Katalog Stron WWW

 
 
Opis Kancelaria notarialna katowice Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Url http://notariuszmajer.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Słowa kluczowe notariusz   notariusz katowice   kancelaria notarialna
Data dodania Nov 14, 2017
ID linku 19467
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Jeśli stanęliście Państwo przed koniecznością dokonania wyboru odpowiedniego notariusza, zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś. Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak z uwagi na brak rejonizacji usług notarialnych, klientem tej Kancelarii może zostać każdy. Przedstawiana Kancelaria proponuje wykonywanie wszystkich czynności określonych ustawą Prawo o Notariacie. To Kancelaria kierowana przez profesjonalnego, rzetelnego notariusza, mającego długoletnie doświadczenie. Tu uzyskacie Państwo szczegółowe porady prawne, dotyczące takich czynności jak testamenty, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, akty poświadczenia dziedziczenia a także umowy dotyczące obrotu nieruchomością. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria notariusza Mai Bruździak, która znajduje się w centrum Warszawy, realizuje pełen zakres czynności notarialnych. Naturalnie, przygotowywane są tutaj różne rodzaje aktów notarialnych, w tym umowy sprzedaży, zamiany i inne, tyczące się nieruchomości czy też lokali, majątkowe umowy małżeńskie, umowy spółek i między spółkami i pozostałymi podmiotami prawnymi, testamenty, odpisy i wypisy oraz akty poświadczenia dziedziczenia. Poza tym można tu uzyskać różne poświadczenia zgodności kopii z oryginałem dokumentu, wpisy oraz odpisy dokumentów, można poświadczyć własnoręczność podpisów i daty okazania dokumentów. Notariusz także spisuje protokoły na spotkaniach i zgromadzeniach, na przykład protokołuje uchwały tyczące się zmiany firmy i siedziby spółki, powiększenia kapitału zakładowego i transforamcji spółki. Istnieje możliwość złożenia pieniędzy lub papierów wartościowych do depozytu. Kancelaria jest zaadaptowana do osób niepełnosprawnych. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Jeżeli poszukujesz notariusza w Bydgoszczy, przedstawiamy Kancelarię Notarialną Lucyna Lissewska notariusz w Bydgoszczy. W naszej Kancelarii dokonujemy wszystkich czynności notarialnych. Notariusz poświadcza: własnoręczność podpisu, zgodność odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, datę okazania dokumentu, pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu i inne. Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeżeli natomiast przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności czynności notarialne są realizowane poza kancelarią notarialną. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, zrealizowanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rybnej 1 w Będzinie, w sąsiedztwie będzińskiego zamku.
W pobliżu kancelarii znajdują się miejsca parkingowe z których możecie Państwo skorzystać dokonując czynności notarialnych.
Notariusz Katarzyna Różycka
ul. Rybna 1
42-500 Będzin
Tel.: 032 77 83 111
Tel. kom.: 608 366 664
Fax.: 032 77 83 112
Kancelaria czynna:
Poniedziałek 9.00 – 17.00
Wtorek – Piątek 9.00 – 16.00
Istnieje możliwość ustalenia innego terminu spotkania poza godzinami pracy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kancelaria notarialna Anny Słodkowskiej-Pęk Kraków oferuje obsługę notarialną na najwyższym poziomie. Klient, jeśli chce skorzystać z naszej oferty powinien wcześniej skontaktować się z obsługą kancelarii celem pozyskania dokładnych informacji odnoszących się do tego, jakie dokumenty należy skompletować do konkretnej czynności notarialnej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy. Profil usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów dla weksli, odpisów dokumentów. Gdy zachodzi potrzeba notariusze przygotowują także projekty aktów i oświadczeń. Zajmujemy się dodatkowo przechowywaniem ważnych dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie