Katalog Stron WWW

 
 

Ogłoszenia nieruchomości

Opis Ogłoszenia nieruchomości Szukasz mieszkania? Atrakcyjne ogłoszenia nieruchomości. Tysiące ofert sprzedaży, wynajmu – region Małopolska. Profesjonalny serwis w obrocie nieruchomościami. Najlepsze ogłoszenia nieruchomości. Tutaj dodasz i przeszukasz atrakcyjne oferty nieruchomości w Internecie. Aktualne ogłoszenia – domy mieszkania działki wynajem. Idealne miejsce dla osób poszukający mieszkania w krakowie na wynajem, lub chcących wynająć. Serwis ogłoszeniowy jest w 100% darmowy
Url http://www.maban.pl
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Sport Turystyka > Kwatery i pensjonaty
Sowa kluczowe ogłoszenia nieruchomości   Oferty nieruchomości   nieruchomości   nieruchomości w krakowie   wynajmę mieszkanie   wynajem mieszkania   mieszkania do wynajęcia   darmowe ogłoszenia nieruchomości   ogłoszenia nieruchomości kraków   oferty mieszkania   oferty mieszkan
Data dodania May 13, 2009
ID linku 803
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

Firma prowadzona przez Rzeczoznawcę Majątkowego Dorotę Hutnik realizuje wyceny nieruchomości w postaci operatów szacunkowych i opinii w zakresie wszystkich rodzajów nieruchomości dla różnych podmiotów. W ofercie znajdą Państwo wycenę nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych, zabudowanych, niezabudowanych, rolnych, leśnych i innych, jak również wycenę do różnych celów: wycena pod zabezpieczenie wierzytelności (wycena pod kredyt), wycenę mienia zabużańskiego (wycena rekompensaty), wycena do podziału majątku i inne. Głównym obszarem wykonywania wycen nieruchomości jest Wrocław (Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Psie Pole) i okolice oraz Brzeg i okolice.
Zakres Usług
Oferuję Państwu profesjonalne usługi w zakresie wyceny nieruchomości, oparte na rzetelności, dokładności i fachowym podejściu. W ramach swojej działalności świadczę swoje usługi wyceny nieruchomości różnego rodzaju i o różnym przeznaczeniu:
- Lokalowych - Mieszkaniowych, Komercyjnych
- Gruntowych Zabudowanych - Mieszkaniowych, Komercyjnych
- Gruntowych Niezabudowanych - Mieszkaniowych, Komercyjnych, Rolnych, Leśnych itp.
- Budynkowych - Mieszkaniowych, Komercyjnych.
Dokonuję ustalenia wartości nieruchomości jako przedmiotu różnych praw (własność, użytkowanie wieczyste, ograniczone prawa rzeczowe tj. służebności, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, użytkowanie), na potrzeby:
- Zabezpieczenia Wierzytelności Kredytodawcy
- Kupna-sprzedaży
- Skarbowo-Podatkowe
- Zniesienia Współwłasności,
- Rekompensaty z Tytułu Pozostawienia Nieruchomości Poza -Obecnymi Granicami Rzeczypospolitej Polskiej - Mienie Zabużańskie
- Ustalenia i Aktualizacji Opłaty z Tytułu Użytkowania Wieczystego
- Przekształceń Prawa Użytkowania Wieczystego w Prawo Własności,
- Odszkodowań za Wywłaszczenie Nieruchomości Pod Cele Publiczne (m.in. Drogi)
- Odszkodowań za Szkody na nieruchomości
- Wynagrodzeń za Ustanowienie służebności przesyłu
- Wynagrodzeń za Bezumowne Korzystanie z Nieruchomości
- Ustalenia Wysokości Opłaty Planistycznej
- Ustalenia Wysokości Opłaty Adiacenckiej
- Ubezpieczeniowe
- Ustalenia Wartości Środków Trwałych Do Amortyzacji
- Konkretnego Inwestora.
Usługi dodatkowe:
- Analizy i Ekspertyzy Rynku Nieruchomości
- Analizy Stanu Prawnego Nieruchomości
- Inwentaryzacje Powierzchni Budynku
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Skorzystaj z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w dziedzinie wyceny nieruchomości. Zaufało nam już wielu klientów zarówno instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Działamy na terenie byłego województwa wrocławskiego. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową lub do osobistego kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Nieruchomości w Krakowie: domy, mieszkania, pokoje, lokale użytkowe i wiele innych obiektów. Na sprzedaż, pod wynajem i do zakupu. Rynek pierwotny i wtórny. To wszystko znajdziesz na naszej stronie. Ale to jeszcze nie koniec! Dodatkowo w naszym serwisie informujemy o kredytach mieszkaniowych udzielanych przez poszczególne banki. A wszystko w bardzo przystępnej formie przyjaznej dla klienta. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
4Ściany to firma zamująca się pośrednictwem w zakupie i sprzedaży mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz innych obiektów na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy wysoką jakość usług, profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo przebiegu transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów poprzez zapewnienie dostępu do współpracujących z nami notariuszy, rzeczoznawców oraz doradców kredytowych. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Firma MART zachęca do korzystania z okazji zaznajomienia się z możliwościami wynajmu nieruchomości. Jeżeli koniecznie poszukujecie powierzchni biurowych, jeżeli szukacie lokali użytkowych na wynajem to wybierając propozycję grupy inwestycyjnej MART macie okazje zdobyć adres w samym centrum miasta. Wieloletnie doświadczenie, elastyczność ofertowa pod indywidualne potrzeby klienta i naturalnie niskie ceny
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości