Katalog Stron WWW

 
 

Jabłka prażone

Opis Jabłka prażone Firma Lewand ma bardzo interesującą ofertę obejmującą różnorakie propozycje z zakresu przetwórstwa owocowo- warzywnego jak przynajmniej prażone jabłka, wiśnie w żelu, powidła, marmolady, kompoty. Wieloletnie praktykę, staranność wykonywanych przetworów stwarza że wszelkie towary są najwyższej jakości , Propozycja dostosowana do potrzeb i zaleceń stawianych przez klientów, a również staranność i stała kontrola produkcji wyróżniają korporację Lewand na naszym rynku.
Url http://www.lewand.com.pl/
Kategoria Inne
Słowa kluczowe jabłka prażone   wiśnie w żelu
Data dodania Sep 26, 2013
ID linku 16383
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Inne

1. Conaco

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmująca się dostarczaniem na rynek urządzeń gastronomicznych. Wykonujemy projekty technologiczne oraz Haccp. Prowadzimy sprzedaż i serwis. Wyposażamy obiekty kompleksowo, niskie ceny i fachowe doradztwo to nasze atuty.
W naszej działalności stawiamy na długoterminową i owocną współpracę, dlatego oferujemy naszym Klientom wyłącznie sprzęt renomowanych i sprawdzonych producentów. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę wynikającą z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników na rynku, oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dostosowujemy nasze oferty indywidualnie do możliwości finansowej kupującego, ponieważ staramy sie by nasze ceny były najbardziej konkurencyjne na rynku.
Kupując u nas z pewnością wykorzystają Państwo swoje środki finansowe najlepiej.
Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Inne
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Solution Lions jest firmą działająca na rynku polskim na płaszczyźnie innowacyjnych usług oraz rozwiązań informatycznych. Firma świadczy kompleksowe usługi od konsultingu, przez realizację, do outsourcingu schematów informatycznych a także kwestii tyczących się takich zagadnień jak: aplikacje iphone, aplikacje mobilne, aplikacje blackberry oraz aplikacje telefon. Rozwiązania oferowane przez zespół wykwalifikowanych specjalistów to przede wszystkim pionierskie metody oraz dojście do bardzo zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi informatycznych. Wieloletnie doświadczenie na rynku, specjalistyczne kompetencje oraz profesjonalna obsługa to zapewnienie najwyższej jakości proponowanych usług.
Kategoria:   Inne
Waps-kart specjalizuje się w produkcji wyrobów z tektury. W ofercie firmy znajdą Państwo opakowania dla każdego sektora przemysłowego, od produkcji
standartowych opakowań klapowych jak też wyrobów bardziej technicznych takich jak kratownice dla hut szkła.
Firma dysponuje parkiem maszynowym w którym znajdą Państwo siedem maszyn głównych co pozwala na wyprodukowanie każdego rodzaju opakowań.
Waps-kart wykonuje nadruki w technologii fleksograficznej do dwóch kolorów. Zwykłe opakowania klepowe produkowane są bezwykrojowo co nie obciąża Klientów dodatkowymi kosztami.
Matryce do maszyn rotacyjnych finansujemy wspólnie z naszymi odbiorcami.
Kategoria:   Inne
Firma Weko to militarny sklep online posiadający bardzo bogatą i niezwykle obszerną ofertę pirotechniczną. Sklep istnieje już od roku 1991 i w tym momencie cieszy się bardzo duża popularnością. Weko jest dzisiaj wiodącą korporacją świadczącą usługi pirotechniczne. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pirotechników, którzy posiadają odpowiednie wiedzę praktyczną, wysokie kwalifikacje , a dodatkowo niezbędne uprawnienia do pracy.
Kategoria:   Inne
Hobby Rozrywka
Firma Lewand ma bardzo interesującą ofertę obejmującą różnorakie propozycje z zakresu przetwórstwa owocowo- warzywnego jak przynajmniej prażone jabłka, wiśnie w żelu, powidła, marmolady, kompoty. Wieloletnie praktykę, staranność wykonywanych przetworów stwarza że wszelkie towary są najwyższej jakości , Propozycja dostosowana do potrzeb i zaleceń stawianych przez klientów, a również staranność i stała kontrola produkcji wyróżniają korporację Lewand na naszym rynku.
Kategoria:   Inne