Katalog Stron WWW

 
 

MAREK UŁASIUK porady prawne

Opis MAREK UŁASIUK porady prawne Adwokat Marek Ułasiuk świadczy pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Kancelaria Adwokacka mieści się w Siedlcach. W zakres zaświadczań pomocy prawnej wchodzą poszczególne konsultacje z klientem, reprezentowanie interesów klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, komornikami oraz organami administracji publicznej. Przygotowuje pisma procesowe, projekty umów, pozwy i opinie prawne. Doradza klientom w sprawach z prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Przyjmujemy indywidualne zlecenia i proponujemy stałą współpracę. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej na naszej witrynie internetowej.
Url http://www.adwokatulasiuk.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokat   kancelaria prawna   usługi prawne   porady prawne   obsługa prawna   porady prawnicze   pomoc prawna
Data dodania Nov 11, 2013
ID linku 16697
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

LOGOS, to przedsiębiorstwo tłumaczeniowa specjalizująca się w translacjach języka ekonomicznego oraz prawniczego. Zajmuje się po największej części tłumaczeniami przysięgłymi, nieprzysięgłymi i ustnymi z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski. W swojej ofercie zawiera dodatkowo translacje we wszelkich językach europejskich. Działa od 1999 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych firm tłumaczeniowych w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branż
Adwokat Marek Ułasiuk świadczy pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Kancelaria Adwokacka mieści się w Siedlcach. W zakres zaświadczań pomocy prawnej wchodzą poszczególne konsultacje z klientem, reprezentowanie interesów klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, komornikami oraz organami administracji publicznej. Przygotowuje pisma procesowe, projekty umów, pozwy i opinie prawne. Doradza klientom w sprawach z prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Przyjmujemy indywidualne zlecenia i proponujemy stałą współpracę. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Nasza firma znajduje się w Warszawie przy ulicy Lindleya 16. Jest to praktycznie sam środek Warszawy. Biorąc pod uwagę prestiż w oczach Klienta, jest to bardzo dobra lokalizacja. Też chcesz posiadać taki adres swojej firmy? To nic trudnego. Prowadzimy biuro wirtualne, także możesz zarejestrować swoją firmę pod naszym adresem. Twoja korespondencja będzie przesyłana do Ciebie bądź skanowana. Każdy telefon do Ciebie będzie przekierowywany na Twój numer telefonu. Gdy będziesz potrzebował spotkać się z Klientem, służymy salami konferencyjnymi. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Na pewno jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
Działamy jako Surowce.wtorne.com. Jesteśmy konsorcjum zrzeszającym cztery przedsiębiorstwa, należą do nich Metbud-Gończyce, Elwomet, Strautmann i Kornex. Wszystkie z firm od lat z powodzeniem oraz sukcesami funkcjonują w specjalności surowców wtórnych. Pośród nas są fabrykanci urządzeń i rozwiązań wspierających odbiór oraz przewóz odpadów, a również Ci którzy zajmują się zakupem i sprzedażą surowców wtórnych. Firma Metbud-Gończyce oferuje wysokiej jakości kontenery hakowe i kontenery bramowe. Każde z nich mają atesty bezpieczeństwa. Elwomet proponuje funkcjonalne kontenery hakowe, taśmociągi i pojemniki na odpady. Strautmann produkuje specjalistyczne maszyny, w tym brykieciarki, prasy do odpadów i belownice. Natomiast Kornex zajmuje się skupem oraz sprzedażą surowców wtórnych. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Prezentujemy propozycję, którą przygotowali pracownicy Centrum Medycznego Ultramedic mieszczącego się w Bielsku- Białej. Zatroszczymy się o wszystkie nieomalże systemy działające w Twoim ciele, zadbamy o ich właściwe funkcjonowanie. Znajdziesz u nas między innymi gastroenterologa, internistę, okulistę, kardiologów i wielu innych. Jeżeli masz problem z alergią, zaopiekuje się Tobą nasz alergolog. Wykona potrzebne testy sprawdzające, na co jesteś uczulony, na część alergenów może Cię odczulić. Nasze gabinety zabiegowe zaopatrzone zostały w sprzęt pozwalający na przeprowadzenie wszelkich badań niezbędnych do postawienia odpowiedniej diagnozy i wdrożenia leczenia dowolnego układu - wykonujemy gastroskopie, ECHO serca, USG różnych narządów i układów.Konkrety na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zdrowie Uroda > Medycyna