Katalog Stron WWW

 
 
Opis Kancelaria notarialna katowice Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Url http://notariuszmajer.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Słowa kluczowe notariusz   notariusz katowice   kancelaria notarialna
Data dodania Nov 14, 2017
ID linku 19467
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Jeżeli mieszkasz na terenie trójmiasta lub w okolicach to koniecznie zapoznaj się z wszystkimi usługami przygotowanymi przez kancelarii notarialnej Anny Bladowskiej. Jak wiadomo w wielu sytuacjach pomoc notariusza jest wymagana prawem dlatego sporządzanie rozmaitych odpisów, wypisów, oświadczeń i aktów notarialnych tylko i wyłącznie z kancelarią notarialną Anny Bladowskiej
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Małgorzata Hędrzak-Słota to Notariusz w Krakowie, sporządzający: akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, protokoły, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, testamenty.
Kancelaria mieści się na pierwszym piętrze budynku i czynna jest w godzinach od 9-17, przy czym istnieje możliwość ustalenia innych terminów po uzgodnieniu z notariuszem.
Przed budynkiem znajduje się kilka miejsc parkingowych. Istnieje też możliwość zaparkowania samochodu w pobliskich uliczkach, gdyż Kancelaria znajduje się poza strefą płatnego parkowania.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
W Nowym Sączu zlokalizowana jest Kancelaria Notarialna Anny Smal-Rajcy, która zajmuje się dokonywaniem przeróżnych czynności notarialnych. Wśród najczęściej sporządzanych aktów notarialnych znajdują się umowy sprzedaży, zamiany czy też darowizny, dotyczące nieruchomości albo lokali, umowy spółek, majątkowe umowy między małżonkami, testamenty, pełnomocnictwa, a także umowy działu spadku, zniesienia własności oraz wszelkie poświadczenia autentyczności podpisów i kopii dokumentów i dat pozostawania osób przy życiu czy też we wskazanym miejscu. Prócz tego notariusz spisuje protokoły z zebrań i zgromadzeń różnych podmiotów, w tym współwłaścicieli spółek oraz wspólnot. W kancelarii przyjmowane są na przechowywanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Na stronie internetowej znajdą Państwo te i pozostałe informacje, w tym o opłatach i dokumentach potrzebnych do dokonania czynności notarialnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Jeśli stanęliście Państwo przed koniecznością dokonania wyboru odpowiedniego notariusza, zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś. Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak z uwagi na brak rejonizacji usług notarialnych, klientem tej Kancelarii może zostać każdy. Przedstawiana Kancelaria proponuje wykonywanie wszystkich czynności określonych ustawą Prawo o Notariacie. To Kancelaria kierowana przez profesjonalnego, rzetelnego notariusza, mającego długoletnie doświadczenie. Tu uzyskacie Państwo szczegółowe porady prawne, dotyczące takich czynności jak testamenty, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, akty poświadczenia dziedziczenia a także umowy dotyczące obrotu nieruchomością. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria notarialna Anny Słodkowskiej-Pęk Kraków oferuje obsługę notarialną na najwyższym poziomie. Klient, jeśli chce skorzystać z naszej oferty powinien wcześniej skontaktować się z obsługą kancelarii celem pozyskania dokładnych informacji odnoszących się do tego, jakie dokumenty należy skompletować do konkretnej czynności notarialnej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy. Profil usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów dla weksli, odpisów dokumentów. Gdy zachodzi potrzeba notariusze przygotowują także projekty aktów i oświadczeń. Zajmujemy się dodatkowo przechowywaniem ważnych dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie