marki, Targówek, Warszawa. Ciekawy zakres oferowanych usług w naszym zakładzie: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna. Licówki, bezproblemowe usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe i profesjonalne zdjęcia rentgenowskie zębów. Gabinet dentystyczny serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej wyjątkowo ciekawej oferty na zabiegi stomatologiczne w każdym zakresie - dentysta Białołęka, Targówek, Marki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 10, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Płock
 • ocena:
 • ocena gości:
Implanty, ortodonta, stomatolog, protetyk to główne usługi w szóstej przychodni stomatologicznej skupionej pod marką Centrum Stomatologiczne Demed. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarską popartą wieloletnim doświadczeniem. Implanty zębów to tytanowe wszczepy, na których można wykonać korony i mosty porcelanowe na stałe na wiele lat. Ortodonta w Demed - Płock jest wstanie wyleczyć rozmaite wady zgryzu. Stosuje przy tym wiele rodzajów aparatów ortodontycznych, które również można stosować dla celów estetycznych. Bezbarwne aparaty szafirowe lub nakładkowe mają duże powodzenie. Protetyk w razie braku możliwości leczenie ortodontycznego lub celu natychmiastowego efektu wizualnego zastosuje licówki, które zapewnią piękny, biały i równy uśmiech. Protetyka to także korony, mosty porcelanowe. Stomatolog uśmierzy ból zęba, wyleczy lub usunie ząb. Wybielanie zębów także wykonana dentysta w Demed. Chirurg stomatolog usunie chirurgicznie ósemkę lub torbiel oraz zmianę. Najważniejsza jest jednak możliwość wykonania wszystkich zabiegów w bardzo przystępnej cenie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Oct 22, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Lineacorporis.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej pozwala nam zapomnieć o kompleksach i czuć się pięknie. Aby jednak tak mogło być koniecznym jest skorzystanie z usług profesjonalnych lekarzy dysponujących wiedzą, doświadczeniem i sprzętem najwyższej jakości. Dlatego też warto odwiedzić Linea Corporis. To klinika chirurgii plastycznej, w której możemy liczyć na najlepszą, profesjonalną opiekę. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów pozwala nam kompleksowo zadbać o swoje ciało i zrealizować marzenia. Nic więc dziwnego, że klinika ta cieszy się sporą popularnością oraz doskonałą opinią wielu zadowolonych pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Dec 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Implanty Gdańsk | Klinika Perfect Smile
 • ocena:
 • ocena gości:
Perfect Smile jest profesjonalną kliniką implantologiczną w Gdańsku. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalności są implanty stomatologiczne. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nasze  nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia, a najwyższy poziom wiedzy stomatologicznej lekarzy zapewni długi okres z idealnym uśmiechem. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk

Data dodania: Mar 6, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Anadent - dentysta Gocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Braki w uzębieniu nie stanowią już takiego problemu jak jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj, przy wykorzystaniu najnowszej technologii, specjaliści w dziedzinie implantologii są w stanie uzupełnić uzębienie w taki sposób, że wstawiony ząb niczym nie różni się od naturalnego, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Implantologia to obecnie najlepszy i najmniej inwazyjny sposób na odtworzenie ubytków – nie wymaga naruszania zębów z nim sąsiadujących, jak jest to robione w przypadku wstawiania mostu na spiłowanych pod korony zębów. Metoda ta pozwala na odbudowę zęba niemal natychmiast, po jego usunięciu. Anadent jest też partnerem medycznym światowego lidera implantologii, dzięki czemu wszystkie stosowane materiały i urządzenia są najwyższej jakości.

Prywatna klinika stomatologiczna Anadent mieści się w Warszawie przy ul. Śniadeckich 10 oraz przy ul. Meissnera 1/3 na osiedlu Gocław. Gabinet kliniki Anadent znajduje się również w Piasecznie przy ul. Ludowej 5. Klinika Anadent zajmuje się również innymi dziedzinami stomatologii, takimi jak ortodoncja, protetyka, paradontologia oraz chirurgia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Mar 25, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags