Katalog Stron WWW

 
 

Spółka na Słowacji

Opis Spółka na Słowacji Nasza firma oferuje kompleksową pomoc przy następujących działaniach :
Założenie firmy na Słowacji, m.in. załatwienie pozwolenia na działalność firmy na Słowacji, inne formalności, rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej na Słowacji. ORGANIZACJA FIRMY NA SŁOWACJI, wyszukiwanie odpowiednich pomieszczeń na działalność oraz siedzibe na terenie Słowacji, INNE USŁUGI : tłumaczenie dokumentów na język słowacki oraz korekta tekstów w języku słowackim, wykonywanie usług marketingowych na Słowacji - badanie rynku, analiza konkurencji itp. Oferujemy możliwość dysponować własną spółką z o.o. na Słowacji już w 10 dni !
Url http://www.firmawslowacji.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Sowa kluczowe firma na Słowacji   spółka na Słowacji   firma w Słowacji   spółka w Słowacji   działalność
Data dodania Sep 21, 2011
ID linku 13656
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Serwis w całości poświęcony prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, publikujemy tutaj porady i wskazówki w prowadzeniu własnej firmy, liczymy na Państwa czynny udział w jego tworzeniu. Mamy nadzieje że znajdą Państwo tutaj pomocne informacje, przydatne w prowadzeniu i rozwoju waszej działalności. Porady biznesowe dla przedsiębiorców, zmiany w prawie, aktualne opinie ekspertów o sytuacji na rynku, porady w co i kiedy warto zainwestować.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Firma BWJW BHP i Prawo Pracy zajmująca się szkoleniami BHP doradztwem BHP oraz poradami z zakresu Prawa Pracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na naszej stronie internetowej www.bwjw.pl

Oferta współpracy może obejmować nadzór i doradztwo w zakresie bhp, przepisów prawa pracy na podstawie umowy o współpracę, jak również wykonywanie poszczególnych usług (np. szkolenia bhp, oceny ryzyka zawodowego opracowanie dokumentacji powypadkowej, itd.) ,oraz ogólne konsultacje i porady prawne sporządzanie pism z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego (za wyjątkiem dokumentów co do których przepisy prawa przewidują formę szczególną bądź co do których zastrzeżone jest autorstwo adwokatów czy radców prawnych).
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
StalMaster jest firmą która zajmuje się sprzedażą metali kolorowych: aluminium, brąz, mosiądz, miedź, stal nierdzewna w różnych postaciach (blachy, profile, wałki, pręty). Obróbką skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie) spawaniem spawarkami typu MIG TIG. W firmie wykorzystywane są nowoczesne maszyny dzięki czemu zapewniamy bardzo wysoką jakość naszych wyrobów po niskich cenach.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Wirtualne biuro to nowoczesność, profesjonalizm i oszczędność zarówno dla firm poszukujących obniżenia kosztów własnej działalności, jak również osób dopiero rejestrujących działalność gospodarczą. Oferujemy prestiżowy Adres Firmy w Warszawie - ul. Domaniewska 47, który jest gwarancją dobrego wizrunku Państwa przedsiębiorstw.
Naszą ofertę można scharakteryzować w kilku słowach. Jest ona kompletna, interesująca a nade wszystko elastyczna. W swej pracy, staramy się indywidualnie analizować potrzeby każdego naszego Klienta, tak aby proponować usługi, których najbardziej potrzebuje. A to wszystko dlatego, że każdy zadowolony z naszych usług Klient to dla nasz szczególny powód do satysfakcji!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DIME OFFICE!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
AURA Centrum Doradztwa Ekologicznego jest firmą, działającą na terenie województwa dolnośląskiego oraz ościennych województw. Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie ochrony środowiska, zarówno doradczych jak i sporządzania dokumentacji. Zajmujemy się również nadzorem oraz realizacją inwestycji w oparciu o Prawo Budowlane.
AURA CDE powstała, aby ułatwić i usprawnić Państwu i tak trudne poruszanie się w prawie Ochrony Środowiska.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza