Katalog Stron WWW

 
 
Opis autoinwest.eu - spedycja pomorze Działalność firmy obejmuje teren Polski i całej Europy. Autoinwest zajmuje się transportem i spedycją. Siedziba znajduje się w Gdańsku. Do dyspozycji posiada ponad 150 samochodów oraz bogaty wybór naczep dedykowanych do wielu rodzajów ładunków. Firma może pochwalić się 21-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Cennik i szczegółową listę usług można znaleźć na stronie internetowej.
Url http://autoinwest.eu/
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Słowa kluczowe usługi transportowe gdańsk   transport międzynarodowy gdańsk   spedycja pomorze   spedycja trójmiasto   transport spedycja gdańsk
Data dodania Oct 10, 2018
ID linku 19969
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przedsiębiorstwo Asik, które od 1985 roku proponuje swoje usługi. Zajmujemy się usługami transportowymi. Przewozimy osoby, czarterujemy busy i autobusy. Posiadamy busy marki Merceds, Iveco, Ford oraz autokary marki Setra. Wypożyczamy nowoczesne busy i autobusy na: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy okolicznościowe, targi, konferencje i pielgrzymki. Trwale współpracujemy z BT Jordan, Eurolines, BT Limatur, BT Goltur, Budimex SA, Eurotech, Krakbau, Mostostal. Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na realizowanie internacjonalnych przejazdów pasażerskich. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo kompletną propozycję przewozową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Przeprowadzki1.pl jest ogólnopolskim zbiorem firm przeprowadzkowych oraz transportowych. Wprowadzony ranking cen oraz jakości oferowanych usług pozwala łatwiej wybrać najlepszą firmę. Podział kategoriami na miasta: przeprowadzki Białystok, przeprowadzki Bydgoszcz, przeprowadzki Gorzów Wielkopolski, przeprowadzki Kielce itd. ułatwia nawigację oraz szybkie znalezienie firmy z danego regionu. Jeżeli szukasz przeprowadzki to informacje z naszego serwisu mogą okazać się pomocne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firma RGW Express Polska specjalizuje się w rozwiązaniach transportowych z wykorzystaniem różnorakich sfer transportu jakim jest głównie spedycja lotnicza. Oferta dotyczy transportu wszystkich rodzajów przesyłek lotniczych i morskich. Przesyłki dostarczane są poprzez rozmaite metody spedycyjne jak: transport morski czy fracht lotniczy. Zapewniamy obsługę na całym świecie, szybkość i precyzję, także własny magazyn celny. Firma oferuje również logistykę przesyłek ekspresowych, dlatego pracownicy firmy dostępni są dla klientów całodobowo. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Agencja celna, transport morski i spedycja morska - wszystko to co jest potrzebne do wzorowego importowania towarów z za granicy i rozprowadzaniu ich po Polsce. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, staramy się aby KAŻDY klient był zadowolony z naszych usług. Nie wierzysz? Zobacz sam!
Helena jest firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska . Świadczy usługi w zakresie obsługi ładunków kontenerowych, drobnicowych, masowych oraz chłodniczych poprzez transport morski (seafreight ), transport lądowy (land transport), transport kolejowy (rail transport), transport lotniczy (airfreight), konsultacje transportowe ( transport consulting), usługi portowe (port services), usługi celne (customs clearance), ubezpieczenia ładunków (cargo insurance).
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Firma Kormax - Hol oferuje Państwu możliwość transportu osobowego na wybrane lotniska w kraju i za granicą. Podczas transportu na lotnisko oferujemy Państwu maksimum wygody oraz bezpieczeństwa. Jeśli są Państwo zainteresowani przewozami na lotniska zarówno w kraju jak i poza granicami to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów na temat naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport