Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Lekarze  

Linki
 • Stomatologia Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Dentysta Kraków oferuje kompleksowe usługi dentystyczne. Gabinet stomatologiczny Kraków dysponuje bardzo nowoczesnym laboratorium protetycznym oraz specjalistycznym sprzętem stomatologicznym. CWS Dent s. c realizuje swoja aktywność w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii i innej. Stomatologia Kraków to w głównej mierze profesjonalna pomoc oraz idealny efekt kosmetyczny i jakościowy usług. Na stronie internetowej ukazane są dokładne treści dotyczące propozycji oraz wykaz cenowy usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jun 11, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Gabinet ginekologiczny Katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet ginekologiczny Katowice. Ginekolog dr Adam Nowara.
Gabinet świadczy usługi w zakresie nowoczesnej antykoncepcji, opieki nad kobietami ciężarnymi, USG, cytologia, Badania ginekologiczne, leczenie niepłodności, diagnostyka HPV, leczenie nietrzymania moczu. Szeroki zakres wykonywanych zabiegów ginekologicznych (zabiegi ginekologiczne - praktyka szpitalna) i wysokie kwalifikacje lekarskie gwarantują jak najlepsze podejście do każdego zabiegu. Gabinet ginekologiczny w Katowicach istnieje od 1997 roku. Obecnie mieści się Gabinet ginekologiczny Katowice w centrum Katowic na ulicy Opolskiej, tuż obok Placu Wolności.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Implanty, dentysta Gdańsk
 • ocena:
 • ocena gości:
Gdański oddział K2 Dental zaprasza do siebie. W dzisiejszych czasach dbałość o nasz wizerunek, jest to sprawa na tyle ważna, że przeważnie idzie dbałość również w parze z zdrowiem. Dlatego wielu pacjentów wybiera usługi stomatologiczne, jak wybielanie zębów, efekt będzie tutaj natychmiastowy. Jednakże wielu pacjentów korzysta także z oferty usług implantologicznych. Wybielanie zębów, jest to sprawdzony sposób na to, by nasz uśmiech był jeszcze bielszy, tym bardziej, że taki zabieg będzie maił miejsce przy użyciu nowoczesnych lamp. Wejdź na stronę i zobacz więcej informacji
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • http://www.gabinet.wojczyk.org/gabinet-eeg-biofeedback-lodz-adhd/
 • ocena:
 • ocena gości:
Terapia EEG Biofeedback to nowatorska metoda leczenia. Stosuje się ją zaledwie od kilku lat w leczeniu zaburzeń o źródle w centralnym układzie nerwowym. Jakość metody EEG Biofeedback została potwierdzona wieloma wynikami badań na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów ? nadal prowadzi badania nad rozszerzaniem metody oraz jej nowymi odmianami. Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od kilku lat. W Łodzi znajduje się tylko kilka gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby zdrowe. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają szybsze uczenie.
Choroba odkryte przez Światową Organizację Zdrowia jako ADHD stanowi od pewnego czasu dość często spotykany kłopot wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Leczenie ma na celu zmniejszenie objawów. Jedną z znanych metod jest terapia EEG Biofeedback. Dają one trwały efekt. Terapia nie jest niestety refundowana przez NFZ. Na szczęście ceny terapii regularnie spada, co znacząco zmniejsza wykluczenie pewnych grup osób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Jun 25, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • rentgen zębów
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona prywatnej pracowni radiologii stomatologicznej "X Dent Rentgen Stomatologiczny" oferującej szereg usług takich jak: rtg panoramiczne, rtg punktowe oraz inne zdjęcia rtg w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz szybka i miła obsługa gwarantują pełne zadowolenie oraz najwyższy poziom usług z tej dziedziny radiologii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego krakowskiego gabinetu, aby szybko, sprawnie i tanio przeprowadzić niezbędne badania i wykonać zdjęcia rentgenowskie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zamów bukiet z dowozem
 • ocena:
 • ocena gości:
Kwiaciarnia w Oleśnicy ma naprawdę dobre możliwości dowozowe jeśli chodzi o kwiaty i niewątpliwie warto jest się tym zainteresować. W tak zabieganych czasach trzeba wziąć pod uwagę to, że czasami nie każdy może odpowiednio wcześniej znaleźć możliwość zakupienia bukietu, zatem lepiej jest złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej i poczekać na dowóz, albo po prostu przyjechać po już gotowy bukiet :-) Wiadomo, że jest to dla kogoś kto dysponuje większą ilością gotówki pewnie, chociaż nie koniecznie, bo w zasadzie cena wychodzi ta sama, oszczędzasz tylko cenny czas.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o.
 • ocena:
 • ocena gości:
Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. to placówka oferująca podstawowe oraz specjalistyczne usługi medyczne w oparciu o kontrakt z NFZ, w ramach abonamentów medycznych, a także odpłatnie.

W bogatej ofercie placówki można znaleźć m.in.:
-poradnia alergologiczna
-poradnia dermatologiczna
-poradnia okulistyczna
-poradnia kardiologiczna
-poradnia lekarza POZ
-poradnia ortopedyczna
-poradnia proktologiczna
-poradnia medycyny sportowej
-diagnostyka obrazowa
-laboratorium
i wiele innych...
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Prywatny laryngolog, Konin, Krzysztof Gajewski
 • ocena:
 • ocena gości:
Doktor K.Gajewski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów operacyjnych. Krzysztof Gajewski ukończył studia na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej w Poznaniu i uzyskał dyplom lekarza medycyny w 1999 roku. W trakcie studiów i praktykowania zawodu lekarza odbył wiele staży w renomowanych krajowych klinikach zabiegowych, a także w Saginaw North General Hospital w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych i jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii-chirurgii głowy i szyi.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 1, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Dobry ginekolog Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Protezy Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Klinika stomatologiczna Dental Prestige - kompleksowe usługi stomatologiczne dla małych i dużych. Swoim pacjentom oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny, liczne rabaty oraz programy lojalnościowe. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Zapewniamy kadrę najlepszych specjalistów, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Sprawdź - skorzystaj już dziś z naszej wiedzy i doświadczenia - zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Jul 27, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags