Katalog Stron WWW

 
 

Kołowroty wysokie

Opis Kołowroty wysokie Międzynarodowa Grupa Gunnebo należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to międzyinnymi kontrola dostępu - blokady antyterrorystyczne, bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, rozsuwane, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Firma oferuje także: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe. Kliknij i zobacz więcej na stronie www.
Url http://www.bramkigunnebo.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Słowa kluczowe kontrola dostępu   bramki kontroli dostępu   tripody   kołowroty   bramki szybkie   kołowroty stadionowe   bramki uchylne   bramki obrotowe   śluzy osobowe   bramki rozsuwane   bramki obrotowe wysokie   drzwi karuzelowe
Data dodania Aug 6, 2013
ID linku 15873
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Oferujemy systemy MES systemy zarzadzania jakością produkcji. Proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązania m.in. systemy sterowania, pomiary termowizyjne, projekty automatyki, systemy MES, systemy wizualizacji procesów produkcyjnych bazujących na podzespołach czołowych firm jak Siemens, Allen Bradley, Wonderware. iPS Control realizuje całkowite inwestycje w zakresie systemów zarządzania produkcją i wydajnością produkcji - Systemy MES. Chcemy zaprosić do zaznajomienia się z naszą ofertą produktów i usług dotyczącą takich działów jak automatyka przemysłowa. iPS Control to wiodąca firma inżynierska w Polsce dostarczająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu. Chcemy zaproponować pomiary termowizyjne, sterowniki simatic s7, projekty automatyki. Pełne przekonanie i bezpieczeństwo uzyskane dzięki 12 letniemu doświadczeniu pozwalają iPS Control oferować bezpieczeństwo i profesjonalizm, jakość i elastyczność w bliskiej współpracy z klientem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy podzespoły automatyki przemysłowej, elektroniki i elektrotechniki. Współpracujemy z czołowymi dostawcami z całej Europy, a także ze Stanów Zjednoczonych. Każdy oferowany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta.

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim SERWIS, naprawiamy urządzenia – wszystkich producentów – w szczególności:

* Baumuller
* Bosch Rexroth
* Indramat
* Lenord + Bauer
* Mavilor
* Perske
* Baumer
* Fuji
* Siemens
* Balluff
* Wenglor

Szanujemy Państwa czas, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy starania o to, aby przekazane do naszego serwisu urządzenie zostało naprawiane w możliwie, jak najkrótszym czasie. Jakość naszych usług potwierdzona jest 12sto - miesięczną gwarancją.

W swojej ofercie posiadamy również urządzenia regenerowane, w tym także produkty, które dzisiaj nie są już produkowane. W ramach rozliczenia istnieje możliwość przyjęcia urządzenia uszkodzonego.

Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji w zakresie napraw pogwarancyjnych, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej, a także sprzedaży nowych i regenerowanych komponentów.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty i serwisu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma Dejw jest producentem urządzeń i systemów parkingowych posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu parkingów. Świadczymy usługi związane z organizacją oraz prowadzeniem parkingów. Jesteśmy w stanie uszczelnić i zautomatyzować każdy parking, dzięki czemu nasi klienci mogą generować większe zyski. W naszej ofercie: budki parkingowe, słupki, bileterki, szlabany parkingowe, progi zwalniające, zapory, kolczatki, odbojnice, kioski. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta dostarczając produkty nietypowe. Posiadamy także własny dział IT. Jesteśmy w stanie napisać oprogramowanie pod konkretne zlecenie. Oprogramowanie cechuje przyjazny i funkcjonalny interfejs i intuicyjna obsługa. Dodatkowo wykonujemy także nadruki na kartach ISO. Dysponujemy własnymi urządzeniami drukującymi.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma GASTOP Production Sp. z o.o. jako lider na rynku polskim i europejskim uczestniczyła w projektowaniu i wyposażyła w infrastrukturę kontroli wejścia (tj. kołowroty stadionowe, bramy, ogrodzenia, bariery bezpieczeństwa) większość stadionów budowanych i przebudowywanych w związku z organizowaną w Polsce imprezą EURO 2012. Bramki obrotowe zainstalowane na stadionach sportowych Euro 2012 oraz pozostałych obiektach sportowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Technologia cięcia wodą Waterjet niemieckiej firmy Cu-Ma-Tec specjalizującej się w tworzeniu urządzeń do cięcia wodą.

Nasze projekty to ponad wszystkim niekwestionowana jakość. Bardzo starannie dobieramy partnerów produkcji aby zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów.

Jesteśmy przygotowani na unikatowe zamówienia. Proponujemy szeroką ofertę wyposażenia dodatkowego co zezwala na dostosowanie maszyn do własnych potrzeb.

Technologia Waterjet to innowacyjna technologia, która przez prawie 30 lat została wzbogacona o liczne udoskonalenia dając teraz fantastyczne efekty efektywnego cięcia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka