Katalog Stron WWW

 
 

Koronki, pasmanteria

Opis Koronki, pasmanteria DMS dodatki krawieckie. To producent koronek i lamówek. W ofercie znajdziemy lamówki, wypustki i koronki i inną pasmanterię. Firma DMS świadczy także usługi w zakresie cięcia laserem oraz znakowania laserem. Oferujemy też grawerowanie laserowe. DMS - producent dodatków krawieckich - pasmanteria, koronki, aplikacje, obrusy, lamówka, dewocjonalia, tasiemki, dodatki krawieckie, wstążki. DMS - producent dodatków krawieckich - koronki, aplikacje, obrusy, lamówka, dewocjonalia, tasiemki. DMS - dodatki krawieckie: lamówki, wypustki, koronki. Cięcie laserem, znakowanie laserem, grawerowanie laserowe, pasmanteria.
Url http://www.dms-lodz.com.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe lamówki   wypustki   koronki   pasmanteria   dodatki krawieckie   producent koronek   producent lamówek   cięcie laserem   znakowanie laserem   grawerowanie laserowe
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1743
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Automatyka

Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka
Zaplanuj przyszłość Twojej firmy razem z Comarch! Od lat działamy w branży, tworząc innowacyjne oprogramowania dla firm z rynku finansowego. Usprawniamy wykrywanie niebezpiecznych praktyk prania pieniędzy, a także wpływamy na efektywne tworzenie prognoz przepływów pieniężnych. Nasi konsultanci z chęcią udzielą więcej informacji na temat AI, czyli podstawy naszej pracy. Dołącz do firm z rynku finansowego, które już teraz mogą zrewolucjonizować świadczone przez Twoją firmę usługi. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firma PROEKO jest producentem ekologicznych zbiorników na ścieki, osadników gnilnych oraz kompletnych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzętu transportowego i dźwigowego.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Regra to przystawka do szlifierek kątowych przeznaczona do szlifowania oraz polerowania rur.

Jej główne cechy to możliwość szlifowania i polerowania stali nierdzewnej, metali kolorowych, drewna i tworzyw sztucznych.

Dzięki płynnej regulacji ustawienia nasi klienci są w stanie wyszlifować każdy trudno dostępny spaw,
a szybki montaż pozwala bezproblemowo wykorzystać Twoją ulubioną szlifierkę kątową.

Nowością jaką zawiera nasz sprzęt jest zaprojektowany przez producentów adapter do szlifowania profili (płaszczyzn).
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka

5. Deutz

Putzmeister to jedna z firm zajmująca się produkcją agregatów posadzkowych. Jest to solidna firma, która stawia na jakość swoich produktów. Na naszej stronie można właśnie zamówić agregaty posadzkowe właśnie tej marki. Dbamy o jak największy wybór agregatów posadzkowych, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wyprodukowane przez markę Putzmeister agregaty posadzkarskie doskonale spełniają swoje funkcje użytkowe. Mają one wiele zalet ze względu na swoją dużą funkcjonalność oraz uniwersalność.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka