Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny  

Linki
 • pokrowce na materace
 • ocena:
 • ocena gości:
Artykuły Medyczne m.in materace szpitalne gąbkowe , pokrowce nieprzemakalne także do gotowania i dezynfekcji we wszystkich rozmiarach .Cała gama materacy przeciwodleżynowych również refundowanych przez NFZ. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .Zapraszamy do naszego sklepu internetowego , zakupisz tam różne artykuły medyczne dla firm prywatnych i szpitali . Oferujemy materace i pokrowce na materace , materace rehabilitacyjno lecznicze oraz inne artykuły .
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sprzęt medyczny, internetowa sprzedaż sprzętu medycznego
 • ocena:
 • ocena gości:
Internetowy sklep medyczny AidaMed oferuje sprzęt medyczny najwyższej jakości, oparty na najnowszej technologii i działający z największą precyzją, a wszystko to po dobrej i korzystnej cenie. Sprzedajemy taki sprzęt jak termometry, ciśnieniomierze, stazy, stetoskopy, młotki, wózki inwalidzkie, balkoniki, sprzęt rehabilitacyjny i wiele innych. Zaopatrujemy także gabinety lekarskie, szpitale, kliniki i sanatoria.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Internet > Sklepy internetowe
Zakupy Online

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • CTM TransMedica - Przewóz chorych, zabezpieczanie medyczne imprez, transport sanitarny
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma TransMedica prowadzi przewozy chorych, transport sanitarny oraz przewozy w kraju i zagranicą. Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni, szpitali, firm ubezpieczeniowych oraz osób prywatnych. Zakres: przewóz pacjenta do szpitala, ze szpitala do miejsca zamieszkania, przewóz pacjenta na konsultacje lekarskie w pełnym zakresie, przewóz pacjenta na dializę i po dializie, przewozy na zabiegi rehabilitacyjne, przewozy do domów opieki. Zabezpieczamy imprezy masowe, sportowe, pielgrzymki itp. Posiadamy klimatyzowane ambulanse klasy A, B, C / reanimacyjne, wypadkowe, przewozowe/. Przewozy wykonują przeszkolone, profesjonalne zespoły lekarsko - ratownicze.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Medycyna Naturalna Bioptron
 • ocena:
 • ocena gości:
Zastosowanie lamp Bioptron, oficjalne promocje od firmy Zepter. Poznaj skuteczne leczenie światłem spolaryzowanym. Zakupy - Realizacja: cały kraj.
Wiosną i latem lepiej się czujemy, światło słoneczne pobudza krążenie i mózg jest lepiej dotleniony, skóra oczyszcza się z toksyn oraz jesteśmy podatni na pozytywne emocje,
stajemy się zdrowsi, nabieramy sił.
A co jesienią i zimą? Jak sobie radzić z depresją oraz chorobami?
Słońca nie da się ujarzmić, ale można uzyskać podobne efekty stosując sztuczne światło podobne do słonecznego - światło spolaryzowane, światło BIOPTRON.
Firma Biotron AG stworzyła najnowocześniejszą , rewolucyjną technologię
leczenia światłem – System Terapii Światłem Bioptron.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sprzęt rehabilitacyjny
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma PRO-LIFES jest dostawcą wysokiej klasy sprzętu specjalistycznego głównie z zakresu kinezyterapii, jednak w asortymencie proponowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo również sprzęt z obszaru dziedzin fizykoterapii i hydroterapii. Poprzez naszą działalność wciąż zdobywamy kolejnych zadowolonych klientów oraz duże doświadczenie, które pozwala nam na dalsze doskonalenie świadczonych usług. W ostatnim czasie firma PRO-LIFES wprowadziła do swojego asortymentu lampy terapeutyczne takie jak: lampa bioptron oraz lampa sollux - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Eres Medical - sprzęt rehabilitacyjny
 • ocena:
 • ocena gości:
Eres Medical specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu placówek medycznych i rehabilitacyjnych takich jak oddziały szpitalne, sanatoria, ośrodki SPA oraz gabinety odnowy biologicznej.
Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Oct 13, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • GoldMedic - internetowy sklep medyczny
 • ocena:
 • ocena gości:
Internetowy sklep medyczny GoldMedic oferuje szeroką gamę urządzeń medycznych, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt do wyposażenia salonów spa i odnowy biologicznej a także urządzenia fitness i do gabinetów kosmetycznych. W ofercie posiadamy m.in. aparaty do fizykoterapii, krioterapii, lampy antydepresyjne, urządzenia typu terapuls, fotele masujące, łóżka do masażu, aparaty do drenażu limfatycznego, lampy terapeutyczne, ergometry, inhalatory, spirometry, ssaki medyczne, lampy zabiegowe i inne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Internet > Sklepy internetowe
Zdrowie Uroda > Medycyna

Data dodania: Oct 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wyposażenie gabinetów
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy wszystkich do naszego internetowego sklepu Juventas. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją najlepszej jakości sprzętu medycznego. W ofercie sklepu znajdą Państwo przykładowo:
- kosmetyki do masażu
- olejki
- sprzęt rehabilitacyjny
- wyposażenie gabinetów
- stoły do masażu
Ceny są niezwykle konkurencyjne a towar jest wysyłany natychmiastowo.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny

Data dodania: Nov 10, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Eres Medical - sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny, meble medyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz gabinetów odnowy biologicznej. Eres Medical jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.
Oprócz specjalistycznego sprzętu w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli medycznych.
Wyposażymy każdy gabinet, placówkę służby zdrowia, ośrodek rehabilitacyjny.
Specjalizujemy się również w sprzedaży mebli i urządzeń do hoteli, salonów SPA, wellness oraz ośrodków sportowych i fitness.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Data dodania: Nov 13, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

10. Autoklawy

 • Autoklawy
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep stomatologiczny - dystrybutor sprzętu dla gabinetów stomatologicznych oraz naprawa sprzętu dentystycznego Poznań. W naszej ofercie znajdują się między innymi: unity stomatologiczne, końcówki NSK i KaVo, monitory LCD, kompresory, skalery, asystory i foteliki, autoklawy oraz endometry.
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu dentystycznego. Przeprowadzamy montaż, demontaż i modernizację aparatury stomatologicznej. Wydajemy orzeczenia techniczne a także zapewniamy doradztwo przy zakupie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Prowadzimy też szkolenia w zakresie obsługi urządzeń medycznych oraz wystawiamy paszporty techniczne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags