Katalog Stron WWW

 
 

Heynalista - Przemyśl wczoraj, dziś, jutro

Opis Heynalista -  Przemyśl wczoraj, dziś, jutro Hejnalista odgrywał w życiu miasta ważną rolę. Odmierzał swym sygnałem czas, nadawał swoisty rytm życia społeczności lokalnej. Trąbił na otwarcie i zamkniecie bram miasta, w chwilach radosnych jak i smutnych. Dziś hejnalistę można spotkać w niewielu miejscach. Blog ten jest próbą przywrócenia hejnalisty miastu - na miarę czasów, potrzeb i możliwości. Będę starał się nie tyle opisywać swój punkt widzenia z cyber-wieży, ale przede wszystkim sygnalizować istnienie miejsc, sytuacji, wydarzeń i problemów dotyczących miasta i jego mieszkańców. Staromiejski rynek w Przemyślu, plany jego rewitalizacji i referendum w tej sprawie to tematy pierwszych wpisów na tym blogu - miejsca, sytuacje, wydarzenia i problemy dotyczące Przemyśla i jego mieszkańców.
Url http://heynalista.blox.pl
Kategoria Internet > Blogi
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Inne > Strony prywatne
Słowa kluczowe przemyśl   rynek   referendum   blog   rewitalizacja  
Data dodania Apr 19, 2009
ID linku 572
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Blogi

Blog zawiera najaktualniejsze informacje ze świata na temat dotykowego telefonu Nokia 5800 XpressMusic. Redakcja portalu przeprowadza również profesjonalne testy wraz z materiałami wideo. Użytkownik znajdzie na stronie artykuły dotyczące Nokii 5800 XpressMusic i innych telefonów z muzycznej serii XpressMusic. W przyszłości będzie dostępny również download, w którym będzie można pobrać gry, programy, motywy itp. na telefony z systemem Symbian. Redakcja 5800xpressmusic.pl sporządza co jakiś czas raporty cenowe dotyczące telefonów z serii XpressMusic.
Kategoria:   Internet > Blogi
Nasz portal pozwala na zapoznanie się z tematyką tworzenia serwisów internetowych. Trudno byłoby zliczyć dzisiaj wszystkie polskie strony internetowe. Jest ich mnóstwo, i to właściwie z każdej dziedziny. Ale trudno się dziwić temu – przecież każda firma stara się o to, aby zaistnieć w Internecie. Inaczej ma małe szanse na dotarcie do potencjalnego klienta. Dlatego w dzisiejszych czasach takie oferty jak na przykład tworzenie stron www Warszawa są na porządku dziennym. Ciekawie zaprojektowana witryna www jest niezbędnym składnikiem reklamy internetowej. Tworzenie stron internetowych jest bardzo łatwym zadaniem (proste strony) lub wymagającym dużych umiejętności w przypadku skomplikowanych portali np. dla firm. Strona internetowa musi przyciągać uwagę internautów nie tylko treścią, ale również szatą graficzną.
Kategoria:   Internet > Blogi
M-hosting.eu to kompendium wiedzy na temat Internetu i stron www. Dzięki nam poznasz najistotniejsze informacje dotyczące takich tematów jak: hosting czy pozycjonowanie stron internetowych. Ponadto wyjaśnimy Ci także czym są domeny i SEO. Z nami wybór hostingu będzie łatwiejszy.M-hosting.eu to kompendium wiedzy na temat Internetu i stron www. Dzięki nam poznasz najistotniejsze informacje dotyczące takich tematów jak: hosting czy pozycjonowanie stron internetowych. Ponadto wyjaśnimy Ci także czym są domeny i SEO. Z nami wybór hostingu będzie łatwiejszy.
Kategoria:   Internet > Blogi
Ciekawy na bieżąco rozbudowywany blog poświęcony PHP, Photoshop, JQuery, Pozycjonowaniu. Znaleźć tu można różne informacje związane z projektowaniem stron www. Główny nacisk jest nałożony na materiały takie jak, galerie, menu, pędzle i kształty do Photoshopa, ikony internetowe, rożnego rodzaju skrypty PHP oraz najważniejsze porady związane z pozycjonowanie stron WWW(SEO).
Wykorzystaj to do polepszenia wyglądu i pozycji swojej strony w wyszukiwarkach Wszystkie zamieszczone na stronie materiały są darmowe.
Kategoria:   Internet > Blogi
Imię to identyfikator człowiek stąd też znaczenie imion jest tak ważne. Wierzono kiedyś, wierzy się i dziś, że imię wpływa na całe życie człowieka. Znaczenie imion jest ważne również z tego względu, że ma się podobać innym. Dziecko często czuje się pokrzywdzone przez swoje imię. Warto, więc przed nadaniem imienia zapoznać się ze znaczeniami i z trendem jaki panuje. Jeśli chcesz poznać znaczenie swojego imienia zajrzyj do nas.
Kategoria:   Internet > Blogi