Katalog Stron WWW

 
 

Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia

Opis Otwarty serwis pracy - praca, oferty pracy i biznes ogłoszenia Szukasz pracy, pracownika, firmy do współpracy? Doroboty.com.pl to najnowsze oferty pracy, outsourcing i skuteczna reklama usług Twojej firmy. Nasz serwis łączy w sobie oferty tradycyjnego serwisu pracy, z serwisem B2B, ofertami przetargów i możliwością reklamy w internecie. Ponadto można tu wstawić link do swojego ogłoszenia, które już w sieci istnieje lub do strony internetowej swojej firmy. Zwiększy to szansę dotarcia do zainteresowanej grupy docelowej. Zapraszamy!
Url http://doroboty.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Przetargi
Internet > Ogłoszenia
Sowa kluczowe praca   szukam pracy   praca ogłoszenia   oferty pracy   szukam pracownika   outsourcing   szukam firmy do współpracy   oferty współpracy   biznes ogłoszenia   biznes oferty   oferty na przetargi
Data dodania May 29, 2009
ID linku 1087
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Praca

Czy praca za granicą dla par jest wyzwaniem? Jest to coraz bardziej popularny sposób na zdobywanie pracowników! Zatem skorzystaj już teraz z oferty. Praca przy zbiorach jest dobrym rozwiązaniem gdy potrzebujesz pieniędzy. Zamiast brac kredyt, weź urlop i wyjedź za granicę! Praca za granicą od zaraz to coś bardzo dobrego na naszym rynku i cieszmy się, że coraz więcej osób chce wyjechać za granicę i posmakować tego czym jest tak naprawdę praca za granicą na wakacje. Twoim zadaniem jest zaufać jedynie firmą i zgarnąć tak łatwą kasę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego serwisu internetowego gromadzącego oferty pracy z Polski jak i z całego świata, to zainteresuje Państwa działalność naszej firmy. Prowadzimy naszą stronę internetową od 2010 roku i od tej pory staliśmy się jednym z największych serwisów pracy. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze jak i doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca

3. Praca

Praca , oferty pracy , praca za granicą - ogłoszenia o pracy w portalu pracy owi.pl - ogłoszenia w internecie - ogłoszenia dam pracę , szukam pracy, giełda pracy , ogłoszenia praca, ogłoszenia bez logowania i bez zbędnych rejestracji, dzięki czemu szybko dodasz swoje ogłoszenia praca. Tylko u nas ogłoszenia praca z możliwością dodania zdjęc i opisu są całkowicie za darmo i bez rejestracji i bez logowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
W internecie można znaleźć bardzo dużo ofert pracy. Którą z nich wybrać? Naszą! Bo nasza agencja pośrednictwa pracy gwarantuje pracę jako opiekunka w Niemczech, w świetnych warunkach i za bardzo dobre pieniądze. Wystarczy mieć odpowiednie cechy charakteru i znać język niemiecki. U naszych zachodnich sąsiadów stale brakuje wykwalifikowanych specjalistów w tym zawodzie. Poszukujemy opiekunów lub opiekunki z Polski, którzy z chęcią podejmą pracę w Niemczech.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Założona w 2008 roku firma NP2 - Konsulting to szczecińska agencja pracy i doradztwa prawnego.

Świadczymy wysokiej jakości usługi w takich dziedzinach jak:
-rekrutacja, selekcja oraz leasing pracowniczy głównie z branży ochrony zdrowia i opieki społecznej
-szkolenia i poradnictwo prawne
-obsługa prawna podmiotów i osób fizycznych

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do pracodawców lecz także dla osób poszukujących pracy.
Praca za granicą tak jak i praca w kraju to sprawdzone i rzetelne oferty pracy które przyniosą Państwu atrakcyjne wynagrodzenie i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Rzetelnie współpracujemy z każdym zgłaszającym się do nas Klientem dostosowując swoją ofertę do zmieniających się oczekiwań Państwa i wymogów rynku. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, skuteczność i kreatywność przekładamy na praktyczne i konkretne rozwiązania tak , aby wszyscy nasi Klienci byli usatysfakcjonowani naszymi ofertami a oceniając efekty wspólnej pracy widzieli jej sens i wynikające z niej obopólne korzyści.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie