Katalog Stron WWW

 
 

Do Celu

Opis Do Celu Największa wyszukiwarka polskich usług i mieszkań w Londynie. DoCelu jest innowacyjną wyszukiwarką, która została stworzona w celu łatwego i szybkiego pozyskiwania informacji o polskich firmach, usługach oraz ofertach mieszkaniowych na terenie Londynu. Na naszej stronie znajdują się także istotne dla polskich imigrantów wiadomości dotyczące lokalnych instytucji, urzędów skarbowych, usług medycznych, ośrodków religijnych etc.
Url http://www.docelu.co.uk
Kategoria Internet > Portale
Internet > Ogłoszenia
Słowa kluczowe Do   celu   do celu   docelu.co.uk   pokoje   mieszkania   dodaj mieszkanie   dodaj firmę   domy   wynajem   wyszukiwarka   usługi   polskie   Londyn   biura księgowe   kredyt   ubezpieczenia   instytucje   firmy   finansowe   banki   odszkodowania   tłumaczenia   polskie kościo
Data dodania Feb 23, 2009
ID linku 235
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Foxter.pl to serwis internetowy pełniący rolę przewodnika zakupowego. Znajdują się tam między innymi dane o wszystkich polskich centrach handlowych. Jest to miejsce gdzie można nie tylko uzyskać informacje na temat bieżących promocji czy konkursów organizowanych przez sklepy, ale dodatkowo użytkownicy mogą zadawać pytania ekspertom, którzy pomogą w podjęciu decyzji związanej z zakupem. W tworzeniu zawartości strony mogą na bieżąco uczestniczyć użytkownicy poprzez dodawanie nowych informacji na temat produktów i sklepów w swojej okolicy, pisanie porad oraz blogów.
Kategoria:   Internet > Portale
Media opisują i kształtują rzeczywistość, nie zawsze jednak w sposób etyczny i rzetelny. Czujesz, że media czasami próbują wprowadzić cię w błąd? MediaObserwator.pl skupia ludzi myślących niezależnie, którzy są w stanie odróżnić fakty od manipulacji. Trafiłeś na wyjątkowy KIT w mediach? nieprawdziwy, żenujący lub śmieszny artykuł? Kontrolujemy czy wiadomości są rzetelne.
Kategoria:   Internet > Portale
UniqueSite - konkurs stron internetowych - zgłoś się do konkursu i zdobądź tytuł unikalnej strony internetowej. Konkurs www pozwala na wypromowanie własnego serwisu i pokazanie go w innym świetle, szerszej publiczności - pokaż swoją stronę innym i buduj jej pozycję. Spraw by określenia takie jak: unikalna, wyjątkowa i niepowtarzalna - pasowały do Twojej strony. W konkursie przyznawany jest tytuł unikalnej strony oraz dwa wyróżnienia, nagrody czekają. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet
Laudigo to profesjonalny serwis internetowy na którym znajdziesz setki ogłoszeń opieki nad seniorami, opieki nad osobami starszymi. Na Laudigo wszystko zostało odpowiednio przygotowane dzięki czemu proces poszukiwania jest niezwykle prosty i przejrzysty. Dlatego korzystajcie właśnie z możliwości Laudigo, wyszukujcie najlepszych specjalistów związanych z opieką nad starszymi osobami
Kategoria:   Internet > Portale
przyszpieszenie.pl - Niezależny Portal Motoryzacyjny. Oferujemy szczegółowe dane techniczne, opinie użytkowników oraz testy samochodów BMW, Volkswagen i innych. Przy wyborze najbardziej atrakcyjnej maszyny pomocne są testy długodystansowe oraz opinie i porady użytkowników naszego portalu. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje z dziedziny motoryzacji. Testy długodystansowe, opinie i porady użytkowników danego modelu pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie wymarzonego samochodu. Informujemy o nowościach i datach ich premiery na rynku motoryzacyjnym.
Kategoria:   Internet > Portale