Katalog Stron WWW

 
 

Wywóz szamba Eko-Buk

Opis Wywóz szamba Eko-Buk Wywóz nieczystości ciekłych to zasadniczy obszar działalności łódzkiego przedsiębiorstwa Eko-Buk. Swoje usługi zaświadczamy naobszarze Łodzi i sąsiednich gmin: Brójce, Rokiciny, Koluszki oraz Andrespol, dla przeróżnych firm, instytucji i klientów indywidualnych. Gwarantujemy Państwu odbiór i przewóz płynnych nieczystości współczesnym wozem asenizacyjnym z beczką o pojemności 10000 litrów. Typ współpracy oraz częstotliwość odbioru uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem, ale realizujemy także wezwania telefoniczne. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi w ciekawych cenach. Nasza praca opiera się na najlepszych standardach. W celu całkowitego poznania się z działalnością firmy zapraszamy na stronę internetową.
Url http://uslugi-asenizacyjne.manifo.com
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Sowa kluczowe wywóz szamba łódź   wywóz szamba cena   wywóz nieczystości łódź   szambo biologiczne   wywóz nieczystości płynnych   usługi asenizacyjne   wywóz szamba   szambo łódź   tani wywóz szamba   przydomowe oczyszczalnie ścieków
Data dodania Dec 3, 2013
ID linku 16816
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Firma Trans-Speed Transport Katowice działa nieprzerwanie od 1996 roku. Wykonuje profesjonalne usługi transportowe do 1,5 t na terenie Katowic, Śląska całej Polski. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy solidność, bezpieczeństwo, umiarkowane ceny. Naszymi klientami dla których świadczymy usługi transportowe są osoby fizyczne jak również przedsiębiorstwa czy instytucje państwowe. Zaufali nam między innymi: Urząd Miasta Katowice, Muzeum Historii Katowic, MOPS Katowice, Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne, Avans AGD RTV, Real, Makro Cash And Carry, BreBank. Kilkanaście lat istnienia dało nam wiele doświadczenia o czym zaświadczają opinie wystawiane przez naszych dotychczasowych klientów. Pracownicy firmy Trans-speed Transport Katowice są ludźmi sprawdzonymi, o wysokiej kulturze osobistej, odpowiednio zmotywowanymi, którzy mają satysfakcję z wykonanej usługi. Pojazdy w firmie to solidne modele dobrze dopasowane do oczekiwań i zapotrzebowania klientów, na bieżąco serwisowane i zadbane, zaopatrzone w cb-radio i nawigację GPS. Co poprawia i przyspiesza przybycie do celu. Jeśli macie potrzebę Państwo przewieźć: meble, materiały budowlane, sprzęt AGD, przeprowadzić się, pozbyć się starych mebli, lub kompleksowo zlikwidować wyposażenie mieszkania. To Trans-Speed Transport Katowice rzetelnie zrealizuje taką usługę. Zdajemy sobie sprawę ile dla klientów znaczy profesjonalizm i elastyczność i dla tego w firmie kładziemy silny nacisk na te aspekty naszej działalności. Zdajemy sobie również sprawę jak ważną rzeczą jest Państwa dobytek przewożony przez nas i dlatego zabezpieczamy go podczas przewozu w materiały pakowe, folię bąbelkową i dobrze przytwierdzamy go na samochodach podczas przewozu. Chętnie podejmiemy stałą współpracę ze sklepami meblowymi na terenie Katowic, polegającą na transporcie mebli do klienta wraz z wnoszeniem. Proszę nam zlecić usługę, a nie zawiedziemy Państwa zaufania.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Firmę spedycyjną Nautiqus tworzy zespół doświadczonych spedytorów i żeglugowców. Główną specjalnością firmy jest spedycja morska, w tym międzynarodowy transport kontenerowy i konwencjonalny. Firma oferuje również fachowe doradztwo podczas wyboru środka transportu i obsługę celną. Specjaliści firmy Nautiqus chętnie służą radą i pomocą podczas przygotowania niezbędnej dokumentacji transportowej. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy, na której znajdą Państwo więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Agencja celna Łódź Logisped oferuje Państwu współpracę w zakresie usług transportowych oraz celnych na terenie Europy. Transporty realizowane poza Unię Europejską będą miały zapewnioną odprawę celno importową lub eksportową w naszej agencji celnej w Łodzi. Gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę celną naszych klientów.Oferuje swoim klientom profesjonalne usługi celne w wielu sieciach, jak chociażby w portach lotniczych, morskich oraz przy wewnętrznych Urzędach Celnych w Łodzi i wielu innych miastach w kraju. Korzystając z obsługi celnej oszczędzamy zwłaszcza na czasie, ponieważ realizują one odprawy celne z zastosowaniem procedury uproszczonej. Korzyścią z jej stosowania jest ograniczenie czasu trwania odpraw, ponieważ przeprowadza się ją bez udziału urzędu celnego. Procedura uproszczona to także łatwiejsze sposoby rozliczeń. Dużym ułatwieniem we wszelkich procedurach celnych jest skład celny, czyli miejsce uznane przez organ celny i podlegające ich kontroli, w którym towary mogą być składowane zgodnie z ustalonymi warunkami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
GBO Michał Ogiński, to firma świadcząca usługi transportowo - spedycyjne.
Nasza siedziba mieści się w Krakowie, dlatego też na tym obszarze działamy najaktywniej.

W zakresie naszych kompetencji mieszczą się następujące usługi:
- transport krajowy
- transport międzynarodowy
- przeprowadzki (przewóz rzeczy, mebli)

Ponadto zajmujemy się montażem stoisk targowych i serwisem POS.
Naszym klientom oferujemy kompleksowy pakiet usług (transport stoiska, montaż i demontaż stoiska, transport powrotny, itp.). Dysponujemy własnym magazynem, w którym możemy przechować stoisko, palety określony czas.

Chętnie podejmujemy się współpracy w zakresie dystrybucji i serwisu materiałów reklamowych na terenie całego kraju.


Rekomendacje od klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Airport Taxi łączy bezkonkurencyjną cenę z rewelacyjną obsługą transferów z/na lotniska: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Copernicus, Warszawa Okęcie i przewozów międzymiastowych z regionu Śląska ,Małopolski - Krakowa. Zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z lotnisk, prywatnych adresów, hoteli, dworców PKP, PKS. Oferujemy przewozy całoroczne w góry: Zakopane, Wisła, Brenna Ustroń, Szczyrk, Żywiec oraz inne.Współpracujemy z firmami, hotelami, pensjonatami, biurami turystycznymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z nami najtaniej, bezpiecznie i na czas dotrzesz na miejsce. Tel: (+48) 503-89-40-89.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe