Katalog Stron WWW

 
 

Formaks - grawerowanie laserem

Opis Formaks - grawerowanie laserem Firma grawerska FORMAKS z Bielsko Białej oferuje klientom usługi w zakresie grawerowania, znakowania i cięcia laserowego w różnego typu materiałach takich jak drewno, szkło, porcelana, guma, silikon, papier, metal i wiele innych. Wykonuje zlecenia firm, a także klientów indywidualnych z własnymi projektami. Prowadzi również aktywność w obszarze produkcji towarów o różnorodnym przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym np.: gadżety reklamowe, pieczątki, wszelkiego typu tablice i tabliczki, szyldy, ozdoby, kartki okolicznościowe, a także dyplomy, statuetki i wiele innych. Każde oferowane artykuły wyróżniają się najwyższą jakością oraz estetyką i precyzją wykonania. FORMAKS posiada wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu proponuje profesjonalne, terminowe usługi w konkurencyjnych cenach. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Url http://www.formaks.pl
Kategoria Produkcja Przemysł
Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe grawerowanie laserowe   grawerowanie laserem   znakowanie laserowe   znakowanie laserem   znakowanie stali   cięcie laserowe   metal anodowany
Data dodania Jun 10, 2013
ID linku 15399
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy SALVENA, która mieści się w Skawinie pod Krakowem. Zachęcamy do powierzenia nam zaprojektowania i produkcji kosmetyków, suplementów diety i wyrobów medycznych pod Państwa marką. W razie potrzeby pomagamy także odpowiednio przygotować recepturę produktu, możemy zająć się jego rejestracją oraz opracowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z wprowadzeniem produktu do obrotu. Produkty u nas wytwarzane spełniają najwyższe normy jakościowe, co potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane przez naszą firmę. W przypadku suplementów diety możemy zaproponować ilość substancji mających znaczenie dla zdrowia i optymalną dzienną dawkę danego produktu. Dla kosmetyków zapewnimy przeprowadzenie wymaganych badań, opracowanie ocen bezpieczeństwa i pełnej dokumentacji produktu. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Pracownia ludwisarska Jana Felczyńskiego to odlewnia dzwonów istniejąca od 1808 roku. Specjalizujemy się w manufakturze najwyższej jakości dzwonów kościelnych oraz dzwonów okrętowych i okazjonalnych. Oferowane przez nas dzwony kościelne są odlewane z najlepszych materiałów według starej ludwisarskiej tradycji. Podstawowymi materiałami do wyrobu dzwonów są miedź i cyna. Właściwe proporcje, dobre wymieszanie topionych materiałów, temperatura masy w chwili odlewu wpływają nie tylko na dźwięk i ton dzwonu, ale i na jego wygląd, kolor i połysk. Obok tradycyjnych dzwonów kościelnych wykonujemy również szeroki asortyment dzwonków okrętowych, dekoracyjnych i okolicznościowych. Wykorzystując ludwisarskie metody odlewnicze i nowoczesne wzornictwo oraz wykończenie jesteśmy w stanie dostosować dzwonek to Państwa potrzeb - dzięki czemu stanie się on wspaniałą dekoracją do domu i ogrodu, przepięknym uzupełnieniem jachtu i okrętu oraz niezapomnianym prezentem na niezliczone okazje takie jak śluby czy rocznice.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Dom Wnętrze > Ozdoby
Przeszło 300 inżynierów i techników, fachowców o dużej wiedzy fachowej w planowaniu i budowie konwencjonalnych elektrowni, elektrociepłowni i ciepłowni oraz w rozwiązywaniu problemów szeroko pojętej energetyki - stanowi podstawową wartość przedsiębiorstwa ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA. To biuro studiów, projektów i realizacji jest jedną z największych tego rodzaju przedsiębiorstw w naszym kraju, a zarazem polskim liderem w zakresie świadczenia usług inżynierskich dla przygotowania oraz realizacji sporych bloków energetycznych. Profesjonalny zespół do swojej dyspozycji ma najnowocześniejsze technologie, które nie tylko zapewniają jednostce konkurencyjność oraz dobrą opinię w środowisku, ale też umożliwiają trwały rozkwit usług projektowych, konsultingowych i realizacji inwestycji. Przedsiębiorstwo stale pracuje nad formą wykonywanych tu procesów. Wdrożony i udokumentowany Zintegrowany System Zarządzania ENERGOPROJEKTU-KATOWICE SA jest ścisły z wymaganiami normy ISO 9001:2008 oraz PN-N 18001:2004. Istotne wiadomości dotyczące firmy uzyskać można na stronie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Automatyka
Spawanie Tychy czyli Firma Bestal oferuję swoje usługi.Firma Bestal to zaufanie i Renoma jaką cieszy się dzięki Pozytywnym Opiniom Swoich Klientów i Pozycji, jaka się ukształtowała na rynku.
Firma Bestal wykonuje także Śrubki i Nakrętki, a także specjalizuje się w Montażu Rurociągów.Firma Bestal znajduje się w Tychach i już dziś możesz skorzystać z Usług Firmy Bestal.Potrzebujesz zespawać Auto albo jakiś przedmiot, dla Firmy Bestal.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
W propozycji firmy Nowaplast znajdą Państwo folię LDPE i opakowania foliowe. Specjalizujemy się w produkcji worków, woreczków czy reklamówek. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Współpracujemy z klientami z rozmaitych specjalności. Posiadamy nowoczesne wytłaczarki oraz zgrzewarki, które ulepszają postać ofertowanych przez nas produktów. Mamy bardzo bogaty i różnorodny asortyment artykułów, zatem jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane błyskawicznie, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł