Katalog Stron WWW

 
 

Pranie dywanów, tapicerki samochodowej

Opis Pranie dywanów, tapicerki samochodowej Perfect-Service jest firmą zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, tapicerki - również samochodowej. Używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu – głowice piorące firmy karcher oraz profesjonalne środki piorące zapewnią, że Wasza tapicerka będzie czysta jak nigdy dotąd. Nasz teren działania to Warszawa i Piaseczno. Tanio i profesjonalnie – darmowy dojazd do klienta.
Url http://perfect-service.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe pranie dywanów   dywany   pranie   tapicerki   tapicerki   wykładzin   samochodowej   kanap   foteli   sof   sprzątanie biura   Piaseczno   Warszawa   tanio   szybko   profesjonalnie   mycie szyb   karcher   profesjonalny sprzęt
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1563
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług polegających na utrzymaniu czystości wszelkiego typu obiektów użyteczności publicznej oraz należących do nich terenów zewnętrznych.
Każdy obiekt traktujemy z należytą odpowiedzialnością. Naszym celem jest stała współpraca z klientami, a co za tym idzie – sumienna praca na najwyższym poziomie .
Posiadamy doświadczenie utrzymywania czystości w sektorze bankowym , medycznym, spożywczym. Usługi wykonujemy także dla wspólnot mieszkaniowych, w apartamentach, prywatnych domach oraz wielu innych obiektach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Helios z Lublina kompetentnie i szybko upora się z różnego typu odpadami. Gwarantuje utylizację i recykling zużytego sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, takiego jak komputery, urządzenia biurowe, AGD, RTV, elektronarzędzia i świetlówki, jak również zużytych baterii, chemikaliów, odczynników chemicznych, trucizn, przeterminowanych leków, termometrów rtęciowych oraz odpadów przemysłowych. Zapewnia profesjonalizm wykonywanych usług oraz doradztwo. Zajmie się pakowaniem, załadunkiem oraz transportem oraz wyda potwierdzenie przekazania odpadów do recyklingu albo utylizacji. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w swej branży w zgodzie z prawem i swoje usługi proponuje aptekom, szpitalom, przychodniom, szkołom, uczelniom wyższym, instytucjom, firmom i osobom prywatnym. Wszelakie prace wykonuje szybko, bezpiecznie i szczegółowo. Firmie zaufało wielu klientów, jacy uznali wysoki standard jej usług oraz niezawodność i chęć pomocy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Zobacz jak wiele zyskujesz w momencie kiedy wybierzesz dom opieki społecznej Kraków Ojca Pio. To miejsce jest inne niż wszystkie z wielu przyczyn. Profesjonalna opieka nad osobami starszymi w postaci pomocy doświadczonej kadry pracowników. Opieka osób starszych również dzięki idealnie stworzonym warunkom pobytowym. To wszystko znajdziecie w dps im. Ojca Pio. To również profesjonalnie funkcjonujące hospicjum
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nasza firma AURAEKO zajmuje się odzyskiwaniem, recyklingiem, organizacją odzysku, ZSEE, WEEE. Odzyskujemy sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady elektryczne, elektrośmieci. Na każdym etapie odzyskiwania służymy wiedzą i bogatym doświadczeniem. Nasza Firma jest profesjonalną organizacją, zapewniamy przez długie lata uczciwą obsługę firm prosperującym na naszym rynku. Auraeko została założona w dniu 26 czerwca 2006 r.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma wykonująca archiwizowanie dokumentów i inne usługi. Dowiedz się więcej na temat usługi utylizowanie dokumentów - jeżeli szukasz zakładu robiącą ją dobrze trafiłeś. Utylizacja i niszczenie dokumentów dla firm i instytucji dbających o to aby dane poufne nie wyciekały z obiegu. Zobacz jakie inne usługi sprzedajemy - niszczenie różnego typu dokumentów. Wrocław - nasze miasto. Dowiedz się więcej i zajrzyj na naszą stronę. Wysoka jakośc usług to nasz priorytet. Dakumenty i dane nie wyciekają dzieki naszym usługom.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne