Katalog Stron WWW

 
 

Domeny

Opis Domeny Jest ogrom powodów mówiących o tym dlaczego wielu użytkowników decyduje się na domeny w naszym serwisie. U nas odszukasz wszystko to czego potrzebujesz. Mamy dla Państwa w pełni kompleksową ofertę zarówno domen jak i dodatkowych usług. Oferujemy domeny zarówno z rozszerzeniami polskimi jak i globalnymi – zarejestrujesz takiego typu domeny jakich potrzebujesz, płacąc dokładnie za te usługi, które chcesz. Rejestracja domeny jest w pełni zautomatyzowana i uproszczona tak aby przebiegała w sposób najprostszy.
Prawie wszystkie kroki dotyczące rejestracji dokonają Państwo on-line – całość zajmie Państwu dosłownie kilka sekund. Wraz zakupem domen w naszym serwisie otrzymują Państwo bardzo funkcjonalny Panel w którym dokonają Państwo wszystkich niezbędnych zmian na koncie – zmiana kontaktu, zmiana form płatności, konfiguracji kont pocztowych itp. Gwarantujemy bardzo przejrzyste zasady oraz korzystne ceny - sprawdź.
Url http://www.domeny.tv/
Kategoria Internet > Tworzenie stron
Słowa kluczowe domeny   domeny polskie   domeny zagraniczne   tanie domeny   profesjonalna rejestracja domen   tworzenie stron www
Data dodania Feb 23, 2011
ID linku 12644
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Tworzenie stron

Specjalizujemy się w optymalnych rozwiązaniach dla firm, które chcą zaistnieć w sieci. Nasze doświadczenie gwarantuje jakość, a otwartość pomoże elastycznie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Zajmiemy się projektem od kreacji do administracji.
Dla wszystkich, którzy chcą tanio, prosto i szybko móc zaprezentować swoją firmę, lub siebie w internecie. Jeśli strona internetowa ma być tylko dodatkiem w Twojej działalności, masz stałą ofertę, ale widzisz potrzebę zaistnienia w sieci, to ten szybki i prosty zakup daje Ci taką możliwość.
Kategoria:   Internet > Tworzenie stron
Firma Komserwis Białystok zapewnia serwis komputerowy na wysokim poziomie. 18 letnie doświadczenie na rynku, doświadczona kadra, zapewni Państwu fachową i sprawną obsługę.

Nazwa firmy zobowiązuje nas do wprowadzania i wdrażania innowacji na rynek podlaski i krajowy, np. wykorzystanie monitoringu pojazdów GPS do zarządzania
i planowania działania grupy handlowców w firmach. Priorytetem w działalności firmy jest zadowolenie każdego klienta z oferowanych przez nas usług.

- Sprzedaż i serwis szerokiej gamy sprzętu komputerowego
- Wdrażanie oprogramowania systemowego i zarządzającego firmą
- Projektowanie i utrzymanie stron WWW, konta pocztowe
- Opieka informatyczna nad firmami
- Projektowanie i wykonanie sieci komputerowych
- Wdrażanie fiskalnych systemów sprzedaży w sklepach i supermarketach
- Monitoring pojazdów i budynków
- Audyt oprogramowania
Kategoria:   Internet > Tworzenie stron
Komputery > Serwis komputerowy
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Jestem freelancerem z Torunia. Profesjonalnie zajmuje się: projektowaniem stron www, tworzeniem witryn internetowych, projektowaniem grafiki, reklamą w internecie, pozycjonowaniem, identyfikacją wizualną, projektowaniem graficznym, systemami CMS, nowymi mediami, kreacją wizerunku. Tworzę sklepy internetowe, projektuję: wizytówki, foldery reklamowe, broszury, ulotki, kalendarze, bannery, billboardy, plakaty. Przy tworzeniu stron internetowych, korzystam z takich technologii jak HTML, Flash, CSS, JavaScript, PHP i innych.
Kategoria:   Internet > Tworzenie stron
Internet > Projektowanie stron
Internet > Pozycjonowanie
"BLIZZCROW - Jesteśmy firmą o szerokim zakresie usług. Przez co zobowiązani jesteśmy do ciągłego poszerzania wiedzy w celu zadowolenia oczekiwań klientów. Dzięki Naszemu doświadczeniu jesteśmy wstanie podołać każdemu wyzwaniu stawianemu przez klienta. Łączymy pracę z Naszą pasją jaką jest tworzenie stron internetowych oraz grafiki. Jednocześnie zachowujemy optymalne ceny by stać było każdego klienta na własną stronę internetową by mógł pokazać się z jak najlepszej strony w internecie. Dodatkowo na potrzeby dzisiejszego internetu oferujemy wiele dodatkowych usług m.in. pozycjonowania dzięki, któremu strona jest łatwo znajdowana przez potencjalnych klientów.
Kategoria:   Internet > Tworzenie stron
Internet > Strony www
Internet > Projektowanie stron
Jesteśmy firma oferującą swoim klientom profesjonalne projektowanie stron www. Nasz oferte kierujemy dla podmiotów prywatnych jak i firm. Piszemy autorskie CMS'y oraz aplikacje webowe w Java. Piszemy systemy monitoringu jak i integrujemy sklepy internetowe z oprogramowaniem księgowym. Nasze portfolio zawiera również kilka dużych portali internetowych.
Kategoria:   Internet > Tworzenie stron
Internet > Projektowanie stron