Katalog Stron WWW

 
 

Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie - MS-DESIGN

Opis Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie - MS-DESIGN Jesteśmy pracownią architektoniczną z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. Projektujemy i budujemy stoiska targowe w kraju i za granicą. Ideałem naszym jest zawsze znalezienie złotego środka pomiędzy artyzmem, funkcjonalnością i możliwościami finansowymi klienta.
Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi świadczone przez zgrany i sprawdzony zespól projektantów i wykonawców. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.
Url http://ms-design.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Słowa kluczowe stoiska targowe   zabudowa stoisk targowych   zabudowa targowa   projektowanie
Data dodania Nov 6, 2009
ID linku 2805
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

WirtualneLeszno.pl to regionalny serwis w którym każdy mieszkaniec Leszna i okolic może bezpłatnie zamieścić darmowe ogłoszenie. Znajdziecie tam również wiele przydatnych informacji dotyczących naszego miasta. Katalog firm to z kolei miejsce gdzie za darmo zaprezentować się mogą przedsiębiorcy z naszego regionu. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego serwisu!
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Biznes Ekonomia > Praca
Internet > Ogłoszenia
LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż ? nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

Wyjazd na kurs zagraniczny może być formą wyróżnienia i nagrodzenia pracownika, a jednocześnie podnieść w krótkim czasie jego kwalifikacje, np. daje możliwość w ciągu dwóch tygodni zrealizowania materiału, którego przyswojenie na standardowym kursie językowym w kraju zajęłoby cały semestr. Może to być także uzupełnienie i powtórzenie tego czego uczyliście się Państwo w ciągu roku na kursach krajowych.

Wybór właściwego poziomu nauczania gwarantuje test przeprowadzany w pierwszym dniu pobytu w szkole, a w przypadku niektórych kursów (głównie specjalistycznych) ? ankieta wysyłana jeszcze przed przyjazdem.
/

Nauka za granicą to nie tylko nauka w pracowni językowej. Szkoły oferują do dyspozycji swoich słuchaczy nowoczesne zaplecza multimedialne, internet, bogato wyposażone biblioteki, możliwość kontaktów z innymi kursantami w specjalnie do tego przeznaczonych przestrzeniach wspólnych ? kafeteriach, ogrodach itp. Ważna jest dbałość o zachowanie mixu narodowościowego - w szkołach spotykają, wspólnie uczą się i wypoczywają osoby z różnych krajów, reprezentujące różne kultury. Wykwalifikowani pracownicy szkół proponują bogaty program kulturalno - sportowy i wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Taxi Poznań, tanie wyjazdy. Najtańsze wyjazdy kraj/zagranica
Taxi Poznań - Transport pasażerski na terenie Polski i Europy. Doświadczony kierowca z licencją. Przewóz osób - szybko, tanio i bezpiecznie.Wyjazdy-Trasy-Taxi Poznań, Poznań, wielkopolskie
Wyjazdy-Trasy-Taxi Poznań, Poznań, wielkopolskie, Taxi Poznań, tanie wyjazdy. Najtańsze wyjazdy Doświadczony kierowca z licencją. Przewóz osób - szybko, tanio i bezpiecznie. www.taxipoznan.xon.pl. Tel.513-180-261
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Oferujemy sprawdzony kolportaż ulotek, broszur, gazetek reklamowych do domów i mieszkań. Nasza firma zapewnia atrakcyjne ceny i pewne dostarczenie powierzonych materiałów reklamowych do wybranego klienta . Proponujemy także kolportaż bezpośredni w centrach handlowych i na najbardziej uczęszczanych ulicach miasta, a także ulotkowanie samochodów, czyli umieszczanie ulotek lub wizytówek za wycieraczką samochodu.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Firma Handlowa JULIUSZ KRZYŚKÓW z siedzibą w Poznaniu proponuje Wam produkty takie jak podnośniki samochodowe, analizatory spalin. Dystrybuujemy profesjonalne wyposażenie warsztatów samochodowych. Do sprzedawanych przez nas podnośników samochodowych dajemy gratis w postaci ładowarki akumulatorków lub wysokiej klasy tester. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Motoryzacja
Motoryzacja > Diagnostyka