Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony  

Kategorie

Dolnośląskie (187)

Gdańsk (30)

Gdynia (21)

Japonia (2)

Kraków (94)

Kujawsko-pomorskie (73)

Lubelskie (47)

Lubuskie (31)

Łódzkie (74)

Małopolskie (103)

Mazowieckie (263)

Opolskie (17)

Oświęcim (0)

Podkarpackie (79)

Podlaskie (24)

Pomorskie (41)

Strony angielskie (1)

Śląskie (174)

Świętokrzyskie (25)

Warmińsko-mazurskie (28)

Węgry (2)

Wielkopolskie (126)

Zachodniopomorskie (54)


Linki
 • Cisna - noclegi u Mirosławy
 • ocena:
 • ocena gości:
Bieszczady - jeszcze najczystsze i najbardziej urokliwe góry na pograniczu Polski, Słowacji i Ukrainy. Góry i kraina, którą wszyscy znamy, o której często myślimy, w której byliśmy. A jeśli ktoś jeszcze nie był, a kocha góry, dziką przyrodę, piękne krajobrazy, odludzia i opowieści ... niech się już pakuje i przyjeżdża. U nas i na naszej witrynie internetowej znajdziesz ofertę noclegu dla turystów, którzy pragną przebywać, wędrować i wypoczywać w Bieszczadach, a dokładnie w niewielkiej ale atrakcyjnej miejscowości - Cisna. Miejscowości zewsząd otoczonej wysokimi zalesionymi szczytami co sprawia specyficzny mikroklimat i jest doskonałą bazą wypadową w wyższe partie Bieszczad. Na stronie informacje o naszym obiekcie, naszym bieszczadzkim regionie, atrakcjach i imprezach w naszej okolicy. A gdy przyjedziesz, to odpoczniesz w ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z przyrodą i będziesz mógł uprawiać turystykę górską, pieszą i rowerową. Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia u nas urlopu, weekendu czy wolnego czasu.
Kategoria:   Sport Turystyka
Kraje Miasta Regiony

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 27 Ocena: 4.43 Głosów: 7
Popularny
 • Urządzenia dla gastronomii-Rest
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasz podmiot gospodarczy Rest o nazwie internetowej restgastro mioeszczący się w Warszawie zajmuje się jako hurtownia profesionalnym wyposażeniem gastronomii w sprzęt i urządzenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy świadczenia usług wyposażenia gastronomii w szerokim tego słowa znaczeniu. Zapewniamy serwis zakupionych urządzeń. Ceny producenta. Ofertę kierujemy do restauracji, stołówek, barów, kawiarni, szkół, przedszkoli, zajazdów, domów weselnych, cateringu, moteli, szpitali, wszelkich punktów gastronomicznych. Zapraszamy. Udzielamy wszelkich informacji.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Firmy wg branż
Biznes Ekonomia

Data dodania: Feb 4, 2009 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1
 • Księgarnia Kacper
 • ocena:
 • ocena gości:
Księgarnia Internetowa Firmy Kacper. Tania KSIĘGARNIA, KSIĘGARNIA DLA CIEBIE, Informatyka, Medycyna, Motoryzacja, Budownictwo, Literatura Piękna, Sztuka, WNT, WKŁ, AUTO, HELION, I wiele innych - zapraszamy do odwiedzin Firma Kacper
książki,książka,księgarnia,księgarnia internetowa,lędziny, ledziny,plany miast, humor, przepisy kulinarne, wnt, wkŁ,helion, medycyna,mapy,mapa,informatyka,programowanie,dla dzieci,historia,prawo
Kategoria:   Edukacja Nauka
Budownictwo
Kraje Miasta Regiony

Data dodania: Mar 1, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Roznoszenie ulotek w Warszawie
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się profesjonalnym doręczaniem ulotek, dystrybucją i kolportażem materiałów reklamowych. Świadczymy usługi kolportażu poprzez doręczanie ulotek bezpośrednio do skrzynek pocztowych a także do firm czy innych instytucji. Możemy zawiesić reklamę na klamce drzwi, pozostawić ulotki za szybą aut lub wręczać je bezpośrednio do rąk przechodniów w popularnych i ruchliwych częściach miasta. Jesteśmy nastawieni na owocną i długofalową współpracę więc wszystkie Państwa propozycje współpracy są u nas mile widziane. Korzystając z naszych usług możecie być Państwo pewni, że zlecona przez Was reklama szybko trafi do Państwa przyszłych potencjalnych klientów. Naszym mottem jest sumienny i profesjonalny kolportaż. Zależy nam na stałej współpracy więc jeśli szukacie Państwo strategicznego partnera w doręczaniu materiałów reklamowych-serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!!
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony
Marketing Reklama

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Barlinek.info.pl - Strona Główna
 • ocena:
 • ocena gości:
Storna o Barlinku
Witam na nieoficjalnej stronie poświęconej miejscowości Barlinek. W serwisie umieszczone są informacje o zabytkach będących w mieście, mapie Barlinka, historii Barlinka Wirtyna ukazuje ciekawostki dotyczące ludzi ważnych dla Barlinka. Podstrona zabytki ukazuje nam zabytki jakie znajdują się w mieście Barlinek. W witrynie umieszczona jest informacja dotycząca klubu MKS Pogoń Barlinek i Parku Krajobrazowego Barlinecko-Gorzowskiego. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie

Data dodania: Mar 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zamów bukiet z dowozem
 • ocena:
 • ocena gości:
Kwiaciarnia w Oleśnicy ma naprawdę dobre możliwości dowozowe jeśli chodzi o kwiaty i niewątpliwie warto jest się tym zainteresować. W tak zabieganych czasach trzeba wziąć pod uwagę to, że czasami nie każdy może odpowiednio wcześniej znaleźć możliwość zakupienia bukietu, zatem lepiej jest złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej i poczekać na dowóz, albo po prostu przyjechać po już gotowy bukiet :-) Wiadomo, że jest to dla kogoś kto dysponuje większą ilością gotówki pewnie, chociaż nie koniecznie, bo w zasadzie cena wychodzi ta sama, oszczędzasz tylko cenny czas.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Zdrowie Uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zakopane Apartamenty
 • ocena:
 • ocena gości:
zawsze liczna grupa turystów jaka odwiedza co roku Zakopane zawsze poszukuje dobrego noclegu w Zakopanem. Nie jednokrotnie zdarza się że wyszukują informację w lokalnych gazetach czy ogłoszeniach a wszak mamy 21wiek co oznacza że dostęp do sieci internetjest tak łatwy i zwyczajny, dołączając do tego dobrą wyszukiwarkę możemy śmiało szukać frazy Pokoje Zakopane i posiadamy całą listę dostepnych apartamentów i pokoi w Zakopanem. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, tzn pokoju o wysokim stan-darcie skorzystaj z licznych portali turystycznych na których znajdziesz wiele intrygujących miejsc i apartamentów które z pewnością przyciągają twoją uwagę. Dlatego nie trać czasu i przyjeźdzaj do zakopanego by podziwiać uroki tego pięknego miasta. W każdej sytuacji możesz odwiedzić okoliczne wioski i miasteczka które także oferują kilka atrakcji dla turystów.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Sport Turystyka > Noclegi
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie

Data dodania: Sep 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kostiumy reklamowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma nasza specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji strojów kostiumów i gadgetów reklamowych. Możemy je stworzyć zarówno na podstawie logo Państwa firmy, jak również na podstawie zdjęcia czy choćby opisu. Istnieje również możliwość wykreowania produktu całkowicie od podstaw. Służymy tu na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Maskotka reklamowa stała się dziś modnym i skutecznym narzędziem zarówno w promowaniu nowych produktów jak i utrwalaniu wizerunku firmy. Składając u nas zamówienie mają Państwo pewność, że wykonamy je rzetelnie i profesjonalnie, nie obciążając budżetu kosztami podwykonawców. Posiadamy bowiem własną drukarnię (sitodruk, tampodruk) oraz hafciarnię. W tym dziale oczekujemy również propozycji współpracy.etyczna Enea, Era GSM, Huta Katowice, ING Bank Śląski, Korporacja Kupiec Poznański, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Nestle, Niku Inwestment, Nordea Polska, Oficyna Wydawnicza Głos Wielkopolski, Plus GSM, Polfa Kutno, Pepsi-Cola, PZU, Stollwerck-Polska, Urząd Wojewódzki Poznań, Wojewódzka Komenda Policji Poznań, Miejska Komenda Policji Poznań, Unilever.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Inne
Kraje Miasta Regiony

Data dodania: Sep 21, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Niemcy - kompendium
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis prezentuje informacje poświęcone Republice Federalnej Niemiec w sposób przystępny a zarazem wyczerpujący. Poszczególne informacje przedstawiono w trzech głównych blokach tematycznych: historia, polityk oraz gospodarka. Aspekty historyczne przedstawiono w formie epok historycznych zawierających podsumowanie dziejów Niemiec w danym okresie oraz kalendarium najważniejszych wydarzeń. Kwestie polityczne omawiają natomiast sprawy ustroju Niemiec i systemu partyjnego. W dziale gospodarczym przedstawiono specyfikę niemieckiej gospodarki z punktu roli przemysłu, małych i średnich przedsiębiorstw oraz turystyki. Serwis prezentuje również galerie zdjęć z Niemiec.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony
Prawo Społeczeństwo > Historia
Prawo Społeczeństwo > Polityka

Data dodania: Sep 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 2.00 Głosów: 4
 • Five O'Clock Orchestra
 • ocena:
 • ocena gości:
Zespół Five O'Clock Orchestra powstał w 1969 roku. Trzykrotnie otrzymał prestiżową nagrodę „Złota Tarka”, wydał 3 płyty: Lazy River, Bix & Henryk oraz Suitę Nowoorleańską.
CD 1. Lazy River. Nagrania odbyły się w składzie: Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski - kornet, Tadeusz Kupczyk - klarnet, Andrzej Nowicki - banjo, Eugeniusz "Kerry" Marszałek - kontrabas, Andrzej Wardęga - perkusja, Daniel Pomorski - trąbka, Andrzej Koronka - puzon.
CD 2. Bix & Henryk - Five O'Clock Orchestra & Friends. 1. B.M. Rag; 2. In the Dark; 3. J.J. Dixie; 4. In the Mist; 5. Z poniedziałku na wtorek; 6. Flashes; 7. Zostań mężczyzną; 8. In the Dark; 9. Upał; 10. Davenport Blues; 11. J.J. Dixie; 12. Candle Lights; 13. Nietoperz; 14. Clouds.
CD 3. Suita Nowoorleańska - Five O'Clock Orchestra i Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej.
Od września 2010 roku Five O'Clock Orchestra gra w nowym międzynarodowym składzie: Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski - lider, kornet, Siergiej Wowkotrub - skrzypce, Jakub Moroń - puzon, Wojciech Kamiński - fortepian, Andrzej Nowicki - banjo, Eugeniusz "Kerry" Marszałek - kontrabas, Andrzej Wardęga - perkusja.
W repertuarze orkiestry znajdują się światowe standardy oraz własne kompozycje. Zespół prezentuje się na: koncertach, galach i jubileuszach, imprezach firmowych, bankietach, balach, przyjęciach, festynach i imprezach masowych, imprezach tanecznych oraz audycjach muzycznych dla dzieci i młodzieży. Występuje również na prestiżowych koncertach razem z orkiestrą symfoniczną prezentując Suitę Nowoorleańską. Five O'Clock Orchestra koncertuje nie tylko w Polsce ale i za granicą.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Kraje Miasta Regiony

Data dodania: Oct 5, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags