Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Windy i schody ruchome  

Linki

1. Windy

 • Windy
 • ocena:
 • ocena gości:
Polskie przedsiębiorstwo oferujące między innymi windy osobowe i towarowe, które zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne windy, a także schody oraz chodniki ruchome. Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem szybów dla wind w konstrukcji stalowej, według oryginalnych, autorskich projektów. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani polscy specjliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy kładą nacisk na najwyższy poziom wykonywanych usług, aby otrzymać gwarancję zadowolenia każdego klienta.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo
Budownictwo > Windy i schody ruchome

Data dodania: Nov 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Schody zabiegowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Helta to znany producent wyrobów drewnianych. Setki zrealizowanych projektów oraz wieloletnie doświadczenia pozwalają nam na oferowanie najwyższej jakości produktów. W bogatej ofercie firmy Helta znajdują się drewniane blaty kuchenne, listwy przypodłogowe, parapety, tarasy oraz balustrady. Na zamówienie wykonamy także schody zabiegowe, wachlarzowe lub kręcone. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.helta.pl, na której znajdą Państwo szczegóły oferty, wzorniki oraz cennik usług. Dzięki trzem wariantom cenowym każdy z klientów znajdzie ofertę korzystną dla swojego portfela. Dla wygody naszych klientów wykonujemy bezpłatne kalkulacje kosztów oraz projekty z komputerową wizualizacją. Dzięki temu jesteśmy pewni, że klient będzie zawsze zadowolony z naszych usług. Na stronie www.helta.pl znajdą Państwo zdjęcia przykładowych realizacji oraz dokładne opisy poszczególnych wyrobów. Zapraszamy.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Architekci
Budownictwo > Windy i schody ruchome

Data dodania: Dec 12, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • P.U.H DŹWIGNICA montaż dźwignic
 • ocena:
 • ocena gości:
Dźwignica z Grudziądza to firma, która zajmuje się sprzedażą oraz eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, podestów załadunkowych oraz pokrewnych. Zajmujemy się: doradztwem w obszarze wyboru, montażem, dystrybucją części zamiennych, serwisem, pielęgnacją, przebudową w zakresie ładowności, szkoleniami z obsługi i eksploatacji, ekspertyzą i oceną techniczną dźwignic i podtorzy, poradami dotyczącymi przepisów i dozoru technicznego, szykowaniem dźwignic do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia, przyjemną i fachową obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Budownictwo > Windy i schody ruchome

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • EL-DŹWIG naprawa wind
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalna firma EL-DŹWIG oferuje swoim klientom usługi w zakresie serwisu, konserwacji, remontów i modernizacji dźwigów osobowych. Funkcjonuje od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie i rozległe umiejętności, które wykorzystuje w kompleksowej obsłudze odbiorców. Przez lata swojej działalności firma zrealizowała wiele zleceń dzięki czemu ma na swoim koncie liczne pozytywne referencje, a grono usatysfakcjonowanych ze współpracy odbiorców cały czas się powiększa. Rzetelne podejście, usługi na najwyższym światowym poziomie, a także wyjątkowa troska o bezpieczeństwo i komfort kontrahentów, umożliwiły firmie zdobycie pozycji lidera na rynku. W ofercie EL-DŹWIG można odnaleźć usługę: eksploatacji dźwigów osobowych, doradztwa przy szacowaniu zasięgu modernizacji dźwigów, sporządzania specyfikacji z obszaru robót na potrzeby przetargów, jak i pogotowia dźwigowego 24h. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome

Data dodania: Jun 25, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • INOXBUD WARSZAWA balustrady szklane
 • ocena:
 • ocena gości:
INOXBUD Grzegorz Mieszkowski z Warszawy zlokalizowana jest w Warszawie i oferuje prace związane z produkcją balustrad, schodów, poręczy i innych produktów ze stali nierdzewnej oraz zwykłej. Zawarliśmy współpracę z firmą stolarską oraz szklarską, w związku z tym w naszej ofercie znajdują się także produkty, które łączą metalowe elementy ze szkłem i drewnem, co ma znaczne walory estetyczne jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Wykonujemy także konstrukcje zadaszeń ze stali, bądź poliwęglanu oraz szkła. Oferujemy naszym klientom orurowanie tuningowe, cokoły, kominki, stalowe elementy do kominków, stoły gastronomiczne, drabiny albo podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome

Data dodania: Dec 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Platformy dla niepełnosprawnych - Colorex-Lift Sp z o.o.
 • ocena:
 • ocena gości:
Colorex Lift jest producentem oraz projektantem własnej marki dźwigów, wind i platform. W swojej ofercie posiada windy nie tylko osobowe, ale również towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych. Nasi specjaliści są w stanie dostosować dźwigi do indywidualnych warunków oraz potrzeb Klienta.

Nowatorskie rozwiązania, implikują połączenie atrakcyjnych cen, niebanalnego designu oraz bardzo dobrej jakości tworzywa.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż

Data dodania: Jan 8, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Montownia
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma oferuje usługi związane z instalacją dźwigów osobowych w budynkach użyteczności publicznej. Sprzedawane przez nas windy osobowe posiadają zastosowanie w blokach oraz szpitalach. W naszej ofercie znajdą Państwo też widy towarowe, które umożliwią przewóz towarów pomiędzy piętrami w firmie. Działamy w modelu od projektu do efektu. Gwarantujemy całościową obsługę całej inwestycji. Jeśli potrzebujesz windy na wyższym poziomie to sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Nov 26, 2016 Trafień: 0 Ocena: 1.00 Głosów: 1
 • Serwis wind
 • ocena:
 • ocena gości:
Czy wiesz, że firma PeterLift wykonuje także serwis wind i ich konserwację? Bogata oferta doświadczonej firmy sprawia, że jest godna polecenia - w ofercie doradztwo w sprawie doboru najlepszego rozwiązania dźwigowego, obejmującego zarówno windy osobowe, jak i towarowe. Firma wykonuje także serwis wind dla niepełnosprawnych, podnośników. Zapraszamy do kontaktu - pogotowie dźwigowe ze Szczecina, województwo zachodniopomorskie.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Maszyny

Data dodania: Jan 12, 2021 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Nowy
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags