Katalog Stron WWW

 
 

Do Celu

Opis Do Celu Największa wyszukiwarka polskich usług i mieszkań w Londynie. DoCelu jest innowacyjną wyszukiwarką, która została stworzona w celu łatwego i szybkiego pozyskiwania informacji o polskich firmach, usługach oraz ofertach mieszkaniowych na terenie Londynu. Na naszej stronie znajdują się także istotne dla polskich imigrantów wiadomości dotyczące lokalnych instytucji, urzędów skarbowych, usług medycznych, ośrodków religijnych etc.
Url http://www.docelu.co.uk
Kategoria Internet > Portale
Internet > Ogłoszenia
Słowa kluczowe Do   celu   do celu   docelu.co.uk   pokoje   mieszkania   dodaj mieszkanie   dodaj firmę   domy   wynajem   wyszukiwarka   usługi   polskie   Londyn   biura księgowe   kredyt   ubezpieczenia   instytucje   firmy   finansowe   banki   odszkodowania   tłumaczenia   polskie kościo
Data dodania Feb 23, 2009
ID linku 235
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Jeżeli szukasz interesującego portalu społecznościowego, gdzie możesz pokazać siebie to dobrze trafiłeś. Innowacyjny serwis zwierciadlo.pl to strona dla zuchwałych, oryginalnych, ale również dla tych, którzy szukają własnej drogi. Zwierciadlo.pl to przede wszystkim ogromna grupa, która dyskutuje ze sobą przez strony czy też grupy społeczne. Zwierciadlo.pl to także serwis z ciekawymi publikacjami, które dotykają naszego życia. Na serwisie jesteś w stanie stworzyć swoje drzewo osobliwości i przedstawić siebie. Pozwoli Ci to przejść na następne poziomy świadomości.
Kategoria:   Internet > Portale
Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy do Niemiec, do USA, Anglii i na cały świat.Serwis dla użytkowników telefonów komórkowych, stacjonarnych, satelitarnych oraz telefonii internetowej informujący o tanich połączeniach krajowych i zagranicznych oraz rozwiązaniach telekomunikacyjnych.
Kategoria:   Internet > Portale
Jeżeli cenisz sobie dobre kino, to pewnie należysz do grona osób, które przed obejrzeniem filmu korzystają ze zwiastunów i recenzji. Krótka prezentacja filmu w postaci zwiastunu, który możesz obejrzeć online, pozwoli Ci na szybką ocenę filmu i tego, czy warto go obejrzeć, czy nie. Warto jednak pamiętać, że zapowiedzi filmów robione są w ten sposób, żeby zachęcić jak najwięcej osób, więc nie można je traktować jako jedynego wyznacznika. Zajrzyj na filmowakraina.pl, jeżeli jesteś maniakiem kina i chcesz obejrzeć najnowsze hitowe produkcje kinowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Kategoria:   Internet > Portale
Na moim portalu oprócz wymiany informacji na forum, moderatorzy umieszczają ciekawostki, treści na temat nowinek w świecie gier, oraz konsoli do gry. Między innymi ciekawym przypadkiem jest konsola Xbox, recenzje do gier Xbox, również staram się zamieszczać w serwisie. Konsola została opracowana przy pomocy technologii Kinect, przez co użytkownik może nie tylko sobie pograć, ale także poczuć się jak część i uczestnik gry. Tymi wrażeniami można oczywiście podzielić się na naszym forum tematycznym dostępnym w serwisie. Dzięki temu może poznać ludzi o takich samych zainteresowaniach i znaleźć partnerów do gry.
Kategoria:   Internet > Portale

5. Gantt

Masz własną działalność gospodarczą i interesują Cię nowoczesne aplikacje, które umożliwiają zarządzanie projektami online? Jeżeli kluczowe dla Ciebie jest szybkie dzielenie zadań pomiędzy członków zespołu oraz ułatwienie nawiązywania kontaktu z klientem, stworzone przez nas oprogramowanie ogromnie przypadnie Ci do gustu. Szczegółowe informacje na jego temat jak i film przedstawiając sposób zarządzania projektami online, który gwarantuje Easy Project odnajdziesz w naszym serwisie internetowym. Zapoznaj się z dokładną charakterystyką naszego oprogramowania, a przekonasz się, iż kierowanie firmą i zarządzanie grupą pracowników może być znacznie prostsze. Wybierz jeden z oferowanych pakietów dla firm lub wypróbuj Easy Project bezpłatnie.
Kategoria:   Internet > Portale