Katalog Stron WWW

 
 

psycholog Białystok

Opis psycholog Białystok Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp
Url http://www.ideapsychoterapia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychoterapia   psycholog   pomoc psychologiczna
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1758
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Przychodnia psychiatryczna w Poznaniu (Wielkopolska). Dr n. med. Paulina Klonowska-Woźniak - psychoterapeuta, seksuolog, psychiatra Poznań. Zaburzenia snu, terapia, kryzys pomoc, choroba psychiczna, depresja, nerwica leczenie skutecznie. Lekarz specjalista psychiatra oraz seksuolog prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny i seksuologiczny w Poznaniu. Zapraszamy - seksuolog, psycholog, terapeuta, psychiatra prywatnie Poznań.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Serwis poświęcony psychoterapii humanistycznej. Pisany przez psychoterapeutę, który stawia sobie i innym terapeutom pytania dotyczące ważnych kwestii uprawiania psychoterapii. Autor opiera się w swoich rozważaniach głównie na perspektywie psychoterapii egzystencjalnej oraz terapii Gestalt. Witryna gromadzi teksty spoza oficjalnego nurtu psychologii i psychoterapii i porusza zagadnienia kontrowersyjne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi korzystają z metody opracowanej przez doktora Arnolda Mindella zwanej w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie w przypadkach stresu, pracoholizmu, w warsztatach rozwojowych oraz psychologicznych podłożach chorób somatycznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Polana jest ośrodkiem zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów uzależnień, doktorów psychiatrii z wieloletnią praktyką lekarską i dużym doświadczeniem terapeutycznym. Pomagamy uzależnionym i innym pacjentom z problemami osobowościowymi w leczeniu tymczasowych trudności oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w przyszłości. Organizujemy także terapie dorosłych dzieci alkocholików.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia