Katalog Stron WWW

 
 

Najlepsze gry dla dzieci

Opis Najlepsze gry dla dzieci Bardzo cieszę się, że zainteresował Cię wpis o mojej najnowszej stronie. Mowa tu o kopalniagier.pl, która jest zbiorem gier online. Więc jeśli jesteś zmęczony po ciężkim dniu w szkole lub pracy, wejdź na nasz portal i zrelaksuj się przy jednej z wielu gier, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Sam wybierasz w co chcesz grać. Oferujemy gry logiczne, zręcznościowe, akcji, platformowe, przygodowe i wiele więcej. Znajdzie się też kącik dla dzieci i kobiet.
Url http://www.kopalniagier.pl
Kategoria Hobby Rozrywka > Hobby
Sowa kluczowe Gry   Gry internetowe   Moje gry   Gry dla dzieci   Darmowe gry internetowe   Gry flash dla dzieci   Najlepsze gry dla dzieci   Gry internetowe dla dzieci
Data dodania Mar 29, 2010
ID linku 5482
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Hobby

Statek badawczy Ocenia -zobacz zdjęcia i dane techniczne jednego z najnowocześniejszych polskich statków badawczych. Jednostki posiada aparaturę umożliwiającą badania hydrograficzne, optyczne, akustyczne, aerozolu, chemiczne i biologiczne. W serwisie zawarto także aktualne wiadomości o armatorze i historii statku , informacje na temat rejsów oraz miejsc gdzie możesz zobaczyć lubzwiedzić statek.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Rośliny ogrodowe to nasza pasja. Dlatego stworzyliśmy encyklopedię roślin ogrodowych. To opisy szerokiego asortymentu drzew i krzewów liściastych i iglastych, bylin i kwiatów rabatowych. Są tu też lubiane rośliny na balkon, do oczek wodnych i do uprawy doniczkowej w mieszkaniu. Rośliny można łatwo i szybko wyszukać wg kryteriów, takich jak pora kwitnienia, kolor kwiatów, wymagania glebowe, czy mrozoodporność. Przy każdej roślinie są też opisane jej choroby i szkodniki.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Edukacja Nauka

3. Monety

Serdecznie witam wszystkich pasjonatów zainteresowanych naszą ofertą
oraz wszystkich, którzy zastanawiają się nad sensem zbierania, bądź
inwestowania w monety. Serwis ten jest poświęcony zbieraczom i zbieraniu
monet polskich i z Polską związanych. W naszej ofercie znajdziecie
Państwo monety złote, srebrne i obiegowe z całego świata, banknoty,
poszukiwane numizmaty oraz akcesoria do ich przechowywania,
pielęgnowania i eksponowania.
Monety to nasza pasja i hobby. Zapraszamy do najlepszego zakątka numizmatycznego w sieci.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Firmy wg branż > Handel
Internet > Sklepy internetowe
Od 2005 roku nasza firma istnieje na rynku i zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości nasion marihuany. Współpraca z naszą firmą jest gwarancją niskich cen, bezpieczeństwa oraz otrzymania najwyższej jakości produktów. Dzięki nam można kupić nowe nasiona do swojej kolekcji. Możemy zaoferować między innymi nasiona Indica, Sativa, białe odmiany konopii, nasiona indoor, outdoor oraz wiele innych rodzajów nasion. Oczywiście zapewniamy wiele różnych promocji, które każdego zachęcą do zakupów. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Poszukiwanie interesujących, śmiesznych i zarazem pouczających prezentacji nie było kiedyś takie banalne. Wystarczy po prostu odwiedzić naszą stronkę internetową, gdzie zgromadzone zostały śmieszne prezentacje, na najróżniejsze tematy. Wszystkie prezentacje pps są nie tylko humorystyczne, ale także wykonane z najwyższą dokładnością. Śmieszne pps dokonają tego, iż wykażecie się w grupie Waszych kolegów, którzy tylko będą pytać, skąd też pomysł na taką akurat prezentację. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę ze śmiesznymi prezentacjami.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Hobby
Hobby Rozrywka > Humor