Katalog Stron WWW

 
 
Opis pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl Ślusarze z naszego pogotowia zamkowego w Łodzi otworzą dla Państwa każdy samochodowy zamek. Proponowane przez nas awaryjne otwieranie auta to dla naszych pracowników codzienność. Bezinwazyjnie otwieramy każde samochodowe drzwi. Ważne jest to, że specjalizujemy się w zamkach najpopularniejszych samochodowych marek. Ponadto proponujemy ze swej strony awaryjne otwieranie mieszkań, montaż zamka w drzwiach.
Url http://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe usługi ślusarskie   pogotowie zamkowe
Data dodania Nov 6, 2018
ID linku 20013
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług polegających na utrzymaniu czystości wszelkiego typu obiektów użyteczności publicznej oraz należących do nich terenów zewnętrznych.
Każdy obiekt traktujemy z należytą odpowiedzialnością. Naszym celem jest stała współpraca z klientami, a co za tym idzie – sumienna praca na najwyższym poziomie .
Posiadamy doświadczenie utrzymywania czystości w sektorze bankowym , medycznym, spożywczym. Usługi wykonujemy także dla wspólnot mieszkaniowych, w apartamentach, prywatnych domach oraz wielu innych obiektach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
W dzisiejszym świecie masz coraz mniej czasu dla siebie. Przytłacza Cię coraz więcej obowiązków, wszelkiego rodzaju kłopotów, czujesz się coraz bardziej zmęczony. Jeszcze ta myśl, że trzeba posprzątać mieszkanie przed przyjściem gości czy też po prostu odświeżyć go dla samego siebie. Gdy o tym myślisz padasz ze zmęczenia.
Jest na to sposób! Skorzystaj z usług FIRMY ŚWIETLIKI! Wyręczymy Cię z domowych obowiązków. Możesz być pewny, że cechuje nas rzetelność i uczciwość, a to przede wszystkim dlatego, że traktujemy Cię jak naszego przyjaciela. Realizujemy zlecenia stałe i jednorazowe.Nam możesz zaufać.
Poniżej lista przykładowych usług:
• mycie wszelkich podłóg
• odkurzanie
• czyszczenie mebli, ścieranie kurzu
• mycie okien, drzwi
• czyszczenie łazienek
• i wiele innych w zależności od Twoich życzeń i sugestii

Działamy głównie na terenie powiatu cieszyńskiego, m.in. Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Brenna oraz okoliczne miejscowości.

Jeśli z kolei prowadzisz firmę czy biuro, również możesz skorzystać z usług FIRMY ŚWIETLIKI. Zapewne chcesz się czuć w miejscu swojej pracy dobrze i komfortowo i z pewnością tego samego pragniesz dla Twoich klientów. Możemy zadbać o czystość w miejscu Twojej pracy.

Zachęcamy również do skorzystania z usługi czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy sprzętem Karcher. Zasada czyszczenia opiera się na rozpyleniu wydajnego preparatu oraz jednoczesnym odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Zbliża się Komunia, Chrzciny, Ślub a Ty martwisz się designem swojego lokalu mieszkalnego? Wyjątkowe okazje wymagają odpowiednich porządków! Już aktualnie zadbaj o to, by Twoje lokal mieszkalny lśniło, by meble zostały czyste, aby dywany odzyskały dawny blask! Zamów profesjonalną usługę czyszczenia! Czyścimy dywany grube, wełniane, biurowe, obiektowe, dywaniki. Poza tym oferujemy czyszczenie foteli, puf, krzeseł, wersalek, sof i wielu innych. Zobacz na http://www.mokrarobota24.pl i ciesz się niezwykłymi efektami. Pozytywnie Cię zaskoczymy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Idea Fresh to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi utrzymania czystości. Kadra menadżerska naszej firmy posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy pracując dla: generalnych wykonawców budowlanych (z sektora budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, usług i handlu, firm i instytucji (codzienne utrzymanie czystości w biurach, placówkach handlowych), niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną opiekę i doradztwo oraz pomoc w realizacji najtrudniejszych usług z zastosowaniem najnowszych technologii. Na życzenie Klienta dokonujemy audytów czystościowych, w celu zapoznania się z jego problemami i oczekiwaniami oraz oferujemy pomoc w optymalizacji ponoszonych kosztów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie
Dla pracowników firmy UsuwanieGraffiti każde zgłoszenie jest jednakowo ważne oraz wymagające każdorazowo odpowiedniego przygotowania – zarówno technicznego, jaki merytorycznego, dlatego mimo błyskawicznej reakcji n każde zgłoszenie firma działa w sposób racjonalny oraz zawsze ze wszech stron dokładnie przemyślany pod każdym względem. Sprzęt oraz posiadane umiejętności i doświadczenie to oczywiście kolejne zalety, jakie można wskazać w przypadku tej firmy. Dzięki nim dowolny budynek w krótkim czasie wygląda jak nowy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe