Katalog Stron WWW

 
 

wynajem limuzyn, auto do ślubu, samochód do ślubu, limuzyna do ślubu

Opis wynajem limuzyn, auto do ślubu, samochód do ślubu, limuzyna do ślubu Jedź do ślubu z klasą! Lincoln Town Car 120 biały oraz Austin Ten z 1932 roku jednym z tych aut ślubnych możesz wybrać się na ślubny kobierzec. Nasza firma oferuje w okolicach Wodzisławia Śląskiego oraz na całym Śląsku wynajem limuzyn. Dla satysfakcji i pełnego zadowolenia klienta w ramach wynajmu limuzyn w pakiecie otrzymują również Państwo kierowcę, aby dzień zawarcia związku małżeńskiego był wyjątkowy i jedyny. Odwiedź naszą stronę www i skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółu wynajmu.
Url http://mojelimuzyny.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Firmy wg branż
Sowa kluczowe wynajem limuzyn   auto do ślubu   samochód do ślubu   limuzyna do ślubu
Data dodania Jan 18, 2011
ID linku 11938
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

1. Prokop

Prokop to doświadczona firma, która może poszczycić się współpracą z firmami takimi jak Hotel Gołębiewski, Hotel Mercure, KGHM Polska Miedź S.A, Polskie Linie Lotnicze LOT, PKP Polskie Koleje Państwowe czy ING Bank Śląsk. Oferujemy na wynajem dźwigi, podnośniki koszowe i nożycowe oraz ładowarki teleskopowe. Dbamy o to, aby nasze sprzęty były w pełni profesjonalne i atestowane.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Rywalizujące, kompetentne biuro podróży zaprasza każdych uczniów i trenerów na niespotykane wyprawy! Dzięki rozmowom z własnymi klientami doskonale wiemy, które położenia, jakie atrakcje i które opłaty są optymalne. Na rynku funkcjonujemy już trochę czasu, dzięki czemu udało nam się zredagować lepsze, atrakcyjniejsze odpłatności. Istniejemy pewni, iż to naturalnie nasze, unikalne atrakcje będą dla dzieci najlepsze. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.wycieczki-szkolne.edu.pl. Zapraszamy do przedsprzedaży terminów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Portal z usługami, w naszych zasobach łatwo znajdziesz firmy, które świadczą usługi transportowe, przewozowe nie tylko na terenie kraju. Wiele firm prezentujących swoje oferty z zakresu transportu, przewozu osób, taksówek zwykłych i bagażowych przygotowało swoje oferty dla Ciebie. Wiele rabatów i promocji dla naszych klientów. Dzięki wyszukiwarce sprawnie znajdziesz to czego potrzebujesz i porównasz ceny ofert. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Nazywamy się CTL Logistics i chcemy gorąco polecić Państwu nasze usługi w zakresie krajowych i internacjonalnych przewozów towarów. Jesteśmy międzynarodową firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, prowadzącą działalność na obszarze całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie kolejowym, ale w naszej ofercie odnajdą Państwo także przewozy samochodowe, przeładunki w terminalach lądowych i morskich oraz obsługę celną i doradztwo w zakresie odpraw celnych. Zatrudniamy jedynie kompetentnych i doskonale wykwalifikowanych specjalistów, dysponujemy także nowoczesnym taborem kolejowym oraz flotą aut ciężarowych. Współpracujemy z wielkimi koncernami, oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami, wszystkim odbiorcom zapewniając profesjonalną i sumienną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Wszystkich z Państwa, którzy chcą poznać więcej informacji na nasz temat, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Swoją firmę Wit założyliśmy w 1995 roku w Katowicach. Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie krajowych przewozów towarów. Oferujemy stałą współpracę dla przedsiębiorstw oraz jednorazowe usługi, także dla osób prywatnych, na przykład w formie przeprowadzek. Dodatkowo przewozimy przeróżne towary, takie jak meble, urządzenia AGD i RTV, kserokopiarki oraz drukarki, automaty Vendingowe i inne przedmioty, zgodnie z życzeniami Klientów. Wszystkie transporty realizujemy w specjalistycznych samochodach dostawczych o ładowności w zakresie 1-7 ton. Pośród naszych kontrahentów znajduje się wiele znanych przedsiębiorstw, na przykład Media Markt, Black Red White, Vinoti, Konica Minolta oraz innych, jacy wystawiają nam pochlebne opinie. Transportowane ładunki są objęte ubezpieczeniem. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport