Katalog Stron WWW

 
 
Opis firma sprzątająca warszawa All ? Clean to wysokiej jakości usługi sprzątające, cieszące się wielkim uznaniem i doświadczeniem. Nic w tym dziwnego, albowiem firma działa wiele lat na rynku, a tym samym cechuje się doskonałą opinią wśród dotychczasowych klientów. Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy sprzątającej z całą pewnością warto skorzystać z oferty All ? Clean. Firma cechuje się bardzo dużą i różnorodną ofertą, ponieważ mogą skorzystać z niej zarówno osoby prywatne, do mniejszych i większych mieszkań, jak i firmy i przedsiębiorstwa, które to mają do sprzątania wielkie hale firmowe i produkcyjne. Na pewno warto z tych usług skorzystać.
Url http://www.all-clean.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe firma sprzątająca warszawa   sprzątanie warszawa   firma sprzątająca
Data dodania Nov 19, 2014
ID linku 17696
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

ELTOM. Sprzątanie - WROCŁAW. Firma sprzątająca - usługi porządkowe.
Firma Eltom rozpoczęła swoją działalność 26.04.2000 roku. Usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Od początku istnienia do chwili obecnej, dzięki wysiłkowi, zaangażowaniu oraz umiejętnemu zagospodarowaniu czasu pracy, posiadamy stałych, ufających nam Klientów. Cieszymy się więc dobrą opinią, dzięki której istniejemy na rynku już 9 lat.

Wysoką jakość usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, efektywnej organizacji pracy i sprawdzonemu systemowi kontroli jakości.
Poniżej znajduje się lista świadczonych przez nas usług.

-sprzątanie klatek schodowych: zamiatanie i mycie powierzchni klatek, mycie balustrad, poręczy, mycie okien, utrzymywanie w czystości lamperii, mycie wind, luster, drzwi, parapetów, czyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych (usuwanie graffiti ze ścian, lamperii oraz usuwanie ulotek, reklam, kleju), sprzątanie korytarzy powierzchni piwnicznych i ich dezynfekcja, sprzątanie i dezynfekcja wsypów,

-sprzatanie terenów zewnętrznych, grabienie liści, koszenie trawy, grabienie, wywóz trawy, pielęgnacja zieleni, sadzenie drzew, podlewanie i nawożenie drzew oraz krzewów, przycinanie krzewów, odśnieżanie,

-sprzątanie biur, mycie okien, odkurzanie dywanów i wykładzin, usuwanie kurzu, utrzymywanie czystości toalet i łazienek, czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu monitory, komputery, klawiatury, telefony itd. odpowiednimi środkami czyszczącymi, czyszczenie rolet, zaopatrywanie biur w niezbędne środki sanitarne

-usuwanie graffiti ze ścian i powierzchni plastikowych, zabezpieczanie ścian przed graffiti oraz umieszczaniem niechcianych plakatów, reklam, ulotek itd.

-prace porządkowe po pracach budowlanych
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Clear Point oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji z blachy oraz tynku, dachów i kostki brukowej.
Usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie powierzchni przed graffiti przy użyciu środków AGS.
Zajmujemy się również myciem przeszkleń, okien oraz szyb. Wśród naszych usług mieści się także usuwanie zabrudzeń, farb
lakierów oraz rdzy metodą hydropiaskowania. Duże doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia pozwalają sprostać każdemu,
nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
W propozycji przedsiębiorstwa Kwadrat znajdą Państwo szeroki wachlarz usług sprzątających. Na rynku funkcjonujemy już od 2000 roku. Oferujemy usługi z zakresu utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Nasz personel to pracownicy odpowiednio wyszkoleni oraz idealnie wyposażeni. Nowoczesne maszyny oraz urządzenia to podstawa naszej działalności. Prowadzimy trwały monitoring usług. Przeprowadzane prace są tak zorganizowane, że nie kolidują z codziennym działaniem Państwa obiektu. Mamy OC na 1000000zł. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych specjalistów, dlatego z każdym rokiem aktywności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości i pełną propozycję znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Wynajmujesz biurowce? Sprzedajesz mieszkania? Sprawujesz spółdzielczą pieczę nad osiedlem? Czy wiesz, co was łączy? Odpowiedź brzmi — sprzątanie! Każdą z tych powierzchni trzeba dokładnie wyczyścić. I to jest nasze zadanie. Jesteśmy firmą sprzątającą, która żadnej pracy się nie boi. Mamy doświadczonych pracowników i wiele długoletnich współprac. Posiadamy także pozwolenie na prace wysokościowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Nasza Firma prowadzi usługi w zakresie mycia biur, klatek schodowych oraz okien. Naszym motywem przewodnim jest hasło:
"TANIO - SZYBKO - SUMIENNIE". Zajmujemy się również sprzątaniem grobów, odśnieżaniem grobu, czyszczeniem i woskowaniem nagrobka, usuwaniem zwiędłych oraz sezonowych kwiatów, usuwaniem chwastów, uprzątnięciem okolic grobu, ustawianiem zniczy, kwiatów, wieńcy.
Nasi pracowici są sumienni, mili oraz efektywni. Zapraszamy do kontaktu - pracujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY !!!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe