Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja  

Kategorie

Niepełnosprawni (17)

Turnusy rehabilitacyjne (13)


Linki
 • Bio-Harmonex -biorezonans magnetyczny CaliVita International - sklep internetowy domowaapteka.eu
 • ocena:
 • ocena gości:
Bio-Harmonex - biorezonans magnetyczny
Jest przenośnym urządzeniem do użytku osobistego, wytwarzającym pole magnetyczne.
Skuteczność Bio-Harmonexu potwierdzają badania kliniczne.
Znane są przypadki pojawienia się efektu terapeutycznego już w 30 min. po zastosowaniu urządzenia (dotyczy głównie działania przeciwbólowego.)
Najlepszy zasięg to odległość do 1,5 m.
Bio-Harmonex jest produktem najnowszej generacji - steruje nim wbudowany mikroprocesor, zawierający dwadzieścia programów terapeutycznych.Każdy z programów składa się z podprogramów, dlatego pełna skuteczność może być osiągnięta dopiero wówczas, gdy nie zostaną one przerwane.
Po zakończeniu całego ciągu podprogramów tworzących program, urządzenie automatycznie wyłącza się.
Skuteczność Bio-Harmonexu potwierdzają badania kliniczne.
Przez ponad 30 lat stosowania tej metody terapii, nie odnotowano żadnych działań niepożądanych.
Programy terapeutyczne Bio-Harmonexu

CHILD ,IMMUNE,FOREVER HORMONE,PAIN ,RELAX ,NERVES ,
WEIGHTLOSS ,DETOX,
EYE,VISJON, CIRCULATION,RESPIRATORY, DIGESTION ,
URINARY ,AFTER,TRAINING , MERIDIAN ,BIORYTHM
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Odnowa biologiczna
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: Feb 5, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Masaż i Rehabilitacja Chorzów, Katowice, Śląsk - Twój gabinet masażu
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet masażu i rehabilitacji w Chorzowie. Prowadzimy zabiegi w zakresie fizykoterapii oraz kinezyterapii. A także masaż sportowy, limfatyczny, izometryczny, centryfugalny. Naszym największym powodem do dumy jest stale powiększająca się liczba zadowolonych pacjentów. Współpracujemy z ośrodkami zdrowia oraz masażystami i fizjoterapeutami z całego Śląska. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa to nasze największe zalety. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Masaż
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Gabinety

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • BIOPTRON - NAJNIŻSZA CENA - lampy bioptron, lampa bioptron, bioptron III, bioptron pro, bioptron pro
 • ocena:
 • ocena gości:
Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.Bioptron to Szwajcarski System Terapii Światłem przeznaczony przede wszystkim do leczenia ran i odbudowy tkanek.Zatwierdzony przez Unię Europejską jako urządzenie medyczne (93/42/EEC),stosowany jest przez specjalistów w szpitalach,zakładach specjalistycznych,centrach zdrowia i ośrodkach sportowych.Bioptron emituje światło spolaryzowane o niskiej energii,które umożliwia optymalną penetrację powierzchni skóry przy minimalnym efekcie nagrzewania,nie powodując najmniejszych uszkodzeń skóry.tel:505658532
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: Mar 30, 2009 Trafień: 12 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Najlepszy
 • Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kregosłupa AKSON Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Zakład specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program taki obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną i dobór sprzętu ortopedycznego. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, które przyjeżdżać tu mogą również z osobami towarzyszącymi. 'Akson' działa pod patronatem Stowarzyszenia 'AXIS' i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym, który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z para- i tetraplegią.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Zdrowie Uroda > Masaż

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • REHA-HELP Gabinet Rehabilitacji Ruchowej, Fizykoterapii i Masażu - Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy magistrów fizjoterapii w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.

Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem np. pleców, stawów, mięśni, rwą kulszową, ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, łokciem tenisisty albo doznaliście kontuzji (np. skręcenia stawu skokowego czy zerwania więzadeł krzyżowych kolana - ACL, PCL) uprawiając zawodowo lub rekreacyjnie sport zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek dokuczliwego bólu została zaburzona.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Masaż
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 13 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rehabilitacja kraków Centrum Zdrowia Zenzo
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego ośrodka rehabilitacyjnego Centrum Zdrowia Zenzo. Specjalizujemy się w różnych formach fizykoterapii tj.: sollux, diadynamik, bioptron, interdyn, tens, jonoforeza, fonoforeza, ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia, krioterapia, a także kinezyterapii oraz masażu. Do Państwa dyspozycji oddajemy saunę suchą na podczerwień oraz grotę solną. Ośrodek jest wyposażony w profesjonalny sprzęt wysokiej jakości a wszystkie pomieszczenia są klimatyzowne. Poczucie komfortu oraz zadowolenia gwarantuje kameralny i przytulny wystrój. Zatrudniamy kompetentną i wykształconą kadrę fizjoterapeutów. Jesteśmy przekonani, iż ich doświadczenie oraz fachowe przygotowanie pozwolą w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Współpraca z klientami, zarówno instytucjonalnymi jak też indywidualnymi pozwoliła nam dokładnie poznać oraz określić specyfikację rynku rehabilitacyjnego, dzięki czemu z dużym profesjonalizmem możemy sprostać Państwa potrzebom zdrowotnym. W rejestracji spotkają się Państwo z miłą obsługą, gdzie poddając się aromaterapii spędzą Państwo przyjemnie czas oczekując na zabieg. Ośrodek rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Zenzo zlokalizowany jest przy Al. 29 Listopada 130. Posiadamy duży, monitorowany parking a lokalizacja przy głównej arterii Krakowa sprawia, że łatwo do nas dotrzeć z każdego rejonu miasta.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Materace
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep Materace - najlepsze miejsce aby kupić dobrej jakości i niesamowicie wygodny materac. Oferta najwyższej jakości materacy lateksowych, piankowych i innych.

Zdrowy sen to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie i urodę. Głęboki, spokojny sen daje Ci szansą na optymalne, szybkie i kompleksowe zregenerowanie organizmu. Wzrastające tempo życia, wszechogarniający stres, stale rosnące wymagania wobec siebie i otoczenia powodują, że nasz organizm domaga się coraz bardziej komfortowych warunków do odpoczynku. Dobry materac z pewnością pomaga te komfortowe warunki zapewnić. Synonimem zdrowego i kojącego snu są nasze materace.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Stwardnienie rozsiane
 • ocena:
 • ocena gości:
Neurozentrum Bellevue to jeden z największych prywatnych ośrodków diagnostyczno-terapeutycznych w
dziedzinie neurologii w Szwajcarii. W oparciu o znakomity zespół doświadczonych lekarzy neurologów,
wykwalifikowany personel i nowoczesną aparaturę oferujemy kompleksową opiekę medyczną chorym z
chorobami centralnego i obwodowego układu nerwowego.
Specjalistyczna Poradnia Stwardnienia Rozsianego oferuje kompleksową opiekę medyczną chorym z
chorobami zapalno-demielinizacyjnymi centralnego układu nerwowego. Stwardnienie rozsiane to
przewlekła choroba, która atakuje najczęściej ludzi młodych. Nasi specjaliści mają długoletnie
doświadczenie kliniczne w tej dziedzinie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: Sep 3, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Masaż Rybnik
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet masażu Masseuse posiada bogatą ofertę zabiegów. Różnorodne zabiegi pomogą Państwu rozwiązać większość problemów zdrowotnych oraz poszerzyć stan wiedzy z tego zakresu. Masaż klasyczny należy do najstarszej dziedziny medycznej w dziejach ludzkości. Sam masaż wywodzi się z Chin i Indii. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia gabinetu masażu Masseuse. Obiecujemy, że zostawicie za drzwiami wszelkie problemy i troski dnia codziennego. Gwarantuje to miła atmosfera i przyjemny klimat gabinetu Masseuse. Ważnym aspektem gabinetu Masseuse jest to, iż posiada własną poczekalnię oraz węzeł sanitarny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Masaż
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Eres Medical - sprzęt rehabilitacyjny
 • ocena:
 • ocena gości:
Eres Medical specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu placówek medycznych i rehabilitacyjnych takich jak oddziały szpitalne, sanatoria, ośrodki SPA oraz gabinety odnowy biologicznej.
Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Oct 13, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags