Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Dietetyk Kraków - Augustowscy-dietetycy
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Augustowscy-dietetycy zajmuje się poradnictwem dietetycznym. Gabinet zlokalizowany jest w Krakowie. Dietetyk przygotuje spersonalizowany program żywieniowy, dokona analizy składu ciała, nauczy, jak właściwie dobierać produkty spożywcze, by były najbardziej korzystne dla organizmu. W przypadku gdy chcesz schudnąć dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietą redukcyjną. W przypadku gdy chcesz przybrać na wadze dietetyk przygotuje dla Ciebie dietę wysokoenergetyczną. W przypadku gdy jesteś chory dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę eliminacyjną, w zależności od rodzaju problemu zdrowotnego. Jeśli jesteś sportowcem i chcesz optymalnie wykorzystać okres przygotowań poprzez właściwą dietę, dietetyk przygotuje dla Ciebie specjalną dietę odpowiednią dla rodzaju Twojej aktywności fizycznej. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, lub też planujesz potomstwo dietetyk przygotuje dla Ciebie odpowiednio zbilansowany program żywieniowy, by zapewnić prawidłowe ilości niezbędnych witamin i minerałów. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, by Twoi pracownicy byli zadowoleni, a tym samym bardziej efektywni w wykonywanej pracy – skontaktuj się z dietetykiem. Zorganizujemy specjalne szkolenia/warsztaty dostosowane do oczekiwań uczestników. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Odchudzanie

Data dodania: Mar 19, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Neurolog katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Istnieje takie ważne stwierdzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Ale co w przypadku, jeśli to nasze zdrowie nie chce współpracować z naszymi planami i rzuca nam kłody pod nogi. Należy wybrać się z wizytą do specjalisty. Jeśli nasze problemy mają podłoże neurologiczne najlepiej wybrać się do prywatnej kliniki neurologii w Katowicach. W klinice Neuro-Care zajmujemy się pacjentami cierpiącymi na stwardnienie rozsiane (SM), alzheimera, parkinsona, padaczkę oraz cierpiących z powodu bólów głowy lub kręgosłupa. Każdy z naszych klientów jest dla nas indywidualnym przypadkiem, dlatego otaczamy go najwyższą troską i opieką. W naszych progach znajduje się także poradnia dla najmłodszych ponieważ jak wiemy choroba nie zna litości i dotyka również dzieci.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda

Data dodania: Jul 14, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • gabinet dentystyczny Marki
 • ocena:
 • ocena gości:
Doświadczony stomatolog Lek. Łukasz Musiejewski, Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna - dentysta Białołęka, Marki, Targówek, Warszawa. Ciekawy zakres oferowanych usług w naszym zakładzie: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna. Licówki, bezproblemowe usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe i profesjonalne zdjęcia rentgenowskie zębów. Gabinet dentystyczny serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej wyjątkowo ciekawej oferty na zabiegi stomatologiczne w każdym zakresie - dentysta Białołęka, Targówek, Marki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 10, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Płock
 • ocena:
 • ocena gości:
Implanty, ortodonta, stomatolog, protetyk to główne usługi w szóstej przychodni stomatologicznej skupionej pod marką Centrum Stomatologiczne Demed. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarską popartą wieloletnim doświadczeniem. Implanty zębów to tytanowe wszczepy, na których można wykonać korony i mosty porcelanowe na stałe na wiele lat. Ortodonta w Demed - Płock jest wstanie wyleczyć rozmaite wady zgryzu. Stosuje przy tym wiele rodzajów aparatów ortodontycznych, które również można stosować dla celów estetycznych. Bezbarwne aparaty szafirowe lub nakładkowe mają duże powodzenie. Protetyk w razie braku możliwości leczenie ortodontycznego lub celu natychmiastowego efektu wizualnego zastosuje licówki, które zapewnią piękny, biały i równy uśmiech. Protetyka to także korony, mosty porcelanowe. Stomatolog uśmierzy ból zęba, wyleczy lub usunie ząb. Wybielanie zębów także wykonana dentysta w Demed. Chirurg stomatolog usunie chirurgicznie ósemkę lub torbiel oraz zmianę. Najważniejsza jest jednak możliwość wykonania wszystkich zabiegów w bardzo przystępnej cenie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Oct 22, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Lineacorporis.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej pozwala nam zapomnieć o kompleksach i czuć się pięknie. Aby jednak tak mogło być koniecznym jest skorzystanie z usług profesjonalnych lekarzy dysponujących wiedzą, doświadczeniem i sprzętem najwyższej jakości. Dlatego też warto odwiedzić Linea Corporis. To klinika chirurgii plastycznej, w której możemy liczyć na najlepszą, profesjonalną opiekę. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów pozwala nam kompleksowo zadbać o swoje ciało i zrealizować marzenia. Nic więc dziwnego, że klinika ta cieszy się sporą popularnością oraz doskonałą opinią wielu zadowolonych pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Dec 30, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Implanty Gdańsk | Klinika Perfect Smile
 • ocena:
 • ocena gości:
Perfect Smile jest profesjonalną kliniką implantologiczną w Gdańsku. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą specjalności są implanty stomatologiczne. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nasze  nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia, a najwyższy poziom wiedzy stomatologicznej lekarzy zapewni długi okres z idealnym uśmiechem. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk

Data dodania: Mar 6, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Anadent - dentysta Gocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Braki w uzębieniu nie stanowią już takiego problemu jak jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj, przy wykorzystaniu najnowszej technologii, specjaliści w dziedzinie implantologii są w stanie uzupełnić uzębienie w taki sposób, że wstawiony ząb niczym nie różni się od naturalnego, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Implantologia to obecnie najlepszy i najmniej inwazyjny sposób na odtworzenie ubytków – nie wymaga naruszania zębów z nim sąsiadujących, jak jest to robione w przypadku wstawiania mostu na spiłowanych pod korony zębów. Metoda ta pozwala na odbudowę zęba niemal natychmiast, po jego usunięciu. Anadent jest też partnerem medycznym światowego lidera implantologii, dzięki czemu wszystkie stosowane materiały i urządzenia są najwyższej jakości.

Prywatna klinika stomatologiczna Anadent mieści się w Warszawie przy ul. Śniadeckich 10 oraz przy ul. Meissnera 1/3 na osiedlu Gocław. Gabinet kliniki Anadent znajduje się również w Piasecznie przy ul. Ludowej 5. Klinika Anadent zajmuje się również innymi dziedzinami stomatologii, takimi jak ortodoncja, protetyka, paradontologia oraz chirurgia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Mar 25, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pracownia Psychologiczna Alfa Żyrardów
 • ocena:
 • ocena gości:
Nazywamy się Pracownia Psychologiczna ALFA oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, osób dorosłych, a także par i małżeństw. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Pracujemy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe czy przeżywającymi inne trudne sytuacje. Wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy /samochody służbowe, praca na urządzeniach, praca na wysokości/ , i prowadzimy także niezbędne badania do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy czy instruktora. Wykonujemy badania osobom, które przekroczyły limit pkt karnych czy mają odebrane prawo jazdy. Więcej informacji znajdziecie Państwo o naszej firmie na stronie internetowej do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Zespół PPA
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 19, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rehabilitacja Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Rehabilitacja uzdrowiskowa opiera się głównie na czynnikach pochodzenia przyrodniczego jak np.: wody lecznicze (mineralne - kuracja pitna), aerozol morski (talasoterapia), specyficzne uwarunkowania terenu (subterraneoterapia - kopalnie soli w Wieliczce) czy właściwości samego klimatu. W zależności od potrzeb indywidualnych pacjenta wybiera się ośrodek położony m.in. nad morzem albo w górach.
Rehabilitacja taka jest kontynuacją i uzupełnieniem leczenia zalecanego przez lekarza prowadzącego, niejednokrotnie przyspiesza okres zdrowienia m.in. po zabiegach operacyjnych.
W leczeniu uzdrowiskowym pacjent poddawany jest działaniu czynnika jakim jest klimat, leczeniu balneologicznemu (kąpiele, terapia pitna, okłady), leczeniu dietetycznemu, ale również ma do dyspozycji zabiegi fizykoterapeutyczne wytwarzające bodźce z zakresu ciepła, zimna, światła, prądu elektrycznego wywołujące reakcje zarówno miejscowe jak i ogólne.
Każdy pacjent, który przyjeżdża do ośrodka na turnus rehabilitacyjny odbywa wizytę u lekarza. W oparciu o jednostkę chorobową, choroby współistniejące, ogólny stan zdrowia pacjenta i jego wiek wyznaczana jest rehabilitacja czyli program terapeutyczny, w skład którego najczęściej wchodzą dwa, trzy zabiegi (z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii) i kuracja pitna. Późnym popołudniem pacjenci mają czas wolny, który wykorzystują na spacery, wycieczki terenoznawcze, ogniska i wieczorki integracyjne.
Do szpitala uzdrowiskowego pacjenci kierowani są bezpośrednio po leczeniu szpitalnym. Szpital uzdrowiskowy przygotowuje stopniowo chorego do powrotu do codziennego życia. Cała 21 – dniowa rehabilitacja i pobyt są finansowane przez NFZ i odbywają się w ramach zwolnienia lekarskiego. Natomiast w sanatoriach uzdrowiskowych przebywają pacjenci z chorobami przewlekłymi, a NFZ pokrywa tylko częściowo koszty całego pobytu. Zarówno szpital uzdrowiskowy jak i sanatorium uzdrowiskowe zapewniają całodobową opiekę medyczną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Mar 21, 2017 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Psychoterapia w Częstochowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub dla bliskiej sobie osoby, odczuwasz jakiś rodzaj bólu emocjonalnego związanego z historią Twojego życia, relacjami z ludźmi, niezrozumieniem siebie i brakiem akceptacji dla siebie w twojej rzeczywistości, zachęcamy Cię do skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Jesteśmy profesjonalnymi psychoterapeutami pracującymi w nurcie humanistycznym (Gestalt) i poznawczo-behawioralnym. Swoją pomoc kierujemy do osób powyżej 13 roku życia, do par i małżeństw, rodziców, rodzin.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Apr 17, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Przejdź do kategorii:

Popular Tags