Katalog Stron WWW

 
 
Opis Kancelaria notarialna katowice Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Url http://notariuszmajer.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Słowa kluczowe notariusz   notariusz katowice   kancelaria notarialna
Data dodania Nov 14, 2017
ID linku 19467
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Kancelaria notariusza Magdaleny Sieradz-Podsiadły jest w Grodzisku Mazowieckim. Zajmuję się tworzeniem wszelkich aktów notarialnych, w tym: umów sprzedaży, darowizny, zamiany dotyczących nieruchomości, majątkowych umów pomiędzy małżonkami, umów spółek, pełnomocnictw, oświadczeń i wielu innych. Ponadto wydaję poświadczenia autentyczności podpisów i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów i sporządzam takie odpisy oraz wypisy. Podejmuje się spisywania protokołów w czasie spotkań albo zebrań różnego typu podmiotów gospodarczych. W kancelarii istnieje możliwość sporządzenia testamentu, a także jego otwarcia oraz ogłoszenia. Ponadto przyjmuję na przechowywanie cenne dokumentów, papiery wartościowe i pieniądze. Dostarczam także oświadczenia. Więcej informacji umieszczono na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Każdemu przeciętnemu człowiekowi rejent kojarzy się z kwestiami znacznymi, nic dziwnego, mianowany na swoją misję przez ministra sprawiedliwości notariusz jest urzędnikiem publicznym, który powołany jest, aby swoją znajomością prawa, zasadami i doświadczeniem wspierał uwierzytelnić formalne decyzje. Czym więc w detalach zajmuje się notariusz? Sporządza dokumenty, różnego typu akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów i umowy. Taką aktywność prowadzi śląska Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner. Swoim autorytetem i wiedzą zapewniają przestrzeganie praw należytych stronom oraz osobom, dla których wykonywane przez nich czynności mogą przynosić skutki prawne. Więcej o firmie na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria Notarialna znajdująca się w przedwojennej kamienicy przy ul. Brackiej 20/17 w Warszawie, niedaleko stacji metra Centrum.

Tel: 22 827 25 38, Mail sekretariat@kancelarianotarialna.eu
www.kancelarianotarialna.eu

Czynna 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17

Fachowa obsługa przez dwóch Notariuszy, Krzysztofa Kruszewskiego oraz Agatę Perczyńską.

Zapraszamy!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Jeżeli mieszkasz na terenie trójmiasta lub w okolicach to koniecznie zapoznaj się z wszystkimi usługami przygotowanymi przez kancelarii notarialnej Anny Bladowskiej. Jak wiadomo w wielu sytuacjach pomoc notariusza jest wymagana prawem dlatego sporządzanie rozmaitych odpisów, wypisów, oświadczeń i aktów notarialnych tylko i wyłącznie z kancelarią notarialną Anny Bladowskiej
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Polski Serwer Prawa zawiera informacje z zakresu: ustawy, rozporządzenia, nowelizacje ustaw, kodeksy cywilny, karny, pracy i in. Strona przedstawia program "Kancelaria Notarialna" - oprogramowanie dla notariuszy, oprogramowanie do zarządzania kancelarią notarialną. Strona przedstawia program "Kancelaria Notarialna" - oprogramowanie do zarządzania kancelarią notarialną, oprogramowanie dla notariuszy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz