Katalog Stron WWW

 
 

TRUCK SERVICE naczepy

Opis TRUCK SERVICE naczepy Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Truck Service z Tarczyna, specjalizującą się w imporcie i sprzedaży samochodów ciężarowych, dostawczych oraz przyczep i naczep. Od wielu lat funkcjonujemy na rynku, ciesząc się zaufaniem coraz szerszego grona Klientów. Współcześnie posiadamy w ciągłej propozycji sprzedaży przeszło 60 aut ciężarowych. Realizujemy także indywidualne zlecenia Klientów. Co więcej prowadzimy także kompetentny serwis aut ciężarowych, dostawczych oraz ciągników i maszyn budowlanych. Udostępniamy możliwość finansowania zakupu pojazdów poprzez kredyt albo leasing na korzystnych warunkach dostosowanych do możliwości finansowych Klienta. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
Url http://megatruckservice.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Sowa kluczowe samochody ciężarowe   ciągniki siodłowe   samochody dostawcze   przyczepy   naczepy   maszyny budowlane   zabudowy   naprawa samochodów
Data dodania Aug 13, 2013
ID linku 15892
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Wymiana kół w samochodach osobowych i dostawczych,uruchamianie aut osobowych i dostawczych,dowóz paliwa, wyciąganie aut z parkingów podziemnych, wyciąganie z rowu i błota. To tylko niektóre z usług,które mamy Państwu do zaoferowania.
Na rynku działamy owocnie już od dwutysięcznego piątego roku. HOL24 Wrocław,bo tak się nazywamy,to firma, której zaufała już rzesza Klientów! Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych specjalistów. To m.in. dzięki ich ciężkiej pracy usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Poza tym mają oni do dyspozycji siedem specjalistycznych samochodów do transportu i holowania pojazdów (transport na obszarze całej Unii Europejskiej).
Ponadto współpracujemy z firmami ASSISTANCE takimi jak: PZU POMOC, EUROP ASSISTANCE czy POL ASSISTANCE.Posiadamy również wiele niepisanych umów z autoryzowanymi serwisami i nieautoryzowanymi warsztatami naprawczymi.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Firma Ewro jest firmą zajmującą się przeprowadzkami z wieloletnią tradycją. Mamy długoletnią, ugruntowaną pozycję w branży kompleksowych usług przeprowadzkowych dla firm i instytucji. Doświadczona jak i o wysokich kwalifikacjach zespół umożliwiają nam zaoferować Państwu najwyższej jakości usługe. Wybierz: spakujesz się sam czy ma to wykonać www.ewro-przeprowadzki.pl!
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
W 2004 roku w Lublinie powstała firma OKSER zajmująca się transportem maszyn i urządzeń budowlanych, a także drewna i materiałów sypkich. Prócz tego posiadają duże doświadczenie w montażu konstrukcji drogowych. Zgodnie z pozwoleniem wydanym przez Prezydenta Miasta Lublin mają możliwość przewozu materiałów oraz substancji niebezpiecznych. W tym realizują także zlecenia nietypowe. OKSER do dyspozycji ma pojazdy z napędem na dwie osie oraz dźwigi HDS, które umożliwiają pracę nawet w trudnym terenie. Kolejną z wykonywanych przez nich usług jest kompleksowe doradztwo inwestycyjne oraz unijne, zawierające m.in. wypełnienie stosownych wniosków o dotacje. jednostka ta dba o wysoki poziom świadczonych usług i od października 2011 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Więcej o elementach aktywności OKSER znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Budownictwo > Materiały budowlane
Jest nam niesłychanie miło przedstawić Państwu ofertę firmy Barbarex z Rybna. Nasza propozycja skierowana jest do przedsiębiorstw, które zajmują się produkcją płynnych substancji spożywczych: alkoholi, ich roztworów, soków, syropów, koncentratów, itp. Obsługujemy zlecenia na terenie całego kraju i Europy. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa transportowanych ładunków oraz fachowego zrealizowania każdego zlecenia. Zarządzamy kwasoodpornymi cysternami o różnorodnej pojemności. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Dbamy o indywidualne potrzeby Klienta, toteż zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej informacji o naszej działalności dostępnych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Dynamiczny rozwój jest ogromną zaletą w firmie zajmującej się spedycją lądową i morską. Dlatego firma NET-CARGO od czasu swojego powstania, innymi słowy od 2004 roku, stawia na rozbudowę wachlarza usług, żeby były dopasowane do potrzeb klientów, a na dodatek cały czas pracujemy na naszą jakość. To w następstwie tego zdobyliśmy nie tylko wysoką pozycję na rynku, ale dodatkowo zaufanie wielu klientów, którzy wiedzą, że warto zlecić nam swoje sprawy. Jesteśmy ubezpieczeni, podobnie nasi przewoźnicy, a oprócz tego proponujemy naszym klientom szansę ubezpieczenia transportowanego towaru. Korzystanie z unijnych dotacji pomogło nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów lepiej niż kiedykolwiek, w następstwie tego powiększa się liczba osób zadowolonych z naszych usług. Nasza strona internetowa dostarczy zaciekawionym osobom wszystkich potrzebnych szczegółów:
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż