Katalog Stron WWW

 
 

Cyfrowy Polsat

Opis Cyfrowy Polsat Blog SyfowyPolsat.pl jest nieoficjalnym serwisem poświęconym największej obecnie platformie telewizji cyfrowej, jaką niewątpliwie jest Cyfrowy Polsat, nazywany przez autora bloga Syfowym Polsatem. Powstał w wyniku frustracji jednego z pełnomocników handlowych tejże platformy. Na blogu znajdziemy m.in. wszelkie sprawy dotyczące Cyfrowego Polsatu, tj. aktualne oferty i promocje, dostępny sprzęt, problemy abonentów z umowami, czyli to, co jest małym druczkiem. Autor skupia się również na szydzeniu z Syfowego Polsatu, a także z osób odpowiedzialnych za kierowanie korporacją oraz osób zajmujących się marketingiem.
Url http://syfowypolsat.pl
Kategoria AGD RTV > Sprzęt RTV
Internet > Blogi
Słowa kluczowe cyfrowy polsat   polsat   telewizja cyfrowa   telewizja satelitarna   telefonia komórkowa   internet   pakiety tv   oferta   promocja   dekoder   dekodery   telefony   polsat cyfrowy
Data dodania Sep 28, 2010
ID linku 9534
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w AGD RTV > Sprzęt RTV

Na stronie firmy Euroactiv, autoryzowanego dystrybutora telewizji satelitarnej Cyfra+ możesz uzyskać informację o ofercie programowej oraz usługach jakie oferuje Cyfra+, zapoznasz się historią naszej firmy, dowiesz się jak skorzystać z naszych usług. A jest w czym wybierać: Cyfra+, a wraz z nią firma Euroactiv, to najprężniej rozwijająca się platforma elektronicznej rozrywki. Sam dobór pakietów programów telewizyjnych to dopiero początek. Asortyment usług dodatkowych jest o wiele szerszy i zawiera między innymi: możliwość nagrywania programów i odtwarzania ich o dowolnej porze, telewizję na żądanie, multiroom - dwa niezależne dekodery abyś mógł się cieszyć telewizją w każdym miejscu swojego domu. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Euroactiv.
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Firmy wg branż > AGD RTV
Firma GR Piotr Świątkowski zajmuje się sprzedażą profesjonalnych nawigacją GPS dla rolnictwa Farmnavigator. Dzięki dedykowanej nowoczesnemu rolnictwu nawigacji Farmnavigator możesz wykonywać pracę szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek. Farmnavigator - prowadzenie równoległe ogranicza koszty i czas Twjego przedsiębiorstwa.Poza zastosowaniami GPS typowymi dla rolnictwa G6 Farmnavigator jest pełnowartościową nawigacją drogową, jak i odtwarzaczem multimedialnym!G6 Farmnavigator jest produkowany we Włoszech przez AvMap, włoskiego lidera nawigacji GPS, działającego od 1994r. Connect G6 Farmnavigator jest urządzeniem typu „wszystko w jednym” zawierające ponadto telefon GSM-GPRS!
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Firmy wg branż > Handel
Firma wires.pl oferuje najwyższej jakości kable głośnikowe i kable HMI spełniające wszystkie surowe normy techniczne w najniższych cenach wielu znanych i cenionych europejskich producentów. W stałej ofercie posiadamy również wysokiej jakości kable optyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego internetowego sklepu. Ostatnio wprowdziliśmy do oferty kabel służący do połączenia Kina domowego, idealne rozwiązanie dla telewizji wysokich rozdzielczości HDTV
Przeznaczony do przesłania wysokiej jakości sygnału HDMI. Wykorzystywany najczęściej do łączenia amplitunera/DVD/Blu-ray/TV SAT z TV LCD, plazmą, projektorem itp., idealne rozwiązanie dla telewizji wysokich rozdzielczości HDTV
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Jednoosobowa firma Stanisława Jaroszyńskiego zajmuje się montażem anten satelitarnych głównie wśród klientów indywidualnych. Początkowo STANTV pozyskiwało swoje zlecenia wyłącznie z polecenia znajomych. Jednakże kilka lat wykonywania rzetelnych i profesjonalnych usług pozwoliło na poszerzenie grona zainteresowanych osób do których docierała oferta firmy. W tym roku STANTV wychodzi naprzeciw prawom rynku i tym razem instaluje swoją stronę w internecie. Wizytówka w sieci ma pomóc z pozyskaniu wciąż nowych odbiorców - klientów zainteresowanych montażem anteny satelitarnej. Planowane jest również rozszerzenie obszaru świadczonych usług o pobliskie większe ośrodki miejskie takie jak Puławy, Lubartów i Łęczna.
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Firmy wg branż > AGD RTV
Zajmujemy się profesjonalnymi instalacjami antenowymi do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej na terenie Warszawy oraz okolicach. Wykonujemy podłączenia, pełne instalacje, naprawy anten, ustawianie sygnału do odbioru telewizji z platform cyfry plus, cyfrowego Polsatu, telewizji N, telewizji na kartę, telekomunikacji polskiej, telewizji trwam oraz innych zagranicznych platform. Wykonujemy instalacje zbiorcze dla osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych jak i instalacje indywidualne w domkach oraz mieszkaniach.
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Produkcja Przemysł > Elektronika