Katalog Stron WWW

 
 
Opis autoinwest.eu - spedycja pomorze Działalność firmy obejmuje teren Polski i całej Europy. Autoinwest zajmuje się transportem i spedycją. Siedziba znajduje się w Gdańsku. Do dyspozycji posiada ponad 150 samochodów oraz bogaty wybór naczep dedykowanych do wielu rodzajów ładunków. Firma może pochwalić się 21-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Cennik i szczegółową listę usług można znaleźć na stronie internetowej.
Url http://autoinwest.eu/
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Słowa kluczowe usługi transportowe gdańsk   transport międzynarodowy gdańsk   spedycja pomorze   spedycja trójmiasto   transport spedycja gdańsk
Data dodania Oct 10, 2018
ID linku 19969
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Gorąco zachęcamy do zainteresowania się propozycją, którą przygotowali wykwalifikowani fachowcy przedsiębiorstwa transportowego Ryszarda Kusiaka, którego siedziba mieści się w Ładzinie. Z nami nie tylko Twoje towary dotrą na miejsce błyskawicznie, sprawnie oraz bezpiecznie- możemy zrobić dla Ciebie dużo więcej. Nasi kierowcy zdołają przetransportować artykuły zarówno w dowolny punkt na terenie kraju, jak i do dowolnego miejsca w całej niemal Europie. Przewozimy zarówno materiały budowlane jak i ciężki sprzęt, wymagający odpowiedniego zabezpieczenia w czasie przewozu. Nasza flota składa się z współczesnych aut, jakie utrzymujemy w najlepszym stanie technicznym, aby zagwarantować Twojej przesyłce bezpieczeństwo. Konkretniejsze informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Zdajemy sobie sprawę, że firm przewozowych jest obecnie bardzo wiele. W związku z tym, czym chcielibyśmy przekonać Państwa od firmy Edyta Trans? Mamy świetną, nowoczesną flotę, wyposażoną w klimatyzację, bardzo wygodne siedzenia, dvd a także poduszki powietrzne. Mamy również wykwalifikowanych i cierpliwych kierowców, którzy z przyjemnością wykonują swoją pracę. Ale nie tym chcemy Państwa przekonać. Przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę na doświadczenie, na ponad piętnastoletni staż, dzięki któremu cały czas jesteśmy z Państwem i możemy współpracować ma bardzo wysokim poziomie. Mamy grono stałych Klientów, którym z tego miejsca chcemy podziękować za współpracę z nami. Oprócz tego chcemy zapewnić, że oferujemy przewozy pod drzwi domu, dzięki czemu nie muszą Państwo się martwić o transport z Dworca, czy z innego placu w mieście. Tym właśnie chcemy Państwa przekonać, jako jedni z bardziej doświadczonych firm w regionie. Aby jeszcze upewnić Państwa w tych wszystkich informacjach, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy www.edyta-trans.pl. Znajdują się tam te wszystkie informacje, ceny a także kontakt do nas.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Prowadzę firmę transportową "FASTDOM" która swoją ofertę dopasowuje indywidualnie do potrzeb danego klienta na terenia m. Poznań i woj wielkopolskiego. Staram się realizować wszystkie zlecenia, nawet te trudne odrzucane przez inne firmy transportowe, ponieważ wymagacie ode mnie często nietypowego oraz indywidualnego podejścia. Jestem kierowcą doświadczonym sprawdzonym w różnych warunkach i sytuacjach. Cechuje mnie rzetelność i szybkość wykonania zlecenia.

Moje główne usługi:

Usługi transportowe
Taxi bagażowe
Przeprowadzki mieszkań
Przeprowadzki firm
Przeprowadzki studenckie
Transport materiałów budowlanych
Transport mebli
Transport AGD
Transport lodówek
Transport pralek,
Transport kuchenek gazowych
Transport kuchenek elektrycznych
Transport wanien
Transport armatury łazienkowe
Transport nagłośnienia
Transport dla osób prywatnych
Przewozy
Tanie przewozy
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Swoją firmę Wit założyliśmy w 1995 roku w Katowicach. Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie krajowych przewozów towarów. Oferujemy stałą współpracę dla przedsiębiorstw oraz jednorazowe usługi, także dla osób prywatnych, na przykład w formie przeprowadzek. Dodatkowo przewozimy przeróżne towary, takie jak meble, urządzenia AGD i RTV, kserokopiarki oraz drukarki, automaty Vendingowe i inne przedmioty, zgodnie z życzeniami Klientów. Wszystkie transporty realizujemy w specjalistycznych samochodach dostawczych o ładowności w zakresie 1-7 ton. Pośród naszych kontrahentów znajduje się wiele znanych przedsiębiorstw, na przykład Media Markt, Black Red White, Vinoti, Konica Minolta oraz innych, jacy wystawiają nam pochlebne opinie. Transportowane ładunki są objęte ubezpieczeniem. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Nazywamy się CTL Logistics i chcemy gorąco polecić Państwu nasze usługi w zakresie krajowych i internacjonalnych przewozów towarów. Jesteśmy międzynarodową firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, prowadzącą działalność na obszarze całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie kolejowym, ale w naszej ofercie odnajdą Państwo także przewozy samochodowe, przeładunki w terminalach lądowych i morskich oraz obsługę celną i doradztwo w zakresie odpraw celnych. Zatrudniamy jedynie kompetentnych i doskonale wykwalifikowanych specjalistów, dysponujemy także nowoczesnym taborem kolejowym oraz flotą aut ciężarowych. Współpracujemy z wielkimi koncernami, oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami, wszystkim odbiorcom zapewniając profesjonalną i sumienną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Wszystkich z Państwa, którzy chcą poznać więcej informacji na nasz temat, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja