Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe

Opis Biuro rachunkowe Serwis Biurarachunkowe to jeden z najobszerniejszych katalogów biur rachunkowych, biegłych rewidentów i doradców podatkowych w Polsce. Dodaj swoje biuro do naszego serwisu i bądź widoczny dla klientów. Posiadamy bazę biur z całej Polski dlatego Ty tez musisz tu być. Wystarczy wypełnić prosty formularz aby dodać biuro rachunkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania do umieszczania wpisów dotyczące biur rachunkowych.
Url http://www.biurarachunkowe.org
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe Biuro rachunkowe   Biura rachunkowe
Data dodania Mar 2, 2010
ID linku 4821
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Założona przez aktuariuszy spółka Prospecto istnieje na rynku od 2000 roku i jest obecnie jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm zajmujących się doradztwem aktuarialnym.
Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia aktuarialnego dopasowanego do indywidualnych wymagań.

Oferujemy szeroki zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu zobowiązań wynikających z tytułu dodatkowych, pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom (nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalno - rentowe i pośmiertne oraz deputaty węglowe, ulgi w odpłatnościach za energię czy przejazdy). Wszystkie prowadzane przez aktuariuszy wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

O naszym profesjonalizmie świadczyć może wykonanie ponad 1 000 wycen oraz blisko 500 zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników, jak i mniejsze firmy oferujące pracę kilkunastu osobom.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Decydują się współprace z biurem księgowym bądź rachunkowym należy dokładnie określić zakres współpracy. Ze względu na kompleksowość oferty biur rachunkowych i księgowych można przekazać całą dokumentację lub tylko niektóre dziedziny. Jednakże ze względu na to, że biura rachunkowe wśród swoich pracowników posiadają profesjonalistów z wielu dziedzin powierzenie biurze dokumentacji księgowej, urzędowej, kadrowej i płacowej będzie dobrym rozwiązaniem. Ponadto wiele biur oferuje także usługi doradcze, dzięki temu w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów biuro rachunkowe podzieli się swoją wiedzą. Wobec powyższego współpraca z biurem rachunkowym powinna układać się sprawnie i profesjonalnie, co będzie dla zleceniodawcy stanowiło także wymierną korzyść.
Solidne biuro rachunkowe to takie które jest na bieżąco z przepisami a każdy klient jest dla niego tak samo ważny. Bez wątpienia takim biurem jest Biuro Rachunkowe PROEFEKT.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Myślisz nad zmienieniem dotychczasowego biura rachunkowego? A może zakładasz właśnie działalność i szukasz biura, które zatroszczy się o księgi Twojego przedsiębiorstwa? Powód Twoich wyszukiwań biura rachunkowego jest bez znaczenia! Zaprojektowana przez nas propozycja zaintryguje zarówno osoby prowadzące już firmę jak i początkujących przedsiębiorców. By sprawdzić prawdziwość słów zapisanych wyżej, zaznajom się ze szczegółami propozycji, jaką opublikowaliśmy na naszej firmowej stronie. Winny one być dla Ciebie rzeczywiście interesujące, gdyż cieszymy się bardzo wysoką pozycją pośród firm oferujących usługi rachunkowe funkcjonujących w mieście. Jesteśmy z tego powodu pewni, iż docenisz nasze doświadczenie i umiejętności i powierzysz w nasze ręce rachunkowość swojej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe EKONOMIK s.c. działa na rynku od 1999 roku, oferując fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych. Realizuje zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi wykładniami przepisów, poglądami i praktyką orzeczniczą organów podatkowych i sądów. Powierzając nam wszystkie formalności wynikłe z bieżącego funkcjonowania firmy zyskają Państwo cenny czas, pieniądze oraz spokojną głowę. Odciążymy Państwa także w czasochłonnych kontaktach z urzędami skarbowymi i Zus.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Accoprofis zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. A w niej kompleksowa obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw. Accoprofis prowadzi pełną obsługę rachunkową, w której zawiera się także obsługa kadr i płac. Wykonujemy naszą pracę w sposób dokładny i rzetelny. Oferujemy pełen profesjonalizm i doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość