Katalog Stron WWW

 
 

Nieruchomoscizakopane.pl - Informationen zum Thema Zakopane. Diese Website steht zu

Opis Nieruchomoscizakopane.pl			 - 					Informationen zum Thema Zakopane. 			 					Diese Website steht zu Portal nieruchomoscizakopane.pl to miejsce gdzie znajdą Państwo wiele ogłoszeń noclegowych z Zakopanego i okolic. Każdego dnia w Internecie pojawiają się tysiące nowych ogłoszeń różnego typu, a każde z nich znajduje swoich odbiorców. Nasz serwis umożliwia Państwu szybkie i łatwe wyszukanie takich ogłoszeń. Nieruchomości Zakopane, noclegi i hotele, apartamenty i góralskie domki - to wszystko co możecie u nas wyszukać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Url http://www.nieruchomoscizakopane.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Słowa kluczowe Nieruchomości zakopane   ogłoszenia z zakopanego   ogłoszenia z nieruchomościami   noclegi zakopane   noclegi
Data dodania Jun 8, 2009
ID linku 1135
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Masz nieruchomość na sprzedaż i nie wiesz jak się za to zabrać. Nie wiesz komu zaufać, żeby nie wystawił cię do wiatru. Potrzebujesz kompleksowej obsługi od wyceny i aż po dopełnienie dokumentacji podczas sprzedaży. Szukasz zaufanej firmy na rynku. Zgłoś się do naszej agencji prowadzonej przez licencjonowanego pośrednika Józefa Kufla. Nasza doświadczona kadra pomoże ci krok po kroku w sprzedaży niejednokrotnie dorobku całego twojego życia. W całym procesie sprzedaży wykonujemy wycenę nieruchomości, projektujemy ofertę zgodną z najnowszymi trendami na rynku nieruchomości, dokumentujemy wszystkie szczegóły dobrej jakości fotografiami, które pozwalają w krótszym czasie znaleźć potencjalnego inwestora.
Po sformułowaniu oferty planujemy kampanię reklamową, która ma na celu rozpowszechnienie informacji o twojej ofercie w najszerszym gronie zainteresowanych. Po odnalezieniu kupca zajmujemy się wszelką dokumentacją związaną z sprzedażą nieruchomości.
Nasza kadra aby spełniać wszystkie wymagania naszych klientów bierze udział w licznych szkoleniach dla pośredników, uczestniczymy w wszystkich zjazdach i konferencjach branżowych aby być na bieżąco z trendami i zasadami obowiązującymi na rynku.
W ofercie naszej firmy znajdziesz również pośrednictwo w wynajmie lokali, domów i mieszkań. Profesjonalnie zajmujemy się również projektowaniem domów. Dla naszych klientów oferujemy również doradztwo w sprawie kredytów i ubezpieczeń. Całość naszych usług skupiona jest na rynku lokalnym, czyli Powiatu Żywieckiego. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Naszym klientom oferujemy pośrednictwo w zakresie:

* zakupu, sprzedaży, wynajmu mieszkań domów i innych nieruchomości,
* uzyskanie korzystnego kredytu: mieszkaniowego, hipotecznego, budowlanego
* wyręczamy naszych klientów w żmudnej procedurze sprawdzania i korygowania stanów prawnych nieruchomości
* zapewniamy wszechstronną obsługę formalno-prawną transakcji
* służymy doradztwem dbając o bezpieczeństwo naszego klienta
* współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi w zakresie wyceny nieruchomości oraz przedstawicielami kancelarii notarialnych
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Notus Biuro Nieruchomości Słupsk. Sprzedaż domów, działek, mieszkań w atrakcyjnych cenach. Prezentujemy nieruchomości z całego kraju dzięki współpracy uczestników NGA - Nieruchomości Giełda Aktywna - Międzyregionalnego Systemu Wielokrotnego Oferowania.

U nas znajdziecie Państwo profesjonalnie przygotowane, zawsze AKTUALNE oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku lokalnego, jak i z całego kraju.

Oferty oparte są na umowach pośrednictwa z klauzulą wyłączności, w tym z ofertą ogólną lub ofertą bezpośrednią, skierowane do Klientów kupujących, od których nie wymagamy umowy pośrednictwa i wynagrodzenia przy zakupie wybranej nieruchomości.

Oferty handlowe nieruchomości z poszczególnych regionów Polski prezentowane są w ogólnopolskim katalogu ofert POLSKIE NIERUCHOMOŚCI, który bezpłatnie można otrzymać także w naszym biurze. Nasze oferty znajdziecie Państwo również na targach nieruchomości, które odbywają się w wielu miastach Polski i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Budownictwo
Budizol S.A. - dwudziestoletnie dośwoadczenie w branży. Inwestycje także komercyjne: Zielone Tarasy - Elbląg, Wzorcownia Galeria Milenium - Dom Mody - Włocławek, jak i mieszkaniowe: La Perle, Konstancin Park, Przy Ratuszu, Słoneczna Polana. Projekty deweloperskie w różnych miejscach w kraju: Konstancin, Bydgoszcz, Płock, Warszawa. Drugim segmentem działalności Budizolu jest produkcja, m.in. produkcja betonowa (kostka brukowa, betonowa), konstrukcje drewniane. Spółka jest członkiem programu Rzetelna Firma.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Dobry Dom jest licencjonowaną agencją nieruchomości specjalizującą się w nieruchomościach z Wrocławia i okolic. Działamy na terenie Dolnego Śląska od 2003 roku mając na swoim koncie przeprowadzenie wielu transakcji głownie z sektora nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.Istotą działalności agencji nieruchomości, oprócz profesjonalizmu, obsługi prawnej jest posiadanie unikalnej informacji – atrakcyjnych ofert nieruchomości. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy szereg usług dodatkowych nierozerwalnie związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości. Firma Dobry Dom należy do prestiżowych stowarzyszeń branżowych: Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie nieruchomościami (DOSPON) z siedzibą we Wrocławiu oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) z siedzibą w Warszawie. Właściciel firmy posiada licencję pośrednika nr 3850

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług

Kupującym skrócenia czasu poszukiwania oferty nieruchomości oraz znalezienie oferty najbardziej korzystnej cenowo.

Sprzedającym skrócenia czasu poszukiwania klienta oraz dzięki zaawansowanym technikom sprzedaży osiągnięcia zadowalających zysków ze sprzedaży nieruchomości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości