Katalog Stron WWW

 
 
Opis Kancelaria notarialna katowice Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Url http://notariuszmajer.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Słowa kluczowe notariusz   notariusz katowice   kancelaria notarialna
Data dodania Nov 14, 2017
ID linku 19467
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

W 1996 roku została założona Kancelaria Notarialna Ewy Opary w Bydgoszczy. Wszystkie czynności notarialne realizowane są również na zlecenie osób fizycznych, jak i podmiotów prawnych. Prowadzona działalność obejmuje wszystkie czynności notarialne związane ze przygotowywaniem aktów notarialnych i projektów aktów, protestów czeków i weksli, a także tworzeniem innego rodzaju dokumentów. Co więcej notariusz zajmuje się poświadczaniem dziedziczenia ustawowego czy też testamentowego, poświadcza własnoręczność podpisów, zgodność odpisów, wyciągów bądź kopii z okazanymi dokumentami, a także daty okazania dokumentów i pozostawania osób przy życiu albo w określnych miejscach. Oprócz wymienionych wyżej czynności, tworzone są protokoły z różnego rodzaju spotkań, doręczane oświadczenia oraz przechowywane są pieniądze i papiery wartościowe, dokumenty oraz dane, także w wersji elektronicznej. Więcej na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria notariusza Mai Bruździak, która znajduje się w centrum Warszawy, realizuje pełen zakres czynności notarialnych. Naturalnie, przygotowywane są tutaj różne rodzaje aktów notarialnych, w tym umowy sprzedaży, zamiany i inne, tyczące się nieruchomości czy też lokali, majątkowe umowy małżeńskie, umowy spółek i między spółkami i pozostałymi podmiotami prawnymi, testamenty, odpisy i wypisy oraz akty poświadczenia dziedziczenia. Poza tym można tu uzyskać różne poświadczenia zgodności kopii z oryginałem dokumentu, wpisy oraz odpisy dokumentów, można poświadczyć własnoręczność podpisów i daty okazania dokumentów. Notariusz także spisuje protokoły na spotkaniach i zgromadzeniach, na przykład protokołuje uchwały tyczące się zmiany firmy i siedziby spółki, powiększenia kapitału zakładowego i transforamcji spółki. Istnieje możliwość złożenia pieniędzy lub papierów wartościowych do depozytu. Kancelaria jest zaadaptowana do osób niepełnosprawnych. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria Notarialna znajdująca się w przedwojennej kamienicy przy ul. Brackiej 20/17 w Warszawie, niedaleko stacji metra Centrum.

Tel: 22 827 25 38, Mail sekretariat@kancelarianotarialna.eu
www.kancelarianotarialna.eu

Czynna 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17

Fachowa obsługa przez dwóch Notariuszy, Krzysztofa Kruszewskiego oraz Agatę Perczyńską.

Zapraszamy!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Polski Serwer Prawa zawiera informacje z zakresu: ustawy, rozporządzenia, nowelizacje ustaw, kodeksy cywilny, karny, pracy i in. Strona przedstawia program "Kancelaria Notarialna" - oprogramowanie dla notariuszy, oprogramowanie do zarządzania kancelarią notarialną. Strona przedstawia program "Kancelaria Notarialna" - oprogramowanie do zarządzania kancelarią notarialną, oprogramowanie dla notariuszy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rybnej 1 w Będzinie, w sąsiedztwie będzińskiego zamku.
W pobliżu kancelarii znajdują się miejsca parkingowe z których możecie Państwo skorzystać dokonując czynności notarialnych.
Notariusz Katarzyna Różycka
ul. Rybna 1
42-500 Będzin
Tel.: 032 77 83 111
Tel. kom.: 608 366 664
Fax.: 032 77 83 112
Kancelaria czynna:
Poniedziałek 9.00 – 17.00
Wtorek – Piątek 9.00 – 16.00
Istnieje możliwość ustalenia innego terminu spotkania poza godzinami pracy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne