Katalog Stron WWW

 
 

Ogrzewanie podłogowe

Opis Ogrzewanie podłogowe Zachęcamy Państwa do odwiedzenia sklepu internetowego firmy Emuz. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów szwedzkiej firmy EBECO AB. Oferujemy Państwu wyjątkowo bezpieczne systemy grzewcze: ogrzewania podłogowe oraz maty grzewcze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Tylku {u|tu u nas znajdziecie Państwo nowoczesne produkty grzewcze w niezmiernie korzystnych cenach. Produkty oferowane w sklepie emuz.com.pl to pewność najwyższej jakości wykonania oferownaych produktów.
Url http://www.emuz.com.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie
Sowa kluczowe ogrzewanie podłogowe
Data dodania Jan 26, 2011
ID linku 12231
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie

Oferujemy Państwu promienniki ceramiczne, rurowe, wodne i promienniki parowe. Nasza technika promiennikowa jest najbardziej energooszczędna na rynku Polskim. Nasze produkty są używane do ogrzewania hal i dużych powierzchni przemysłowych. Na nasze rozwiązania dajemy 100% gwarancję na szybki zwrot z inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym - z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Oferujemy płytowe lutowane wymienniki ciepła SONDEX. Każdy z nich zbudowany jest z odpowiednio ułożonego pakietu płyt. Po złożeniu wymiennika i zaopatrzeniu go w krócce podłączeniowe wymiennik jest poddany procesowi próżniowego lutowania miedzią. Otrzymuje się zwarty, ekonomiczny, i odporny na ciśnienie wymiennik ciepła. Wymienniki lutowane SONDEX nie posiadają uszczelek a szczelność zapewniona jest poprzez miedziany lut. Są stosowane do pomp ciepła oraz do instalacji grzewczych z kominkami i termokominkami. Oferujemy dobór wymienników dla różnych parametrów i instalacji.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Hurtownia urządzeń grzewczych Kotłohurt zaprasza do współpracy instalatorów i firmy handlowe z całego kraju. Zapewniamy szybką dostawę kotłów, grzejników, kominków, wymienników z naszego stanu magazynowego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki handlowe na kotły Zębiec, Cichewicz, Defro, Ogniwo. Także grzejniki Regulus, piece gazowe Immergas. Zachęcamy do składania zapytań. Kotłohurt nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Posiadamy ogólnokrajowy zasięg
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Wprowadzenie do sprzedaży kotłów kondensacyjnych stało się w ostatnich latach ogromnym krokiem do obniżenia kosztów ogrzewania domu oraz emisji substancji szkodliwych do atmosfery, przy równoczesnym zachowaniu niskich kosztów inwestycyjnych.Firma De Dietrich w swej szerokiej ofercie posiada m.in.: gazowe kotły kondensacyjne MCR oraz innowacyjne kotły kondensacyjne MCA. Urządzenia De Dietrich sprawdzane są nie tylko w warunkach testowych, ale i w czasie codziennej, całorocznej eksploatacji. Wieloletnia tradycja, bogate doświadczenie oraz innowacyjność to gwarancja wysokiej jakości produktów De Dietrich. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Specjalizacją firmy P.W. MULTIMAX są elektryczne systemy grzewcze: elektryczne ogrzewanie podłogowe pomieszczeń oraz podłóg, elektryczne systemy przeciwoblodzeniowe, elektryczne systemy antyzamarzaniowe, piece akumulacyjne z rozładowaniem dynamicznym, a także pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej. Prowadzimy sprzedaż internetową, działamy kompleksowo oferując projektowanie, montaż oraz serwis. Realizujemy zamówienia indywidualne i duże inwestycje. Zakupione w naszym sklep produkty objęte są wieloletnią gwarancją.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki