Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe w Wieliczce

Opis Biuro rachunkowe w Wieliczce Biuro rachunkowe "Wala" stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów w oparciu o bogate i wieloletnie doświadczenie pracowników. W trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z profesjonalnego oprogramowania CDN Klasyka firmy Comarch. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz danych umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.
Url http://www.biuro-rachunkowe-wieliczka.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Sowa kluczowe biuro rachunkowe wieliczka   biuro rachunkowe   roczne zeznania podatkowe   biuro ewidencji ksiegowej   ksiegowosc   rewident   ewidencja ksiegowa   pit   cit   zwrot vat   zwrot vatu   VZM-1   rozliczenie roczne   biegli rewidenci   rewidenci   biegli rewidenci w kr
Data dodania Jul 1, 2010
ID linku 7630
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro księgowe DEKLARACJA to firma prowadzona przez Panią Dorotę Zbrzeźniak, która zajmuje się rachunkowością od 1998 roku.

Dzięki bardzo znaczącemu doświadczeniu w prowadzeniu dowodów rachunkowych, osiągniętemu w trakcie kooperacyj z wieloma podmiotami rozmaitej okazałości, nie wyłączając wielkich, ogólnopolskich spółek, biuro DEKLARACJA gwarantuje najwyższej jakości obsługę interesanta.

Firma świadczy usługi w modus współczesny, zoptymalizowany dla kontrahenta. Dzięki przetwarzaniu dokumentów w postaci elektronicznej, czy komunikowaniu się z obsługiwanymi podmiotami za pomocą korespondencji email lub komunikatorów internetowych, zapewnia wymownie obniżyć koszty specjalne prowadzenia księgowości jednostek.

Biuro usług rachunkowych DEKLARACJA podchodzi do każdego petenta w sposób jedyny, a należności usług zależne są między innymi od: postaci organizacyjnej przedsiębiorstwa, odmiany opodatkowania, ilości dowodów księgowych i innych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biuro Biznes Plus dostarcza kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla firm z Krakowa, Zielonek oraz dodatkowo Krzeszowic. Oprócz prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też priorytetową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS oraz dodatkowo sprawozdania do NBP.
Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach albo w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszystkie możliwe sprawy w urzędach.
Współpracujemy też z wyspecjalizowaną korporacją zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Rozliczanie rocznych PIT-ów z biurem rachunkowym Plus-Minus to przyjemność oraz zapewnienie prac na dobrym poziomie. Przedsiębiorstwo ma swoją lokalizację w Warszawie i od wielu lat działa na rynku powiązanym z księgowością i rachunkowością. Dzięki nabytemu przez ten okres doświadczeniu zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, które wciąż się poszerza. Naszą główną domeną jest prowadzenie profesjonalnej rachunkowości małych przedsiębiorstw. Przygotowujemy dokumentacje oraz wyliczenia konieczne do prawidłowego rozliczenia się z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Nowo zakładanym spółkom pomagamy w zorganizowaniu przedsiębiorstwa, aby działało zgodnie z wymaganiami Instytucji Publicznych. Gwarantujemy pełną i biegłą obsługę zleceń. Jesteśmy po to, by podołać oczekiwaniom naszych interesantów. Z przyjemnością zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową naszego biura po więcej informacji dotyczących oferty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Wima proponuje wszechstronną obsługę księgową firm jak również klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ryczałtowych i wielu innych. Uzupełniająco oferowana jest pomoc przy tworzeniu oświadczeń i zeznań podatkowych, deklaracji ZUS, wniosków dotyczących kredytów i innych. Biuro rachunkowe Wrocław świadczy również porad na polu prawa podatkowego. Biuro gwarantuje interesujące warunki świadczenia usług, przy rozpoczęciu współpracy jeden miesiąc prowadzenia księgowości gratis. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Oferujące najwyższy standard usług, biuro rachunkowe Rusek Kielce, wyróżnione zostało przez Stowarzyszenie Podatników za tworzenie zachęcających relacji między doradcą podatkowym a klientem i podnoszenie świadomości podatkowej podmiotów gospodarczych, w czego efekcie jest gwarantem skutecznej współpracy oraz najwyższej jakości i profesjonalizmu. Usługi księgowe na terenie miasta Kielce, oferowane przez specjalistów w tej branży, uzupełniane są przez doradztwo podatkowe i prawne, oraz doradztwo w prawie pracy. Specjaliści od prawa pracy prowadzą także szkolenia bhp na terenie miasta Kielce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > BHP
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne