Katalog Stron WWW

 
 

Darmowe programy

Opis Darmowe programy Sporo ciekawych i to w dodatku bezpłatnych programów do pobrania. Prosty podział na kategorie oprogramowania, w razie problemu z odnalezieniem interesującej nas aplikacji warto skorzystać z bardzo dobrej wyszukiwarki Google, która jest zintegrowana z serwisem i szuka tylko w jego obrębie. Posiadamy sporo programów dla młodzieży w tym prostych aplikacji edukacyjnych do nauki języków, fizyki czy matematyki. W serwsie także duża kolekcja programów poświęconych multimediom w tym edytory audio i wideo oraz programy do pobierania filmików z internetu. Zapraszamy.
Url http://www.tylkoprogramy.pl
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe programy   darmowe programy   przeglądarki   pakiety biurowe  
Data dodania Oct 11, 2009
ID linku 2546
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Znajdziesz tutaj najbardziej przydatne aplikacje na PC: nowości, artykuły, prezentacje, podpowiedźi, gadżety, forum. Programy takie jak: antywirusy, nagrywanie, komunikatory, odtwarzacze, do tworzenia muzyki, p2p, tv playery i inne. Zapraszamy do tworzenia społeczności internetowej IT.
Zapraszam wszystkich do udziału w tworzeniu portalu. Jeśli masz jakiś program podziel się nim. Potrzebneprogramy.pl zaprasza wszystkich.Podziel się swoimi spostrzezeniami na forum, pisz artykuły, porady i twórz z nami serwis.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Komputery i oprogramowanie
Internet > Artykuły
Profesjonalne usługi informatyczne - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-pfron. Zarządzania firmą - systemy i programy dla firm: System forte, Great Plains, Penta, Symfonia Premium i symfonia forte, PentaKoszt oraz Microsoft Bpos. Kliknij link do strony i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Produkujemy oprogramowanie do zarządzania firmami wielu branż. Chcielibyśmy, aby nasi klienci byli zadowoleni stąd nasza oferta obejmuje także wdrożenie i jednocześnie szkolenie pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania, dzięki czemu uzyskujemy szybkie dopasowanie do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa. Produkujemy mi. in programy księgowe, a także zajmujemy się systemami ERP - czyli klasą systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. Poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych opracowywanych przez naszych specjalistów możliwe jest harmonogramowanie produkcji. Udoskonalamy zarządzanie zapasami oraz umożliwiamy precyzyjną ewidencję czasu pracy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Polska coraz bardziej się rozwija, a wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Polaków, firma Microsoft wprowadziła najnowszą wersję popularnego pakietu Microsoft Office, które od tak wielu lat bardzo pomaga wielu firmom w prowadzeniu biznesu. Dzięki profesjonalnym narzędziom każda praca biurowa przebiega znacznie sprawniej, co jest niezwykle doceniane przez pracowników biur. Pakiet Office jest już sprawdzony i ludzie bardzo chętnie sięgają po jego uaktualnione wersje, które posiadają jeszcze więcej ciekawych opcji.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Program do zarządzania firmą staje się standardem, na którym opiera się efektywne funkcjonowanie każdej firmy. Pomaga analizować koszty przedsiębiorstwa a także zarządzać zespołem pracowników i sprzedażą. Dzięki AXHelpers wdrożenie oraz wybór odpowiedniego systemu klasy ERP nie stanowi już problemu. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową !
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie