Katalog Stron WWW

 
 

Ezoteryka

Opis Ezoteryka Poznanie przyszłości to odwieczne marzenie każdego człowieka, dlatego właśnie Szamanka może powiedzieć Ci, jak będzie za kilka lat, czy będziesz szczęśliwy. Dzięki takiej przepowiedni możemy odpowiednio pokierować naszym życiem i sprawić, że będziemy szczęśliwi i spełnieni. Szamanizm pozostaje tradycyjną religią w ludach uralskich, ałtajskich i ludach Huns. Można je też znaleźć w Rosji.
Niektóre narody błąkały się po Rosji ,obecnie znajdują się poza terenami Syberii. Tereny Uralu, Węgier, to tereny na których ocalał Szamanizm. Wśród Węgrów obecnie nie praktykuje się tego, tak samo jak w Polsce. Pozostałości jednak są widoczne we folklorze.
Url http://www.szamanka.com
Kategoria Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Humor
Sowa kluczowe szamanka   wróżby   tarot   wróżby   przyszłość   przepowiednie   marzenie
Data dodania Oct 20, 2009
ID linku 2641
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Hobby

Statek badawczy Ocenia -zobacz zdjęcia i dane techniczne jednego z najnowocześniejszych polskich statków badawczych. Jednostki posiada aparaturę umożliwiającą badania hydrograficzne, optyczne, akustyczne, aerozolu, chemiczne i biologiczne. W serwisie zawarto także aktualne wiadomości o armatorze i historii statku , informacje na temat rejsów oraz miejsc gdzie możesz zobaczyć lubzwiedzić statek.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Jak zrobić kwiatki z bibuły? Sprawdź kurs krok po kroku, dzięki któremu nauczysz się wykonywać kwiatki z bibuły. Zobacz wzory kwiatków z bibuły i stwórz własne kompozycje! Sprawdź jak zrobić róże i inne kwiatki z bibuły. Bukiety kwiatków z bibuły mogą stać się elementem dekoracji na różnych wydarzeniach. Wejdź na stronę kwiatyzbibuly.pl i dowiedź się, jak zrobić kwiatki z bibuły.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Edukacja Nauka > Kursy
Nowy portal rozrywkowy. Strona ta to praktycznie katalog gier podzielonych na ponad dwadzieścia tematycznych kategorii. Są tam na przykład takie działy jak gry dla dzieci, gry dla dziewczyn czy też dla starszych osób jak gry akcji czy gry bijatyki. Serwis cały czas jest rozwijany o nowe działy oraz systematycznie dodawane są nowe fajne gry. Każdą grę można ocenić w skali od jeden do pięciu oraz można dodać własny komentarz. Po zalogowaniu można również dodawać gry do ulubionych oraz sugerować administratorowi nowe fajne gry do dodania.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Sklep z biżuterią sztuczną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie kolczyki ,bransoletki oraz komplety biżuterii.Wszystkie oferowane produkty posiadają niespotykane wzornictwo oraz przystępna cenę. Nasze towary pochodzą z różnych zakątków świata, głowinie z Azji. Nasze produkty są zawsze nowe i oryginalnie zapakowane. W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na Państwa zadowolenie, jak również rozwój firmy i profesjonalizm obsługi. Prowadzimy również sprzedaż na największym portalu aukcyjnym Allegro(nick :nefryt-allegro).
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby

5. Tarot

Tylko u nas masz szansę na poznanie swojej przyszłości i sprawdzenie, jak będzie przebiegało Twoje życie. Tarot on-line, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w szybki i profesjonalny sposób możesz dowiedzieć się, co Cię czeka i może uda Ci się zmienić swoją przyszłość na lepszą. Możesz pokierować swoją miłością, aby była udana.Stawinie kart tarota, magia, czary i tajemnica kart były od zawsze nierozłączną częścią mego życia. Tajemnice magii i czytania przyszłości z kart Tarota umożliwiło mi pomoganie ludziom w potrzebie. Uważam, iż Tarot i magia mają nam pomagać a nie szkodzić. Nie zajmuje się rzucaniem klątw i złych urokow. Za pomocą kart tarota i poprzez odpowiednie rytuały mogę sprawić by w samych Was i w waszym otoczeniu nastąpiły zmiany na lepsze. Wróżę z kart tarota, i za pomocą karty klasycznych.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Humor