Katalog Stron WWW

 
 

JASBRUK układanie kostki

Opis JASBRUK układanie kostki Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo JASBRUK z Płocka. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej. Pracujemy na materiałach takich firm jak Semmelrock, Polbruk, Budokrusz, Jadar, Libet. Istnieje również możliwość dostarczenia nam własnych towarów. Oferujemy Państwu przygotowanie terenu pod kostkę brukową, korytowanie, utwardzanie i równanie gruntu. Z kostki brukowej uzyskujemy drogi, place, parkingi, chodniki, posesje prywatne, tarasy, schody, podjazdy do garaży oraz wiele innych. Gwarantujemy bezpłatną wycenę prac oraz projekt. Nasze usługi objęte są 3 letnią gwarancją! Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe wiadomości o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Url http://jasbruk.pl
Kategoria Budownictwo
Sowa kluczowe bruk   brukarstwo   układanie kostki brukowej   układanie kostki   usługi koparko-ładowarką   prace ziemne   Płock
Data dodania Aug 21, 2013
ID linku 15930
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Oferujemy różne rodzaje stali zależności od zastosowania: stale konstrukcyjne, stale narzędziowe, stale o szczególnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Głównym przedmiotem działalności jest handel wyrobami hutniczymi oraz kuzienniczymi, pochodzącymi przede wszystkim z produkcji krajowej. Realizacja dostaw odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego taboru samochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Strona jest przeznaczona dla osób, które chcą przeprowadzić w najbliższym czasie remont lub planują budowę domu. Znajdują się na niej informacje na temat dostępnych w sklepie produktów budowlanych oraz wykończeniowych, porady budowlańców, a także aktualności, dzięki którym można sprawdzić, co dzieje się w przedsiębiorstwie lub kiedy pojawią się jakieś nowości. Dla zainteresowanych ofertą tego składu budowlanego umieszczone zostały szczegółowe dane telefoniczne, adres (zwykły i e-mailowy) oraz faks.
Kategoria:   Budownictwo
Doświadczenie zawodowe zdobyłem wykonując różnego rodzaju prace wykonywane z wielu materiałów spawanych różnymi metodami. Zakres prac wykonywanych w czasie trwania działalności to: solidne spawanie korpusów do fabryki samochodów pod prasy tłoczne, wykonywanie kas pancernych, budowa kotłów grzewczych, produkcja rurociągów ze stali nierdzewnej, wykonywanie instalacji rurowych w zakładach kosmetycznych, spożywczych, browarach na terenie całego kraju, praca przy budowie statków i platform wiertniczych i wiele innych materiałów spawanych różnymi metodami.
Kategoria:   Budownictwo
Przedsiębiorstwo Wiezat z Tarnowa realizuje wszystkie prace dla licznych branż budowlanych. Świadczymy usługi najlepszej jakości z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i materiałów. Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci, doskonale znający się na swojej pracy. Nasi Klienci rekrutują się z rozlicznych specjalności budowlanych- od mieszkaniowej po przemysłową - wybudujemy, wyremontujemy i ocieplimy dowolnej wielkości osiedle mieszkalne, budynek industrialny lub magazyn. Przeprowadzamy też izolacje akustyczne, ciepłochronne i zimnochronne. Możemy również sporządzić izolacje dowolnego budynku i prace antykorozyjne na wszelkich elementach stalowych. Montujemy również instalacje wodno- kanalizacyjne i centralnego ogrzewania wedle najnowszych technologii i wzorców. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej danych.
Kategoria:   Budownictwo
Produkcja Przemysł
Firma INS GARD specjalizuje się w wytwarzaniu wnętrz i ogrodów. Domeną spółki są sufity podwieszane, oświetlenie, podłogi podwójne , a ponadto anhydrytowe, konstrukcje sufitowe – RAPD FIX oraz masy szpachlowe SHEETROCK. Oferujemy oczka wodne, stawy, stawy kąpielowe czy zbiorniki przeciw pożarowe, maty betonowe – GARDENMAT, strumyki oraz zamoknięte piwnice. Gwarancją naszych usług jest Certyfikat Rzetelności.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane