Katalog Stron WWW

 
 
Opis Firma sprzątająca EXCLEAN Warszawa Dynamicznie rozwijający zespół EXCLEAN świadczy na profesjonalnym poziomie usługi sprzątające.Dużo referencji temu potwierdzenie. Nie wierzysz ? Sprawdź to po pierwszym darmowym sprzątaniu. Nikt ni do czego nie zobowiązuje .
Zapoznaj się z bogatą ofertą. Wykonujemy również prace specjalistyczne.
Nowoczesny sprzęt,indywidualne podejście do każdego klienta i zespół fachowców to właśnie formuła sukcesu. Dołącz się do grona naszych zadowolonych klientów. Czekamy na twój telefon.
Url http://www.exclean.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe firma sprzątająca warszawa   sprzątanie biur   firmy sprzątające warszawa   usługi porządkowe
Data dodania Sep 28, 2015
ID linku 18206
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Posiadająca swoją siedzibę w Dębnie firma Multi Geo Plan zaprasza do poznania się ze swoją ofertą współpracy. Oferujemy usługi z dziedziny geodezji, reklamy mobilnej i porządkowania obiektów. Sporządzamy mapy do celów projektowych oraz wykonujemy pomiary sytuacyjno - wysokościowe. Naszymi walorami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Firma Multi Geo Plan to także indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniające pełną uniwersalność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej szczegółów odnajdą Państwo też na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Wyprane dywany i wykładziny , świeże, pozbawione brudnych śladów obicia mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowe, wszystko to gwarantują wyspecjalizowani eksperci wrocławskiej firmy Justica. Na koncie zrealizowanych zamówień mają dziesiątki usług przeprowadzonych dla pojedynczych osób, restauracji, szkół, biur i innych instytucji. Rozmaite umiejętności praktyczne, teoretyczny zasób wiedzy branżowej, profesjonalne urządzenia piorące oraz wyjątkowo efektywne środki czyszczące najlepszych firm to pewność sukcesu w czyszczeniu tapicerki, dywanów i wykładzin dywanowych a także 100% satysfakcji Kontrahentów. Skuteczna jakość usług oraz oferowanie korzystnych cen, korzystne promocje, terminowość, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista personelu to cechy tej energicznie rozwijającej się firmy branżowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na utrzymaniu czystości w firmie lub w domu. Zadowolenie naszych klientów oraz krótki czas realizacji usługi jest dla nas najważniejszą sprawą. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ wiadomo, że przeważnie ma on inne oczekiwania wobec firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm i gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Clear Point oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji z blachy oraz tynku, dachów i kostki brukowej.
Usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie powierzchni przed graffiti przy użyciu środków AGS.
Zajmujemy się również myciem przeszkleń, okien oraz szyb. Wśród naszych usług mieści się także usuwanie zabrudzeń, farb
lakierów oraz rdzy metodą hydropiaskowania. Duże doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia pozwalają sprostać każdemu,
nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Nasza firma AURAEKO zajmuje się odzyskiwaniem, recyklingiem, organizacją odzysku, ZSEE, WEEE. Odzyskujemy sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady elektryczne, elektrośmieci. Na każdym etapie odzyskiwania służymy wiedzą i bogatym doświadczeniem. Nasza Firma jest profesjonalną organizacją, zapewniamy przez długie lata uczciwą obsługę firm prosperującym na naszym rynku. Auraeko została założona w dniu 26 czerwca 2006 r.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe