Katalog Stron WWW

 
 

Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej - Kraków - Psychoterapia - Szkolenia - Superwizja

Opis Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej - Kraków - Psychoterapia - Szkolenia - Superwizja Działa w Krakowie od 1992 r. Member of EAP. Psychoterapia indywidualna, małżeńska, rodzinna, grupowa. Metoda Berta Hellingera. Kształcenie w zawodzie psychoterapeuty: szkolenia z psychoterapii i całościowe Studium psychoterapii. ODN Pocieszka
Instytut działa od 1992 roku w Krakowie. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, małżeńską i rodzinną. Prowadzi także szkolenia certyfikacyjne i częściowe w psychoterapii i diagnozie klinicznej.
Rocznie ze szkoleń, superwizji i konsultacji korzysta około 600 profesjonalistów, głównie psychoterapeutów, psychologów, socjologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów oraz studenci zainteresowani psychoterapią.
W roku 2008 powstał przy Instytucie NODN, proponujący różnorodne formy doskonalenia zawodowego specjalistom zatrudnionym w oświacie.
Instytut jest członkiem organizacyjnym European Association for Psychotherapy (EAP), Universite Europeenne Jean Monnet oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Jest akredytowany jako placówka szkoleniowa przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Jego przedstawiciele prowadzą badania naukowe, aktywnie rozwijają nowe obszary psychoterapii integratywnej i biorą udział w pracach legislacyjnych dotyczących zawodu psychoterapeuty.
Url http://pocieszka.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Hellinger
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Słowa kluczowe psychoterapia   psychoterapia integratywna   psychoterapeuta certyfikowany   psycholog   psychologia   ECP   szkolenie w psychoterapii   psychoterapia szkolenia   psychiatra   depresja   nerwica   nerwica lekowa   bulimia   anoreksja   leczenie nerwic   psychoanaliza   p
Data dodania Nov 10, 2009
ID linku 2903
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem. Zapraszamy na naszą strone internetową. Znajduje się na niej pełna oferta naszego ośrodka.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychologii, pedagogiki, arteterapii. Lubimy to, co robimy i robimy to dobrze. Pracujemy z dziećmi i dorosłymi. Wraz z nimi mierzymy się z ich problemami. Jesteśmy zespołem, jesteśmy różni i świetnie się uzupełniamy. Katarzyna A. Bednarska - Jestem pedagogiem specjalnym. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilku lat pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych
i niepełnosprawnymi, także w ramach wczesnej interwencji. Skończyłam podyplomowe studia „Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka". W mojej pracy skupiam się na efektywnej diagnozie i komunikacji z dzieckiem i jego rodzicami, a w terapii dostosowuję metody działania do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Mam doświadczenie w pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej. Katarzyna K. Bednarska-
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem terapeutką szkolącą się w Insytucie Terapii Gestalt.
Pozostaję w stałej superwizji swojej pracy terapeutycznej w Instytucie Terapii Gestalt
w Krakowie, który jest pełnoprawnym członkiem:
- EAGT - European Association for Gestalt Therapy
- EAP - The European Associacion for Psychotherapy
- FORGE - International Federation of Gestalt Training Organizations
Od kilku lat pracuję dorosłymi a także z dziećmi i młodzieżą (począwszy od realizacji autorskich progarmów warsztatów dotyczących rozwoju twórczych potencjałów poprzez tworzenie grupowych i indywidualnych programów terapeutycznych). Tworzę i koordynuje projekty o charakterze artystyczno - edukacyjnym( festiwale filmowe, konferencje naukowe, debaty, warsztaty). Magdalena Bednarska - Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem specjalnym (studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz arteterapeutą (studia podyplomowe w Akademii Pedagogicznej w Krakowie). Ukończyłam również psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim.
Od kilku lat gromadzę doświadczenia w pracy z dziećmi o nieharmonijnym rozwoju, specjalnych potrzebach edukacyjnych, z osobami niepełnosprawnymi, prowadząc zajęcia o charakterze terapeutyczno-edukacyjnym, organizując różnego typu warsztaty psychopedagogiczne. Tworzę i koordynuję realizację ciekawych projektów edukacyjnych oraz artystycznych (konferencje, festiwale, cykle debat, autorskie programy dotyczące rozwijania twórczych potencjałów). Jestem osobą szukającą niebanalnych rozwiązań, w swoich działaniach kieruję się myślą, iż ludzie rodzą się ze skrzydłami, trzeba im tylko pomóc je rozwinąć. Julia Makowska -
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam również roczny program rozwoju osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.Odbywałam praktyki na oddziałach onkologicznych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz w placówkach zajmująch się dziećmi niepełnosprawnymi. Brałam też udział w szkoleniach z zakresu psychoonkologii. Od kilku lat pracuję z dziećmi, w tym z dziećmi autystycznymi. Moje zainteresowania to przede wszystkim psychologia zdrowia oraz związki między psychiką i ciałem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Gabinety
Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się pomaganiem ludziom w trudnych życiowych momentach.
Są wśród nas psycholodzy - psychoterapeuci, terapeuci - specjaliści terapii uzależnień, muzykoterapeuta,
lekarz psychiatra.
Znajdziesz u nas pomoc dla siebie i dla osób sobie bliskich.
Psychoterapia Wrocław, psychoterapia DDA Wrocław, psycholog Wrocław, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, psychoterapia par, terapia, psychoterapia uzależnień, psychoterapia współuzależnienia, gabinet psychoterapii, gabinet terapii, uzależnienia, diagnoza psychologiczna, lekarz psychiatra, muzykoterapia, terapia Gestalt, Wrocław
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Psycholog to osoba, jakiej przede wszystkim potrzebujemy zaufać, u której podczas terapii czujemy się swobodnie a dyskusja z nią nie jest dla nas kolejnym stresem. Rolą psychologa jest naturalnie spowodowanie takie aury, inaczej kuracja może okazać się o wiele mniej produktywna. Małgorzata Szulc to ekspert z kilkunastoletnim stażem, który na własnej ścieżce zobaczył bardzo różne przypadki zaburzeń psychicznych. Musimy mieć świadomość, iż każde schorzenie musi posiadać jakieś źródło jakie wywołało nasze kłopoty, identycznie jest w drugą stronę. Dobry specjalista powinien wyszukać podłoże, jakie spowoduje że nasze problemy zdrowotne zaczną się wycofywać. Gabinet Psychoterapii Małgorzata Szulc mieści się w Gorzowie gdzie gorąco zapraszamy każdego, kto czuje, iż z jego zdrowiem rozpoczyna dziać się coś niewłaściwego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Pomagamy każdemu. Nasza psychoterapia Warszawa kierowana jest do osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży, z różnego rodzaju problemami, trudnościami emocjonalnymi, w relacjach z drugim człowiekiem, z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Psycholog Warszawa zaprasza na spotkania indywidualne krótko- i długoterminowe oraz terapię rodzin i par. Stworzyłyśmy Strefę Zmiany, aby moc towarzyszyć Ci w poszukiwaniu rozwiązań, konstruktywnych zmian w Twoim życiu. Nasz psycholog Warszawa tworzy relację z pacjentem poprzez empatię, życzliwe zrozumienie problemów pacjenta oraz akceptację jego problemów. Kładziemy nacisk na szacunek do drugiego człowieka i na podążanie za nim w odkrywaniu jego emocji. Oferowana przez nas psychoterapia Warszawa pomaga rozpocząć nowe, lepsze życie. Psychoterapia pozwala przyjrzeć się swojemu życiu. To czas konfrontacji, czasem złości oraz wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje życie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Lekarze