Katalog Stron WWW

 
 

NILAYA - Tipsy, manicure, pedicure, henna: Świdnica

Opis NILAYA - Tipsy, manicure, pedicure, henna: Świdnica Nilaya to doświadczona i posiadająca wiele dyplomów stylistka paznokci. Nilaya oferuje tipsy, przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową. Zdobienie okolicznościowe: paznokcie sylwestrowe oraz ślubne. Jeśli chcesz mieć pewność, że nikt nie nosi takich paznokci jak Ty - przyjdź do Nilaya.

W ofercie także zabiegi parafinowe na dłonie oraz henna. W lokalu znajduje się też solarium - dwa łóżka Ergoline.
Url http://www.nilaya.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Słowa kluczowe tipsy   manicure   pedicure   paznokcie   świdnica   henna   solarium   katarzyna   białek   przedłużanie paznokci   żel   akryl   na formie   zdobienie paznokci
Data dodania Feb 8, 2009
ID linku 161
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

DOBROSTAN to realne miejsce, gdzie możesz poczuć się dobrze, spokojnie, bezpiecznie, a także stan, w którym Twój umysł, emocje i ciało działają w harmonii.

Tutaj możesz zmienić na lepsze swoje dotychczasowe życie - osobiste i zawodowe, swój sposób funkcjonowania w świecie, relacje w związkach, z partnerami, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Tu możesz stworzyć swój Dobrostan.

A ponieważ psychologia jest nauką o duszy (po gr. psyche = dusza, i logos = słowo, myśl), to w zrozumieniu własnych problemów, w pełnym odkryciu własnego wnętrza, w realizacji swojego wewnętrznego Dobrostanu, nie może brakować elementu duchowości. Taki rodzaj psychologii i psychoterapii proponujemy.

Zapraszamy Cię do przygody, jaką jest przekształcanie własnego życia, wprowadzanie harmonii, spełnienia i radości do wszystkich jego aspektów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Gabinet logopedyczny Aleksandry Bąkowskiej zaprasza na zajęcia logopedyczne. Bogata oferta zajęć terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami mowy. Program terapii dostosowany indywidualnie do potrzeb dziecka. Ciekawe ćwiczenia, zabawy, gry logopedyczne dla dzieci w różnym wieku. Miła atmosfera, przyjemna nauka poprawnej wymowy oraz fachowa pomoc.Oferujemy diagnozę, terapię oraz zajęcia profilaktyczne. Terapia obejmuje korygowanie wad wymowy, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, właściwe gospodarowanie oddechem, ćwiczenia słuchu fonemowego oraz poszerzanie zasobu słownictwa dziecka. Zapraszamy do współpracy także przedszkola oraz inne placówki oświatowo ? wychowawcze.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Firma Genos para się udzielaniem profesjonalnych wskazówek związanych z genetyka kliniczną, diagnostyką przedurodzeniową, niepowodzeniami rozrodu, niepłodnością, prowadzeniem ciąży wysokiego ryzyka, profilaktyki, diagnostyki genetycznej predyspozycji jak i wybranych chorób nowotworowych. Odczynniki, media, plastikowy osprzęt laboratoryjny, aparatura, wszelkie elementy które odkryć można w szerokiej zmieniającej się i bardzo nowoczesnej katalogu usług/produktów. Precyzja, jakość i działanie, trzy wyznaczniki prezentowane poprzez firmę Genos.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Dystrybutor oraz producent Wellness oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi adresujemy zarówno do niedużych gabinetów lekarskich, jak i większych szpitali. W ofercie również posiadamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis sprzętu medycznego. W tej chwili firma jest uwierzytelnionym przedstawicielem kilkunastu polskich zakładów produkujących sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Centrum Zdrowia Kobiet Gyneka Kraków to klinika ginekologiczna w której pracują sami przeszkoleni lekarze specjaliści polski i niemiec. W ich rękach każdy może czuć się bezpiecznie i fachowo badany.
W naszych ofertach posiadamy:
- Uroginekologia
- Operacje ginekologiczne
- Ginekologia estetyczna
- Ginekologia onkologiczna
- Kursy

Zapraszamy na stronę http://gyneka.pl/
Kategoria:   Zdrowie Uroda