Katalog Stron WWW

 
 

Rynek finansowy

Opis Rynek finansowy Prezentujemy w pełni niezależny, opiniotwórczy portal finansowy, który w łatwy i przystępny dla każdego sposób wprowadzi Państwa w struktury i zasady jakie panują na Polskich i zagranicznych rynkach finansowych. Szereg przydatnych dla każdego informacji pozwoli na celowe i bezpieczne poruszanie się w świecie banków, kredytów i lokat, bez dodatkowego stresu i niebezpieczeństwa niepotrzebnych wydatków, czy opłat. Ponadto, portal ten pozwala Państwu na wyrażenie własnej opinii i oceny na temat poszczególnych elementów rynku, a tym samym da Państwu realny wpływ na zmiany jakie dokonują się w tej dziedzinie życia. Dlatego właśnie, każdy z naszych użytkowników staje się nie tylko świadomym klientem banków i konsumentem produktów finansowych, a również, poprzez wyrażanie swoich opinii i komentarzy, kształtuje poszczególne elementy rynku finansowego.
Url http://www.debetkarta.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Banki
Słowa kluczowe konta   lokaty   fundusze   banki   kredyty
Data dodania Feb 10, 2010
ID linku 4374
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Banki

Bank Spółdzielczy w Szczytnie ma przeszło 100 - letnią historię. Jesteśmy instytucją przyjazną dla klientów oraz skutecznie funkcjonujemy na rzecz rozwoju lokalnego środowiska. Prowadzona aktywność jest ukierunkowana na obsługę rolników, klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorców, innych firm i instytucji. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której odnajdą Państwo: konta osobiste i firmowe, dla rolników, z dostępem przez Internet, karty kredytowe oraz płatnicze, lokaty, kredyty hipoteczne i gotówkowe. Dodatkowo oferujemy korzystne ubezpieczenia towarzystwa Concordia oraz realizujemy międzynarodowe przekazy Western Union. Jesteśmy elastyczni, chcemy jak najlepiej dostosować nasze usługi do wymagań klientów i wciąż się rozwijamy. Posiadamy lokalną sieć 15placówek oraz 14 bankomatów. Dokładną propozycję zaprezentowaliśmy na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Banki
Szukasz kredytu? Tu go znajdziesz. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych i samochodowych. Sprawdź nasze porównanie kredytów np. hipotecznych i zamów wybrany kredyt przez internet. Dowiedz się ponadto jakie ma oprocentowanie. Brakuje Ci gotówki? Sprawdź nasze pożyczki gotówkowe przez internet. Wybierz najlepszą i najtańszą wypełniając elektroniczny wniosek. Na stronie ponadto prywatne pożyczki gotówkowe, między ludźmi. Wszystkie nasze kredyty gotówkowe przedstawione są w zbiorczym zestawieniu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe
Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana .Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu ,lokaty lub inwestycji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Biznes Ekonomia > Kredyty
Szukasz dobrego i taniego kredytu? Dzięki stronie online.biorekredyt.pl porównasz najpopularniejsze produkty finansowe oferowane na polskim rynku. Dzięki narzędziom, które udostępniamy naszym użytkownikom szczegółowo porównasz każdy produkt, złożysz wniosek i załatwisz wszystkie formalności. Wszystko przez internet. Dzięki forum dyskusyjnemu możesz dzielić się doświadczeniami z innymi.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Serwis internetowy KredytWeb.pl powstał dla wszystkich, którzy szukają informacji dotyczących giełdy i banków w jednym miejscu. Dzięki dostępnej porównywarce ofert, każdy dobierze odpowiednio lokatę, kredyt czy konto do swoich wymagań. Prócz tego każdy znajdzie wszystkie dostępne kursy walut i przede wszystkim słupki giełdowe, które pozwolą na ocenę, czy inwestować czy nie. W serwisie także informacje dotyczące ubezpieczeń i ich ofert. Zasoby całkowicie bezpłatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych finansami i nie tylko.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Banki