Katalog Stron WWW

 
 

Mieszkania

Opis Mieszkania Poszukujecie Państwo mieszkania? Nasz serwis, to najlepszy możliwy wybór! Znajdziecie Państwo tutaj wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości – prezentowanych tak przez firmy jak i osoby prywatne, które chcą sprzedać lub nająć nieruchomości. Dzięki wyszukiwarce ofert oraz powiadomieniom z łatwością zorientujecie się Państwo w aktualnej ofercie, zaś dzięki opisom, zdjęciom oraz danym teleadresowym właściciela – będziecie mieli wgląd w interesujące Was oferty!
Url http://www.domio.pl
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Sowa kluczowe mieszkania   nieruchomości   domy   lokale   działki   wynajem mieszkań   sprzedaż mieszkań
Data dodania Apr 1, 2010
ID linku 5550
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

Firma "A.COM" powstała w 1997 roku. Świadczy m.in. specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

"A.COM" zapewnia kompleksową obsługę związaną z transakcjami zakupu, sprzedaży i najmu nieruchomości, zgodnie ze Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Właścicielem firmy jest mgr inż. Krzysztof Sroka,
/licencja zawodowa Nr 5021 nadana przez Ministra Infrastruktury w roku 2005/

"A.COM" współpracuje z wybranymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, radcami prawnymi i bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, w celu zapewnienia całościowej i profesjonalnej obsługi transakcji na rynku nieruchomości.

Współpraca firmy z wieloma biurami nieruchomości na terenie Tarnowa
i innych miast Małopolski, gwarantuje szeroką ofertę nieruchomości oraz szybką i skuteczną reklamę na znaczącym obszarowo rynku. Zapewnia to możliwie szybie finalizowanie transakcji.

Obszar działania firmy obejmuje Tarnów i jego okolice
oraz województwa sąsiednie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Osiedle Sympatyczne w Warzymicach to doskonałe miejsce na zakup mieszkania niedaleko Szczecina. Do sprzedania dostępne są nowoczesne lokale mieszkalne, garaże, miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania posiadają balkony lub ogródki przydomowe. Osiedle jest zamknięte, dysponuje placem zabaw, chodnikami i oświetleniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia
Twoi znajomi mają już idealne i cudowne mieszkania, a ty ciągle starasz się znaleźć coś, co odpowiadałoby twojemu gustowi i spełniało twoje oczekiwania. Nic prostszego. Nasza firma oferuje ci zarówno mieszkania jak i domy jednorodzinne i to w cudownej okolicy. Odwidź nas w i Internecie i znajdź kącik dla siebie i swojej rodziny.Twoi znajomi mają już idealne i cudowne mieszkania, a ty ciągle starasz się znaleźć coś, co odpowiadałoby twojemu gustowi i spełniało twoje oczekiwania. Nic prostszego. Nasza firma oferuje ci zarówno mieszkania jak i domy jednorodzinne i to w cudownej okolicy. Odwidź nas w i Internecie i znajdź kącik dla siebie i swojej rodziny.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmy wg branż
Exo Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż. W ofercie znajdują się komfortowe, przestronne i nieprzeciętne apartamenty. Obiekty położone są pośród pięknych krajobrazów gór, w spokojnym rejonie. inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz przestronnymi balkonami i tarasami. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami wbrew pozorom n ie jest takie łatwe i trywialne. Nasza firma Provisor to pewny i sprawdzony zarządca działający na terenie Warszawy i obrzeżach naszej stolicy. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie