Katalog Stron WWW

 
 
Opis Kancelaria notarialna katowice Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Url http://notariuszmajer.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Słowa kluczowe notariusz   notariusz katowice   kancelaria notarialna
Data dodania Nov 14, 2017
ID linku 19467
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Jeżeli poszukujesz notariusza w Bydgoszczy, przedstawiamy Kancelarię Notarialną Lucyna Lissewska notariusz w Bydgoszczy. W naszej Kancelarii dokonujemy wszystkich czynności notarialnych. Notariusz poświadcza: własnoręczność podpisu, zgodność odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, datę okazania dokumentu, pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu i inne. Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeżeli natomiast przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności czynności notarialne są realizowane poza kancelarią notarialną. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, zrealizowanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria z siedzibą w Oświęcimiu proponuje Państwu kompleksowe usługi notarialne. Atutem naszej firmy jest profesjonalne doradztwo oraz bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki solidności i bogatej praktyce zawodowej zdobiliśmy zaufanie sporego grona stałych klientów, którzy polecają nas innym. Zapewniamy, iż do każdego klienta podchodzimy nadzwyczaj indywidualnie i przestrzegamy tajemnicy zawodowej. Obowiązek zachowania tajemnicy trwa również po zakończeniu współpracy z naszą kancelarią. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu i gwarantujemy Państwu zadowolenie ze współpracy z nami. Czynności notarialne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Każdemu przeciętnemu człowiekowi rejent kojarzy się z kwestiami znacznymi, nic dziwnego, mianowany na swoją misję przez ministra sprawiedliwości notariusz jest urzędnikiem publicznym, który powołany jest, aby swoją znajomością prawa, zasadami i doświadczeniem wspierał uwierzytelnić formalne decyzje. Czym więc w detalach zajmuje się notariusz? Sporządza dokumenty, różnego typu akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów i umowy. Taką aktywność prowadzi śląska Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner. Swoim autorytetem i wiedzą zapewniają przestrzeganie praw należytych stronom oraz osobom, dla których wykonywane przez nich czynności mogą przynosić skutki prawne. Więcej o firmie na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria notarialna Anny Słodkowskiej-Pęk Kraków oferuje obsługę notarialną na najwyższym poziomie. Klient, jeśli chce skorzystać z naszej oferty powinien wcześniej skontaktować się z obsługą kancelarii celem pozyskania dokładnych informacji odnoszących się do tego, jakie dokumenty należy skompletować do konkretnej czynności notarialnej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy. Profil usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów dla weksli, odpisów dokumentów. Gdy zachodzi potrzeba notariusze przygotowują także projekty aktów i oświadczeń. Zajmujemy się dodatkowo przechowywaniem ważnych dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Funkcjonująca w Lublinie Kancelaria Notarialna not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego rozpoczęła działalność 1 lutego 2007 roku, zaś jej podbudowę egzystowała indywidualna kancelaria prowadzona do tego czasu przez pierwotnego z obecnych wspólników, a w której Piotr Banderski pełnił funkcję aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria angażuje również asesora notarialnego Michała Rzączyńskiego, który może zastępować notariuszy przy wszystkich czynnościach notarialnych. Swoim Klientom kancelaria oferuje kompleksowe usługi takie jak sporządzanie aktów notarialnych, w przypadkach, gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawne bądź istnieje taka wola stron, notarialne akty poświadczenia dziedziczenia oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, a także sporządza różnorodne poświadczenia, w tym miedzy innymi o własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu, czy zgodności odpisu z okazanym dowodem. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz