Katalog Stron WWW

 
 

Stolbram - bramy, automatyka do bram, ogrodzenia.

Opis Stolbram - bramy, automatyka do bram, ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy, ogrodzenia, automatykę i sterowanie do bram, bramy garażowe, przemysłowe, segmentowe, uchylne, bramy wiśniowski, bramy wjazdowe, bramy przesuwne, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, automatyka, łączniki betonowe, furtki, kraty, balustrady, barierki, pochwyty i poręcze. Zapraszamy do współpracy.


Firma "Stol-Bram" s.c. działająca na rynku od 1996 roku obecnie pełniąca funkcję Składu Fabrycznego firmy "Wiśniowski" oraz Głównego Dystrybutora firmy "Came" ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie dostawy, montażu oraz serwisu, następującego asortymentu:

- bramy,
- bramy garażowe (segmentowe, rolowane, uchylne, dwuskrzydłowe, podwieszane),
- bramy przemysłowe (segmentowe, aluminiowe, rolowane, przesuwne),
- automatyka do bram garażowych i przemysłowych,
- systemy ogrodzeniowe (bramy, furtki, przęsła),
- automatyka do bram ogrodzeniowych,
- stolarka aluminiowa,
- drzwi przeciwpożarowe.

Swoim Klientom oferujemy krótkie terminy realizacji, szybkie dostawy, realizacje nietypowych zamówień oraz atrakcyjne ceny. Nasza współpraca z Klientami obejmuje porady, kalkulacje, pomiary oraz montaż.Automatyka do bram stanowi ważną grupę oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy sprzedaż oraz montaż automatyki do bram skrzydłowych, bram przesuwnych oraz garażowych. Automatyka do bram Came i Wiśniowski przeznaczona jest do użytku prywatnego oraz odpowiednio przygotowane siłowniki również do pracy intensywnej. Zapraszamy do współpracy.
Url http://www.stolbram.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Budownictwo > Drzwi
Budownictwo > Materiały budowlane
Słowa kluczowe bramy   bramy garażowe   bramy przemysłowe   bramy segmentowe   bramy uchylne   bramy wiśniowski   bramy wjazdowe   bramy przesuwne   ogrodzenia posesyjne   ogrodzenia przemysłowe   automatyka   automatyka do bram   szlabany   sterowanie do bram   sterowanie bram   ro
Data dodania Jan 7, 2010
ID linku 3775
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Firma zajmuje się sprzedażą i skupem maszyn i urządzeń stosowanych przemyśle spożywczym, a w szczególności maszyn oraz linii rozlewniczych do produkcji alkoholi i wody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy nowe i używane monobloki, tribloki, etykieciarki, pakowaczki oraz nalewaczki. D.J. Europol oferuje także nieruchomości na sprzedaż oraz skupuje obiekty przemysłowe, takie jak: gorzelnie, hale produkcyjne i gospodarstwa rolne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
MESKON Sp. z o.o. oferuje dostawy aparatury pomiarowej dla pomiarów poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, masy i innych wielkości fizycznych, dostawy pirometrów, różnego rodzaju zaworów odcinających, regulacyjnych i specjalnych, wagoprzenośniki taśmowe i ślimakowe, wagi zbiornikowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem a na pewno znajdą Państwo coś dla swojej firmy lub prywatnie dla siebie co będzie przydatne w firmie lub domowych czynnościach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma HARD Sp. z o.o. jest od ponad 10-ciu lat autoryzowanym dealerem firmy Exactcut. Exactcut to projektowanie i produkcja zautomatyzowanych systemów do cięcia i późniejszej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. Nasza oferta składa się z przecinarek tarczowych i pił tarczowych.

Dzięki modułowej budowie produkty dostarczane przez firmę HARD mają możliwość dostosowania do potrzeb Klienta.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Lenze przekładnie, reduktory, motoreduktory. Oferta zawiera kompletne układy napędowe, przekładnie walcowe, kątowe, ślimakowe, stożkowe. Przekładnie i motoreduktory składane są na bieżąco wg indywidualnych zamówień. Zamówienia realizujemy zgodnie z naszymi wyliczeniami bądż też klientów. Reduktory planetarne i kątowo-walcowe. Przekładnie Lenze, motoreduktory, przekładnie kątowe ślimakowe,walcowe,stożkowe sprzedaż serwis. Falowniki regulacja prędkości, przekładnie walcowe. Wsparcie techniczne 601-747-565,
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne
Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji przedsiębiorstwa Kliper z Gdańska. Specjalizacją naszą są usługi z obszaru wyposażania oraz remontów statków. Przeprowadzamy prace rurarskie i maszynowe. Zajmujemy się prefabrykacją i montażem układów rurarskich ze stali węglowej, stali nierdzewnej i miedzi takich jak: układy hydrauliczne, paliwowe, olejowe, wody chłodzącej, oleju grzewczego, gazów wydechowych, instalacje sanitarne. Od 2007 roku ściśle współpracujemy ze Stocznią Północną S. A. w zakresie wykonawstwa prac rurarskich i maszynowych. Nasi fachowcy to profesjonaliści, którzy mają należyte kursy oraz certyfikaty do przeprowadzania określonych prac. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna propozycja firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny