Katalog Stron WWW

 
 

Payroll Consulting - kadry i płace Warszawa: outsourcing kadr, doradztwo kadrowe, outsourcing płac,

Opis Payroll Consulting - kadry i płace Warszawa: outsourcing kadr, doradztwo kadrowe, outsourcing płac, Firma Payroll Consulting dostarcza kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac. Oferowany przez Payroll outsourcing kadr zapewnia profesjonalną obsługę kadrową. Firma ponosi odpowiedzialność za naliczanie płac w ramach outsourcingu płacowego. Payroll Consulting jest doświadczoną firmą w branży usług kadrowo-płacowych. Nasze umiejętności pozwalają na w pełni zintegrowaną obsługę firm w szczególności dotyczącej naliczania płac i doradztwa kadrowego.
Url http://www.payrollconsulting.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe kadry i płace   kadry   płace   payroll   kadry i płace warszawa   kadry i płace piaseczno   naliczanie płac   outsourcing kadr   outsourcing płac   doradztwo kadrowe   rozliczanie płac   administracja kadrowa   administracja płacowa
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1985
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

UNVIERSE-IBS Stworzono, aby kreować rzeczywistość poprzez wdrażanie innowacyjnych produktów i usług adresowanych do klientów indywidualnych, biznesowych oraz administracji publicznej. Firma skupia się na tworzeniu wartości dodanej w sposób nieszablonowy i nieskrępowany, dążąc do doskonałości w każdym obszarze naszej aktywności. Podstawowym celem UNIWERSE jest zarządzanie projektami, inicjowanie i rozwijanie takich przedsięwzięć, które tworzą nową jakość dla Klientów firmy oraz dla nas samych.
Głównie działalność firmy skupia się na:
1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internetu
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Doradcy personalni Manufaktury Przemian służą Twojej firmie fachową pomocą. Dobór odpowiednich pracowników to wielkie wyzwanie dla pracodawcy. Spośród wielu pretendentów, należy wybrać odpowiednią osobę na dane stanowisko. Jak nie popełnić błędu i wytypować najlepszego kandydata? Nie musisz się o to martwić. Łowcy głów, jak określa się zwykle doradców personalnych, pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Doświadczenie w pracy z ludźmi, wnikliwa obserwacja, podejście psychologiczne i znajomość technik komunikacji to tylko niektóre z atutów doradców Manufaktury Przemian. Przeprowadzone przez nich rozmowy rekrutacyjne pozwolą wyłonić idealnych kandydatów, którzy będą mogli zasilić zespół Twoich pracowników. Oczywiste jest, że każdy pracodawca chciałby mieć w swojej firmie ambitnych, wykfalifikowanych pracowników, którzy działaliby zgodnie, umiejętnie wykonując swoje obowiązki. Poszukiwania tych najlepszych, pozostaw Manufakturze Przemian. Specjaliści od HR pomogą Ci stworzyć zespół świetnych pracowników.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Zajmujemy się fachowym wyszukiwaniem informacji na zamówienie. Wśród naszych klientów mamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Informacja, którą zdobywamy jest aktualna, dostosowana do potrzeb zleceniodawcy i precyzyjna. Dane zawsze są przez nas sprawdzane, aby klient odbierał te najbardziej wartościowe. Dzięki naszym usługom możliwe są: kooperacja klientów biznesowych, znajdowanie usług i rozszerzanie działalności przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
platforma360_pl - analiza kompetencji metodą 360° online. System oceny kompetencji 360° pozwala wystawić rzetelną ocenę bez konieczności absorbowania pracowników. Elektroniczny system ocen pozwala zbadać przede wszystkim kompetencje zawodowe zarówno pracowników etatowych jak i tych na stażu/praktyce. Badamy kompetencje zawodowe bez zbędnego stresu który często fałszuje wyniki w klasycznych egzaminach. Po zakończeniu testu w oparciu o specjalny raport możesz zlecić nam również realizację szkoleń dla tych którym sie nie powiodło. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Test wskazujący Twoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe. Test ten jest znakomitym narzędziem przy poszukiwaniu nowej pracy, gdyż może pomóc podjąć decyzję dotyczącą wyboru na wykonywany zawód w przyszłości. Wystarczy oznaczyć swoje cechy charakteru, zgodne z Twoimi zainteresowaniami, a algorytm testu dokona obszernej analizy Twoich zawodowych predyspozycji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Szkolenia